Kruşçev'de Balkon Dekorasyonu: 225+ (Fotoğraf) - Güzel tasarımlar yapmak için fikirler

Balkonun etkin kullanımı sorunu özellikle küçük dairelerde geçerlidir. Kruşçev'deki sundurmanın tasarımı, mekanın dezavantajlarının giderilmesine yardımcı olacaktır.

İçerik:

Nereden başlamalı?

Sundurmanın dönüşümü ile başlayan ilk şey - balkon tabağının bir anket. Devlet analizi olmadan cinsiyet Eski bir döşemeye yük verilmesi tehlikeli olabilir. Plakadaki çok sayıda çatlak bulunması kusurları gösterir, bu nedenle plakayı güçlendirmek için önlemler almanız gerekir. Cam ve çevre çit alanı döşeme üzerindeki yükü artıracak ve tasarım yüke dayanamayabilir. Ek takviye gözlüğü kullanın ve bağlayın.

Doğrudan onarımda, sıva ilk kaldırılır, yer temizlenir, eski metal yapılar yenileri ile değiştirilir ve güçlendirilir. Metal parçaların kaynağının kullanılması bölgedeki alanı artırabilir.

Rusya'da sırsız bir balkon kullanma olanakları sınırlıdır. Bu nedenle, bir sonraki madde - sitenin cam ve yalıtım. En az 32 mm kalınlığa sahip iki odacıklı bir cam birimi seçin. Plakanın çevresi için çerçevelerin çıkarılması seçeneği, küçük bir alan oynamanıza izin verecektir. Seçtiğiniz çerçeveler - plastik - modern bir ortak ve ucuz seçenek ve ahşap. Ahşap daha çevre dostu bir malzemedir, aynı zamanda, yüksek kaliteli ahşap çerçeveler plastik meslektaşlarından 2 kat daha pahalıdır.

Balkonun etkin kullanımı

Balkonun etkin kullanımı

Alanın çevresi boyunca sandviç paneller ile yalıtılmıştır. Zemin de yalıtılmıştır tavan.

Kurulu
Bu aşamada tasarruf etmeyin. En önemli ısı kaybı, sundurma yoluyla gerçekleşir. Zemin ve kaplama kaplamalarının seçimi bütçeye göre değişir: seramik, porselen karo, laminat parke, döşeme.
menüye dön ↑

Ana özellikleri

1959 ve 1985 yılları arasında inşa edilen Kruşçev evlerinin çok küçük balkonları var. Tek standart ölçü yoktur, genişlik 0.8-1.5 m, minimum uzunluk 2.6 m'dir, evler 25 yıldır dizayn edilmiştir, fakat insanlar hala içinde yaşamaktadır. Bu bağlamda, iç kaplama işleminin seramik granit, seramik karo veya kaplama taşı ile yapılmaması daha iyidir.

Eski çit, takviyesiz çerçevelerin montajı için temel olarak kullanılamaz. Çiti yenileriyle değiştirmek daha iyidir.

Küçük bir balkon yapmak

Küçük bir balkon yapmak

Yakın alan bazı tasarım tekniklerini belirler.

 • Hafif tonlarda kullanılan malzemelerin bitiminde görsel olarak bu teknik mekanı genişletecektir.
 • Döşemede ahşap bir zemin veya ışık seçin laminat parke.
 • Aydınlatma kullanım noktası fenerler veya kompakt avize Tavanda Büyük lambalar, mekanın geometrisini bozarak onu bozar.
 • Kompakt ürün seç mobilya ayaklı hafif malzemelerden, katlanabilir masalardan ve metalden yapılmış raflardan yapılmış.
 • Balkon alanını bir seraya çevirin. Yaz aylarında, kutuları çiçekler saha dışına yerleştirilebilir.

menüye dön ↑

Avantajları olan alanı kullanın

Boyutlarda sınırlı bir mantığımız var ve onu biraz genişletmek istiyorum. En kolay yöntem camı hareket ettirmektir.. Ek alan aşağıdan görünmeyecek, ancak yukarıdan hiçbir kısıtlama olmayacak. Diğer ilginç bir yöntem ise Fransız balkonudur.

