Ülkede barbekü alanı: Bir platform, gazebo, mangal ve ızgara ile nasıl donatılır? (180+ Fotoğraf)

Ülkede barbekü - çoğu insanın, özellikle de gençlerin, genellikle şehir dışına çıkmasının nedeni. Kebaplar, keyifli bir şirket, doğanın pratikte zamanın keyifli ve bir miktar fayda ile geçirileceğini garanti eder. Birçoğunda, sitenin az ya da çok serbest bir köşesine yerleştirilmiş basit bir portatif lehim makinesi bulunur. Diğerleri bu konuya mükemmeliyetçilikle yaklaşıyor ve gerçek bir barbekü alanı ayarlıyor.

Bu makalenin içeriği:

dekorasyon

Sitenin düzenlenmesine farklı yaklaşımlar var. Her şeyden önce açık olabilir. Bu düzenleme yolu, geleceğiniz anlamına gelir. yazlık ev sadece yaz aylarında ve arkadaşlarınız kebaplara çok sık çıkma şansına sahip değiller.

Barbekü yazlık mükemmel dekorasyondur

Barbekü yazlık mükemmel dekorasyondur

menüye dön ↑

Açık alan

Açık alan donatmak kolaydırve sökülmesi daha kolay. Bu içerir:

 • dökmek. Duvarları yerine çatı Açık alanda, yemek alanı üzerine gerilmiş basit bir çadır. Genellikle çadırı andırır - mandalları yerleştirir ve üzerlerine branda koyarsınız. Sökülmesi kolay, fiyatı düşük.
 • Çalışma alanı. Portatif bir ızgara veya ızgara içerir - üzerinde çok karmaşık olmayan yemekleri pişirebilir, eti kızartıp, mağazada satın alınan sosisleri ısıtabilirsiniz. Yağmurdan acı çekmez, kışın odaya taşınabilir. Artı, düşük bir fiyatı var ve eğer bir şey olursa, değiştirilmesi kolaydır.
 • Yemek alanı. tablo ve etrafındaki sandalyeler - başka hiçbir şeye gerek yok. Yine kışın odaya taşınırlar ve malzemeyi iyi seçerseniz soğuk ve yağmur onlara zarar vermez.

Tat ve rahatlığa donatıyoruz

Tat ve rahatlığa donatıyoruz

Renkleri toplarsanız, açık bir alan bile iyi görünür.

Kurulu
Sınırlı bir bütçeniz varsa - veya para harcamanız gerekmiyorsa - açık bir tasarım size en uygun olanıdır.
menüye dön ↑

kapalı

Aslında, bu açık bir yapının tam tersidir - bina pahalıdır, nispeten uzun, ancak sonuç güvenilir ve güzel olacaktır, bir platformdan çok ayrı bir binaya benziyor.

Kapalı barbekü daha pahalı inşa

Kapalı barbekü daha pahalı inşa

Girin:

 • çardak. Çatısı olan bir duvarı var, küçük bir eve benziyor ve sadece yağmurdan değil, aynı zamanda soğuktan da mükemmel şekilde koruyor. Bina pahalı olabilir, ancak doğada rahatlamak istiyorsanız kışın kullanabilirsiniz.
 • Çalışma alanı Barbekü veya ızgara - çok basit, onlar için bir çardak koymak anlamsız. Ancak asıl ocak, soba veya tandır zaten çok ciddi. Sadece etleri değil aynı zamanda daha karmaşık yemekleri de pişirebilirler. Bir arzunuz varsa, ekmek bile yapabilirsiniz.
 • Yemek alanı. Güzel, tadı ve malzemelere kısıtlama olmadan dekore edilebilir.Sonuçta, kapalı bir gazebo içinde, sıcaklık değişikliklerine, yüksek neme, sert sokak koşullarına dayanmalarına gerek kalmaz.

Çardak küçük, ancak en gerekli

Çardak küçük, ancak en gerekli

Kurulu
Kapalı bir yapı yalnızca kulübeniz kışlamaya uygunsa ve yalnızca kışın kullanmaya hazırsanız anlamlıdır. Diğer durumlarda harcama çok haklı değildir.
menüye dön ↑

evrensel

Böyle bir sitede, hem yazın hem de deniz kenarlarında toplanabilirsiniz - hatta kışın, daha fazla veya daha az dayanıklı bölümler koymak için hazırsanız.

Yılın herhangi bir zamanında kullanmak için uygun.