Dekorasyonda açık tonlu malzemeler kullanılır.

Dekorasyonda açık tonlu malzemeler kullanılır.

Yüksek kaliteli tamir ve iç dekorasyon alanı rahat ve işlevsel hale getirmeye yardımcı olacaktır. Odanın işlevselliğini büyük ölçüde değiştirin ve alanın yararlı kullanımı ile tatmin olun.

kiler. Herhangi bir dairede sadece mevsimde veya belirli tatillerde elde edilen şeyler vardır. Bir kiler, evin dış düzenini korumaya yardımcı olacak ve kapılarının ardındaki alakasız şeyleri gizleyecektir. Bir bölgeyi dönüştürmenin en kolay yolu budur. Büyük miktarda nakit infüzyonuna ihtiyacınız yok, tenekeleri depolamak için raf yapmak yeterli.
Dinlenme veya çalışma. Yerinde onarım çaba, zaman ve nakit enjeksiyon gerektirir. Yüksek kaliteli yalıtım ve cam gerektirir.
Balkon ve bitişik odanın birleştirilmesi. Bu yöntem dairenin kullanım alanını arttırmaya yardımcı olacaktır, ancak en masraflı yoldur. Banka ipoteği yoluyla bir daire satmayı düşünüyorsanız, birleşme, yeniden geliştirme projesinin onaylanmasını gerektirir. Kruşçev'deki mutfak çok küçük bir alana sahip olduğundan, mutfakla birleştirmek için en avantajlı olanı.
Kompakt mobilya parçaları seçin

Kompakt mobilya parçaları seçin

menüye dön ↑

İç bitirmek

Tasarım özellikleri göz önüne alındığında, terbiye ağır terbiye malzemeleri ile reddetmek daha iyidir. Çerçevenin bozulmasını önlemek için, hafif son işlem malzemeleri seçin. Örneğin:

 • PVC veya MDF.
 • Astar.
 • Köpük blokları
 • Mantar kaplama

Bu malzemelerin avantajı evde yapılabilecek basit bir kurulumdur..

PVC paneller ultraviyole ışınlarına maruz kalmaya dayanır ve uzun ömürlüdür. Ayrıca, polivinil klorür kirlendiğinde plastik paneller kolayca temizlenir. Astar en hoş görünüme sahiptir. Malzemenin avantajlarından biri, duvarın pürüzlü bir yüzeyine montaj imkanıdır.

MDF, yüksek dekoratif özelliklere sahiptir, ancak nemi tolere etmez. MDF'yi döşemeden önce su yalıtımı uygulamanız gerekir. Malzemenin dokusu çeşitlidir: doğal taş taklidi, ahşap. En pahalı malzeme mantardır.. Fakat avantajları etkileyici, tamamen doğal, en çevreci ve hipoalerjenik kaplama, antibakteriyel özelliklere sahip.

Döşeme için, aşağıdaki seçenekleri düşünebilirsiniz:

 • linolyum;
 • laminat parke;
 • halı;
 • parke döşeme;
 • seramik karo.

Seramik karolar ağırdır, bu yüzden ocakta dikkatli kullanın. Aşırı yük nedeniyle kırılabilir.

Tasarım açısından, stil müşteri tarafından seçilir. Genellikle, sundurmanın bitmesi dairenin stiline uyar, ancak örneğin farklı bir tarzda dekore edilebilir:

 • Akdeniz;
 • kaba;
 • Oryantal tarzı;
 • Deniz teması

Stil seçimi sadece hayal gücü ile sınırlıdır. Her stil için ilgili elemanlar seçilir. Akdeniz tarzı için hasır mobilyalara ve sahte ürünlere ihtiyacınız var.

Rustik tarz doğal malzemelerin kullanılmasını içerir:

 • odun;
 • jüt;
 • pamuk;
 • keten.

Dinlenecek köşe

Dinlenecek köşe

menüye dön ↑

Dış kaplama

Balkon sizi yalnızca içeriden değil, dışarıdan da memnun etmelidir. Mükemmel uyum sağlamalıdır cephe evde ve cephesinde donuk gri bir nokta olmamalıdır. Dış dekorasyonda en yaygın kullanılan 3 malzemedir.

Oluklu saclar. Uzun ömürlü, pahalı olmayan malzeme, ultraviyole ışınlarının etkisi altında kaybolmayacaktır. Geniş bir renk yelpazesine sahiptir.

yan hat. Dış dekorasyon için özel olarak yaratılmış en popüler malzeme. Cephelerle karşılaşırken, evlerde yaşayan toplumlarda kullanılır. Ahşap, çelik, vinil, alüminyum kaplama var.

Vinil duvar kaplamaları. Ultraviyole ışınlarından ve olumsuz hava koşullarına maruz kalmaktan korkmaz. Özel bakım gerektirmeyen, çoğu bütçeye uygun fiyat. Renk aralığı geniş.

Yaz renkleri

Yaz renkleri

menüye dön ↑

Açık balkon için fikirler

Onarım aşamasında siteyi perdahlamamaya karar vermişseniz, orada ne olacağını ve sıcak mevsimde işlevselliğini düşünmeniz gerekir.

Kurulu
Loggia'nın boyutları izin veriyorsa, yumuşak ve konforlu bir kanepe oluşturun. Genellikle, yer eksikliği sizi sandalye yerine sandalye koyar.

Diğer bir önemli estetik faktör, cephe duvarının perdahlanmasıdır. Sadece küçük bir yüz gerdirme, çok çaba harcamak için yatırım yapmak gerekmez.

Açık balkondaki mobilyalar yağmura, güneş ışınlarına ve karlara dayanmalıdır. Mümkün olduğunca dövme mobilya. Nemden korkmazlar ve uzun süre görünümlerini kaybetmezler. Karışık aydınlatma ve kilimler genel resmi tamamlıyor.

Kurulu
Çiçekli bir saksıyı yerleştirmek için bir ızgara yerleştirin veya duvar boyunca durun. Yaz aylarında, loggia üzerinde, kutu veya saksıda bitki yetiştirebilirsiniz. Petunyaların, her gece güzelliğin, papatyaların, kadife çiçeği her mevsim parlak ve güzel kokulu çiçekleri ile sizi memnun edecek. Balkon çok küçükse, korkuluğu sabitleyerek bunları sundurmanın dışına yerleştirin.

Çiçek yetiştiricileri iç mekan bitkilerini yaz aylarında sundurmaya taşımak ister. Dikkatli olmalısınız, özellikle de birinci katta yaşıyorsanız. kapalı bitkiler sokak tozu ile bulaşan hastalıklara karşı hassastır. Yıllık çiçekler açık alan için uygundur. Ayrıca, bitki seçerken, ışık tarafı dikkate alınır.

Güney tarafındaki yapraklarda ve tomurcuklarda yanma riski kuzey tarafından daha yüksektir. Güneş miktarı, hangi bitki türlerinin bitki yetiştirileceğine bağlıdır. Gölge eğrelti otları, sarmaşık kuzeyden yetişen, güneyde sulu meyveler ve kaktüsler. Doğu penceresindeki en hayırlı ışık, kahve, kauçuk bitkileri, Dieffenbachia burada yetişir. Batı sinter, monstera veya tsiperus'u tercih ediyor.

Saksıları ve kutuları çiçeklerle dikkatlice tutturun, düşerlerse yoldan geçenlerin sağlığına zarar verebilir veya birinin malını mahvedebilirler. Sulama yaparken, suyun sokağa akmadığından emin olun. Bunun için palet veya tencere kullanın.

Aksesuarlar, logolara rahatlık sağlamaya yardımcı olacaktır. Mağazalardaki seçimleri çok büyük. Vazoları, küllükleri, dairedeki oyuncakları kullanın. Yeni hayat zincirleri asılı bir sandalye yapabilir. Ankraj cıvatalarıyla levhaya sabitlenir, bu nedenle güvenilirliği hakkında endişelenmemelisiniz.