Yılın herhangi bir zamanında kullanmak için uygun.

Bu içerir:

 • çardak. Fakat eğer kapalı bir yapının içinde sabit duvarlar varsa, o zaman evrensel bir yapıda çatıyı destekleyen sütunlardan oluşur. Sıcak yaz günlerinde, sütunlar arasındaki boşluk açık kalır ve böylece serin bir esinti girer. Ancak sonbaharda veya yağışlı havalarda kapalı veya ahşaptır panelveya metal ızgara veya kumaş.
 • Çalışma alanı. İçine bir ızgara veya ızgara koyabilirsiniz ve zevkinize bağlı olarak gerçek bir fırına veya açık bir ocağa sahip olabilirsiniz. Evrensel site adını bu konuda haklı çıkarır.
 • Yemek alanı. Nem ve sıcaklık düşüşü taşıyan malzemeler seçmeniz önerilir, ancak daha pahalı bir şeyler satın alabilirsiniz, sadece geceleri çardakları kapatın.

Evrensel oyun alanı

Evrensel oyun alanı

Kurulu
Evrensel bir çözüm uygundur, eğer programınızın nasıl olacağını tahmin edemiyorsanız - kır evinde oluncaya kadar kapalı durumda bekleyecektir, ancak gelirseniz değiştirmek kolay olacaktır.
menüye dön ↑

veranda

Çok yaygın değildir, ancak avantajları da vardır. Bu içerir:

 • çardak. Kural olarak, onu destekleyen bir çatısı ve direkleri vardır - ve duvarlardan biri bir evin duvarları veya onun binalarından biri ile değiştirilir. Bu, daha fazla güvenilirlik sağlar, ayrıca kendinizi rüzgardan korumak daha kolaydır. Ek olarak, duvarın varlığı, tasarımı denemenize izin verir.
 • Çalışma ve yemek alanları. Tamamen evrensel - ancak genellikle işçi verandadan çıkarılır. Estetik olduğu için pratik nedenlerden ötürü pek değil.

Tasarımla deneyler yapabilirsiniz.

Tasarımla deneyler yapabilirsiniz.

Kurulu
Evin yakınında uygun bir ücretsiz oyun alanı varsa veranda seçin.

Senin için ilginç olacak:İNCELEME: Yaz mutfağını ülkede nasıl donatırsınız? 220+ (Fotoğraflar) Kendin yap tasarım projeleri

menüye dön ↑

konum

Hangi düzenleme fikirlerinden daha çok hoşlandığınıza bakılmaksızın, site için belirli kriterleri karşılayan bir yer bulmanız gerekir:

 • Evden Uzaklık. Her şeyin açık olduğu bir verandadan bahsetmiyorsak, mesafe ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Bir yandan, küçük olmamalıdır - aksi takdirde konukları topladığınız anda, eve duman girebilir. Öte yandan, büyük olmamalıdır - aksi takdirde buzdolabından yiyecek getirerek ve kirli bulaşıkları uzaklaştırarak işkence görürsünüz. Genel olarak, daha az olması daha iyidir - dumanla bir şey yapmazsınız, ancak misafirler eşya taşımaya yardımcı olurlar.
 • emniyet. Sahip olacağınız şey ne olursa olsun - ocak, mangal, gerçek fırın - yangın riski vardır. Bu nedenle site genellikle yanmayan fayanslarla döşenmiştir ve ateş alabilen her şeyden, ahşap çitlerden, ağaçlardan, çalılardan ve oyun alanlarından uzağa yerleştirilir.
Dumanı engellemeyecek şekilde evin yakınına koymamaya çalışın

Dumanı engellemeyecek şekilde evin yakınına koymamaya çalışın

 • su. Suyun ayrı bir yere taşınması pahalı ve zaman alıcıdır. Su kaynağının fazla ileri gitmesine gerek kalmayacak şekilde düzenlenmesi çok daha kolaydır.
 • Rüzgar. Kır evinizde en çok hangi rüzgar rüzgârının üflendiğine dair bir fikriniz varsa, ondan çıkan dumanın eve, çocukların oynadığı yere ve genel olarak insanlara taşıyamayacağı bir platformun olması gerekir.
 • kabartma. Fayansları düz olmayan bir yüzeye döşemek zordur - büyük olasılıkla, ek olarak düzleştirmek gerekir ve bunlar işçilerin yardımı olan güçlerdir, zamandır. Çünkü hemen ihtiyaç duymayan bir yer seçmek daha iyidir.