Balkonu yalnızca dinlenme yerine değil, tematik fotoğraf çekimlerinde de çevirin.

Birçoğu kişisel mülkün açık bir alanda korunması konusunda endişe duymaktadır. Tek çözüm ızgaralar olacaktır. Onlar dayanıklı ve güvenilir, çizimlerinize göre herhangi bir desen yapabilirsiniz. Seçtiğiniz metal için renk boyalar.

Ancak, kentin koşullarında değerli eşyaları açık alanda depolamamak daha iyidir. Duvarlara uzanan pimlerle donatılmış sağlam bir kapı kurmak yeterlidir. Bu kapı menteşelerden kırılamaz veya kesilemez. Daireyi korumak için başka bir seçenek, sundurmanın pencereleri ve kapıları üzerine bir alarm sistemi kurmaktır.
Aksesuarlar, logolara konfor eklemenize yardımcı olacaktır.

Aksesuarlar, logolara konfor eklemenize yardımcı olacaktır.

menüye dön ↑

cam

Balkon camlama, koordine edilmesi gereken ve yeniden geliştirilmesi için izin verilmesi gereken bir eylemdir. Her şeyi yasaya göre yapmak istiyorsanız, tamiratı yapmadan önce belgelere dikkat etmeniz gerekir.

Sundurma cam, çerçeve malzemesi seçmeniz gerekir. Ahşap, plastik veya alüminyum seçimi, plakanın teknik durumuna, planlanan bütçeye ve işlevselliğe bağlıdır.

odun - güzel ve pahalı malzeme.Sıcaklık düşüşü kaçınılmazdır ve bu nedenle zamanla çerçeveleri açıp kapamakta zorluklar yaşanacaktır. Ayrıca oluşan çatlaklardan soğuk hava üflenecektir.

Plastik en uygun olanı olup, istenilen ölçü ve şekilde çerçeveyi kolayca üretebilir. Plastik ultraviyole radyasyondan solmaz ve sıcaklık değişimlerinden çatlamaz. Bununla birlikte, zamanla ucuz plastik havaya zararlı maddeler salıverir, plastik en çevre dostu malzeme değildir. Böyle bir çerçevenin bir başka dezavantajı, ağırlığın, plakanın güvenilirliğinden eminseniz, plastik bir çerçeve monte etmektir.

Seçenek tasarımı dışında

Seçenek tasarımı dışında

Alüminyum profil, geniş bir güvenlik marjına ve düşük ağırlığa sahiptir. Hoş ve estetik olarak güzel bir malzeme.

İki cam yöntemi vardır: soğuk ve ılık.

İlk yöntem daha ucuzdur, ancak tasarım ısıyı uzun süre koruyamaz. Donanımlı alanda bile sıcaklık sokaktaki sıcaklıktan 8-10 derece farklı olacaktır. Soğuk camlama, sundurmayı komşu odayla birleştirmeyen ve bölgeyi yalnızca ılık mevsimde kullananlar için uygundur.

Sıcak bir balkona ait operasyonel stok 30 yıldır. Pencere profili polivinil klorürden yapılmıştır ve uzayda ısı sağlar. Yalıtım yapılması gereklidir.

Bir sundurma cam yaparken başka bir nüans var. En üst katta yaşıyorsanız, vizörü ayrıca donatmanız gerekir. İki tip çatı vardır: bağımlı ve bağımsız.

Plastik en uygun olanıdır

Plastik en uygun olanıdır

 • Alüminyum çerçeveli camlamalarda bağımlı kullanılır. Sistemin avantajları: kolay kurulum, hafif ve güvenilir tasarım. Ancak galvanizli bir gofrolist ile kaplanması gerekiyor.
 • Bağımsız herhangi bir çatı malzemesi ile kaplanabilir ve herhangi bir şekil ve büyüklükteki balkona monte edilebilir. Böyle bir çatı braketlerle monte edilir.

menüye dön ↑

Cam yasallığı

Pek çok insan, apartmanda yeniden geliştirme ve balkon camlarının yasal inceliklerini göz ardı etmemektedir. 2006'dan bu yana, Rusya'da cam sorularına cevapların verildiği Konut Kanunu yürürlüğe girmiştir ve izin alma prosedürü açıklanmıştır.