Veranda için harika bir yer

Veranda için harika bir yer

Peki, siteyi sitenin ana girişinden uzakta bir yere yerleştirmeyi başarırsanız - bu her zaman güzel olan bir mahremiyet hissetmenizi sağlayacaktır.

Kurulu
Barbekü yolunu açmanın mümkün olup olmadığını hayal ettiğinizden emin olun. Aksi takdirde ona ulaşmak sakıncalıdır.
Her şeyi rahatça düzenlemeye özen gösterin.

Her şeyi rahatça düzenlemeye özen gösterin.

Senin için ilginç olacak:GENEL BAKIŞ: Ülkedeki kaldırım döşeme yolları - Güzel bir avlu tasarlayın (120+ Fotoğraf)

menüye dön ↑

Çalışma alanı - ocak

Herhangi bir barbekü sahasının kalbi aslında yemeğin pişirileceği yerdir. Klasik mangalı sınırlandırabilir ve daha egzotik bir şey seçebilirsiniz - Birkaç çözüm var:

 • mangal. Asla eskimeyen bir klasik. Fiyat düşük, güvenilirlik devredışı. Ayaklı bir metal kutu. Havalandırmayı sağlayan deliklerin kenarlarında şiş girintisinin kenarının üstünde. Mangalın içine bir odun serilir, kömürü yakar, şişlerin üzerine dizilmiş etler yukarıdan kızartılır. Hiçbir mutfak zevki beklenmiyor, ancak yağmurdan acı çekmeyecek, kışı yaşayabilecek ve on yıllarca kusursuz bir şekilde hizmet verecek.
 • ızgara. Biraz daha orijinal - ilk bakışta en çok bacaklara yerleştirilmiş, kapaklı ve sokağa yerleştirilmiş bir kalbur gibi görünüyor. Izgara dibinde kömür için bir boşluk var, üstlerinde bir ızgara tutturulmuştur. Üzerindeki kebaplar kızartma yapmaz, ancak sosisli balıklar için balık, et veya kızartma sosisleri içmek çok uygundur. Kombine bir yapı da var - onu bir tür ızgaraya dönüştüren mangal için bir ızgara.
Mangal - herhangi bir problem için ebedi ve yaşsız klasikleri

Mangal - herhangi bir problem için ebedi ve yaşlanmayan klasikleri

 • Bahçe ocağı. Veranda için iyi bir fikir, çünkü bacaya sahip, bu da pişirme sırasındaki dumanın evin içine girmeyeceği anlamına geliyor. Kebaplar için uygun değildir, sadece yemeklerde pişirebilirsiniz - ancak çeşitli güveçler, tahıl gevrekleri, kekler ve benzeri pişirme harikalarını deneyebilirsiniz.
 • Açık ocak. Çevreye doğal taş veya tuğla ile örülmüş bir şöminedir. Dallardaki sosisleri kızartmanıza, patates pişirmenize izin verir - sıradan bir bahçede yürüyüş romantizmi yaşatır.
 • tandır. Aynı bahçe soba, ancak oryantal tarzda. Bir sürahi şekline sahiptir, çeşitli keklerin ve pide ekmeğinin duvarlarında pişirmenizi sağlar. Yemek pişirmeyi seviyorsanız, hamurla çalışmayı ve arkadaşlarınıza davranmayı seviyorsunuz.
 • barbekü. Aslında, bir ızgara ve mangal arasında bir şey. Izgarayı kaldırın - kebapları kızartma yapabilirsiniz. Kafesi koyuyorsunuz - sosisleri, balıkları, kızartma etlerini ısıtabilirsiniz. Genellikle portatif bir kapakla donatılmıştır. Bir yerden bir yere kolayca taşınabilir.

Barbekü - tatillerde sıkça kullanılan ve sevilen

Barbekü - tatillerde sıkça kullanılan ve sevilen

Kurulu
Şantiyeden mümkün olan maksimum işlevselliği elde etmek istiyorsanız, bir mangal, barbekü veya ızgarayı bir ocak veya tandyrt ile birleştirmek tavsiye edilir. Bu kombinasyon, ruh halinizde çeşitli yemekler pişirmenizi sağlar.

Ancak aynı zamanda fırını açık alana koymak da anlamsız.

Hoş eğlence

Hoş eğlence

Senin için ilginç olacak:GENEL BAKIŞ: Kulübede havuz nasıl yapılır Eller (165+ Fotoğraf)? Çerçeve, kapalı, beton - Hangisi daha iyi?

menüye dön ↑

Yemek alanı - mobilya

Sahaya kurulacak mobilyalar sadece (çok değil) güzel olmalı, işlevsel olmalı. Yine de temiz havada duracak. Ve işlevselliği malzemeye bağlıdır.

Çoğu zaman plastiktir. Avantajları var:

 • Düşük fiyat. plastik mobilya en düşük maliyet - dolayısıyla değiştirmesi en kolay yoldur.
 • hafifletmek. Odaya plastik bir masa taşımak tahtadan çok daha kolaydır. Fiziksel olarak güçlü olmayan bir kişi bile başa çıkacaktır.
 • güvenilirlik. Elbette bir ağacın güvenilirliğini karşılaştırmak mümkün değildir, ancak plastik sıcaklık değişimlerine karşı kesinlikle hassas değildir, nemden ve bahçe zararlılarından korkmaz.
 • Renk çeşitliliği. Tek renkli mobilyalar bulabilir, bir resimle yapabilirsiniz, ayrıca renk her zaman parlak ve şenlikli olacaktır.

Çoğunlukla plastik mobilyalar seçin.

Çoğunlukla plastik mobilyalar seçin.

Tabii ki, dezavantajları da var:

 • Belirli bir görünüm.Plastik, fiyatına bakar, çünkü pahalı yüzeyler ve karmaşık tasarımla birleşmez.
 • Kısa ömürlü. Sıcaklıktan sudan korkmaz, bu doğrudur, ancak güneşte oldukça çabuk kaybolur, sonunda kaybolur ve çarpma nedeniyle çatlayabilir.

Plastik mobilyalar açık alan için iyi bir çözümdür. Evin içine sokmak için zaman kaybetmemek mümkün olacak, artı, muşamba ve mangalın genel tonuna iyi uyuyor.

Dövme mobilya başka bir konudur. Başka avantajları var:

 • güzellik. Metal mobilyalar genellikle zarif, ince bacaklı, kıvrımlı olarak yapılır. Orijinal, ilginç görünüyor.
 • dayanıklılık. Metal plastik değildir. Özellikle yıllarca eve götürüp paslanırsanız, onlarca yıl sürebilir.
 • güvenilirlik. Sudan korkmuyor, sıcaklık değişiyor, güneşte solmuyor, mekanik hasar görmüyor, zararlıların etkilerine ilgisiz.

Dayanıklı ferforje veranda mobilya

Dayanıklı ferforje veranda mobilya

Eksileri dengelemek:

 • ağırlık. Ferforje mobilyaların bir yerden bir yere taşınması zordur, özellikle ağırlık kaldırmaya alışık değilseniz veya bir sırt ağrınız varsa.
 • fiyat. Metal, diğer tüm malzemelerden daha pahalıdır - tabi ki, tedaviye ihtiyaç duymayan pahalı ahşaplardan bahsetmiyorsak.

Ancak metal hemen hemen her yerde iyi görünüyor. Bununla beraber, normal siteyi ilginç bir tasarım performansına dönüştürebilirsiniz, özellikle de tüm diğer unsurları araştırmaya yaklaşmak akıllıca.
Ahşap mobilyalı barbekü alanı

Ahşap mobilyalı barbekü alanı

Bir sonraki malzeme ahşaptırDokuma yapabileceğiniz bütün veya asma. Artıları aynı:

 • güzellik. Ahşap ne tür bir tür olursa olsun asil bir malzemedir. Meşe, belki bir çam ve belki de bir rattan olabilir. Ondan herhangi bir tasarım, iyi, ilginç görünüyor.
 • kolaylık. Kabaca döşenmiş koltuklardan değil, şık hasır sandalyelerden alırsanız, özellikle koltukta yumuşak bir şey koyarsanız, içlerinde rahat ve rahat olacaksınız.
 • güvenilirlik. Ahşabın doğru muamele görmesi - veya dayanıklı bir ırk uygulamanız durumunda - nemden, sıcaklık değişimlerinden ve hatta zararlılardan korkmaz.
 • dayanıklılık. Mobilyaları dikkatli kullanırsan, birkaç yıl sürecek.

Ahşap mobilyalar her zaman güzel görünüyor

Ahşap mobilyalar her zaman güzel görünüyor

Eksileri de var:

 • fiyat. Düzgün bir şekilde işlem görmüş ahşap, nadir görülen cinsler gibi pahalıdır.
 • Zorluk bakımı. Ağacı umursamıyorsanız, çatlar veya çürümeye başlar. Bir böcek tarafından yutulabilir, mekanik bir etkiden dolayı çatlayabilir. Bu nedenle yılda en az bir kez işlenmesi gerekir.

Ağaç en sık kapalı alanlarda kullanılır. Ve yangından çıkan kıvılcımların ulaşamayacağı şekilde, mobilyaların güvenli olduğunu ve montajını hatırlamanız gerekir.
Neme dayanıklı ahşap kullanmak için ana şey

Neme dayanıklı ahşap kullanmak için ana şey

Diğer malzemeler - sunta veya MDFÖrneğin, pratik olarak uygulanmazlar çünkü dışarıda olmanın çok iyi tecrübesi yoktur.

Senin için ilginç olacak:İNCELEME: Vermek için bir çiçek kataloğu (240 + İsimli Fotoğraflar): İnanılmaz bir güzellik yaratmanın tüm kuralları

menüye dön ↑

Bitirme ve dekorasyon

Sonucun sadece rahat ve uzun hizmet vermesi için değil, aynı zamanda iyi görünmesi için dekorasyonla sonlandırmaya dikkat etmeniz gerekir.

Aşağıdaki kaplamalar yaygın olarak kullanılır:

 • beton. Bu malzeme fazla para harcamak zorunda değildir - maliyet, çoğu yıl her yıl siteyi tekrar su basmaya yetecek kadardır. Öte yandan, çok güzel görünmüyor, kusursuz bir pürüzsüz taban gerektiriyor ve çabucak çürüyor.
 • Kauçuk kiremit. Bu, çocuk oyun alanlarının dekorasyonunda kullanılır ve sitede çocuklar varsa, bu malzeme en uygun olabilir. Yumuşak, biraz yaylıdır, üzerine kaymazsınız. Fakat sıcak kıvılcımlarla çarpışmada eriyebilir, zamanla kaybolur ve çok ilginç görünmez.
Fayans döşeme - kaplama seçeneklerinden biri

Fayans döşeme - kaplama seçeneklerinden biri

 • Kaldırım döşeme. Sağlam, güvenilir, hiçbir şeyden korkmuyor ve çok ilginç görünüyor, özellikle tek renkli unsurlar değil, çok renkli olanları kullanıyorsanız, bir desen çiziyor veya onlardan çizim yapıyorsanız. Ağır bir şeyi düşürürseniz, yavaşça da olsa zamanla yıpranır. Satın alırken, sınıfa dikkat etmeniz gerekir - ne kadar yüksekse, karo ne kadar uzun hizmet ederse.
 • Doğal taş. Çini kadar ilginç görünmüyor, ancak kendi tarzında çok güzel. Yeşil alanlarla çevrili veya tırmanma tesislerinden çıkan tente ile açık bir alan yapacaksanız, doğal taş bunlarla en iyi şekilde birleştirilecektir. En az yüz yıl, ancak ağır ve pahalı hizmet verebilir.
 • çimen. Bahçe yollarını donatmak için kullanılan çim çeşitleri vardır. Ezmek zordur ve oyun alanı gerçek bir yeşil çayır gibi görünecek. Ancak, zaman zaman sulanması ve kesilmesi gerekecektir.
 • odun. Parke gibi görünüyor - güzel, zarif. Ancak rastgele bir kıvılcım yaşayabilir, ahşap mobilyalarla aynı işlemi gerektirir ve aynı zamanda çok maliyetlidir. Açık alanda hiç kullanmamak daha iyidir.

Katta ağaç muhteşem ve güzel görünüyor

Katta ağaç muhteşem ve güzel görünüyor

Kaplama, alanın imarına mükemmel bir şekilde hizmet edebilir - bir malzeme ocağın yanına, başka bir yemek alanına yerleştirilir ve sonuç olarak görsel olarak ayrı görünürler.

Bu efekti geliştirmek istiyorsanız, şunları kullanabilirsiniz:
 • Dışarıdan empoze. Bir katta yemek alanı, tentenin altındayken ve açık havada çalışırken diğer katta ise - kontrast çarpıcı olacaktır. Ayrıca, duman kesinlikle çıkacak ve aşçı konsantre olabilecektir.
 • septa. Bir bölme yerine, ahşap veya kumaştan yapılmış bir elek, yeşil dikimler, örgülü bitkiler ve bir kafes kullanabilirsiniz. Ekranlar aynı zamanda böyle bir ihtiyaç olduğunda kolayca hareket eder, ancak diğer her şey çalışmak için yeniden düzenlenemez. İlginç bir şekilde, bölme tavana veya gölgeliklere kadar olmayabilir, fakat sadece yarısına kadar olabilir.
 • Duvar varlığı. Bu durumda, verandadaki bir alan duvara yaklaşırken, diğeri bir kenara bırakılarak ayrılır.

Duvar yardımı ile ülkedeki güçlendirme etkisi

Duvar yardımı ile ülkedeki güçlendirme etkisi

Ve elbette, ışıklandırmayan bölgelerin tahsisinde yapılması yeterli değil, ki bu çok farklı olabilir:
 • Büyük bir kaynakla. Bu durumda, tavanın altına büyük bir avize asılı - gazyağı ile stil vermek için iyi bir çözüm. Köşelerde gizemli gölgeler elde edilir ve imar tamamen yoktur.
 • Çevre kaynakları ile. Bu durumda, sitenin kenarlarına parlak ışık vermeyen, ancak yumuşak bir arka ışık sağlayan küçük fenerler yerleştirilir. Zarif ve ilginç görünecek.
 • Bölgelerde ayrı kaynaklarla. Böylece lambayı mangalda sabitleyebilir ve lambayı masaya koyabilirsiniz - böylelikle bölgelerin varlığı açık olacaktır ve mevcut olan herkes için yeterli ışık olacaktır.
 • Sadece bir bölgeyi aydınlatırken. En sık yemek yemek - sadece bir bölge seçmenizi sağlayan oldukça ilginç bir çözüm.

İyi aydınlatma yapmak

İyi aydınlatma yapmak

Elektrik lambaları, LED şerit (etraftaki bitkilerin bitki örtüsüne monte edilebilir), güneş pilleriyle çalışan ışıklar ışık kaynağı olarak kullanılabilir. Işık almak, elektrik yapmak istemiyorsanız, canlı ateş - mum ve lamba kullanabilirsiniz.

Ek resim yardımcı olacaktır:

 • tekstil. masa örtüsü, halı Masanın altında, sandalye örtüleri - tüm bunlar bir stile ve tercihen pratik bir işleve sahip olmalıdır.
 • Pişirme aksesuarları. Aynı zamanda bir stile sahip olmaları gerekir.

Sitede vazo, peçete, resim, kutu gibi daha "ev" aksesuarları yerinde olacaktır.

menüye dön ↑

VİDEO: Bir barbekü alanı nasıl görünebilir?

Ülkede barbekü alanı

Nasıl donatılır?

menüye dön ↑

FOTO GALERİ (180'den fazla fotoğraf)

8.5 Toplam puan
Kulübede Barbekü

Bir platform yapmak ve kendin düzenlemek için göreve yaratıcı bir şekilde yaklaşmalısın, ki bu kendi içinde güzel. Makalemizde hızlı ve rahat bir şekilde yapmanıza yardımcı olacak her şeyi bulacaksınız. Bilgileri inceledikten sonra, yorumlarınızı yorumlardaki tartışmalara bırakınız. Diğer okuyucular için faydalı olacaktır. Fikriniz bizim için çok önemlidir. Katılımınız için teşekkürler. Her inceleme ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Bilginin alaka düzeyi
8.5
Uygulamanın kullanılabilirliği
8.5
Konu açıklaması
8
Bilginin güvenilirliği
9
şekerleme
 • Açıkhava rekreasyonunu seviyorsanız, zamanınızın tadını çıkarmak için daha birçok fırsatınız olacak;
 • yemek yapmayı seviyorsanız, yeni tarifler deneme şansınız olacak;
 • Arkadaşlarınızı yalnızca siteye değil, kullanışlı ve pratik bir siteye davet edebilirsiniz.
eksileri
 • Küçük bir alanda kolay olmayan uygun bir yer bulmak zorunda;
 • para harcamanız gerekecek, çünkü kaynak konusunda uzman olmadığınız sürece, kendi elinizle ızgara yapmak çok zor;
 • Eğer bir hata yaparsanız, sonuçlarla - örneğin, eve giren dumanla - uğraşmanız gerekecektir.
Yorumunuzu ekleyin

Memnun olacağız ve fikriniz

Cevap bırak

Genel değerlendirmeniz

tr2.decorexpro.com - Günlük Tasarım, Mimarlık, İç Tasarım Dergisi

Odaların

Avlu ve bahçe

dizayn