Kurallar, camların bir yeniden yapılanma olarak kabul edildiğini ve bu nedenle denetleyici makamlarla koordine edilmesi gerektiğini açıkça belirtiyor. Aynı zamanda, yapının döşemenin çevresinin dışına çıkarılmasının yasaklanmasına ya da onaylanmasına da değinilmemiştir. Bina kodlarının ve yönetmeliklerin toplanmasında levhalar için sınır yükleri belirtildi.

Bir bar sayacı olarak eşik

Bir bar sayacı olarak eşik

menüye dön ↑

Fransız balkon

Kruşçev'de Fransız balkonları şık görünüyor. Parapetler eksik ve üstten alta cam takılıyor. Bu inceleme sizi şaşırtıyorsa, alt sıraya özel gözlükler koyun veya renkli filmle yapıştırın.

Bu camların dezavantajı: tamir becerisi olmayan bir pencere pervazının monte edilememesi, ustaları cezbetmesi, bu görevle başa çıkmaları. Yararları:

 • Böyle bir camla, çerçeveler, küçük bir alan tasarrufu sağlayan döşemenin yüzeyinin ötesine taşınır;
 • çerçeveyi kullanmamak mümkündür, oda daha aydınlanacaktır. Çerçeveler yerine, ana elemanı dayanıklı ve kalın cam olan özel bir yapı kurulmuştur.

Bir salıncak ile orijinal karar

Bir salıncak ile orijinal karar

Fransız camları, küçük bir sökme işlemi ile ayrı bir çatı düzenlemesini gerektirir. Genel olarak, Fransız balkonu camın güzel ve rahat bir versiyonudur, çok fazla ışık verir ve görsel olarak küçük bir sundurmanın alanını genişletir.
menüye dön ↑

Bitişik odalar ile kombinasyon

Daireler Kruşçev küçük bir metre ile karakterize inşa edilmiştir. Tabii ki, kullanılabilir alanın en azından biraz daha fazla olmasını istiyorum. Bu durumda, sundurmanın ve bitişik binaların birleşimine yardımcı olacaktır.

İyileştirme sıklıkla sorun olduğunda, sundurma ve odadaki kat seviyesi farkı sorunu. Bu nüans bir çimento şapı dökülerek çözülür, çünkü döşeme emniyet marjına sahip olmalıdır. Küçük şüpheler olsa bile, yüksek mukavemetli ahşap zemin veya köpük kullanın. Yerden ısıtma için borular kurabilir.

menüye dön ↑

salon

Asıl soru, binaları birleştirip birleştirmemektir. Bir yandan, bu ek bir kullanım alanı. Ek olarak, küçük bir ilave alan bile mekanın geometrisini geliştirebilir ve sıra dışı tasarım fikirlerini gerçekleştirebilir. İyileştirmeyi yasallaştırırken, dairenin yaşam alanı artacaktır, bu da satıldığında değerini artıracaktır.

Oturma odası ile birlikte

Oturma odası ile birlikte

Bir balkon ile birleştirerek oturma odası Boşluğa yeni bölgeler eklemek için bir fırsat var. Örneğin, rahatlamak ve kitap okumak için aydınlık bir yer donatmak için. Salonda çok varsa dolaplarıBu kısım, sundurmanın ülkesine getirilebilir. Bilgisayarda evden çalışanlar için özellikle önemli bir iş yeri.

Odaların birleştirilmesi, daha uzun vadede yapay ışıktan tasarruf sağlayacak olan daha doğal güneş ışığının salona girmesine izin verecektir.

Kurulu

Balkonun şimdi ne? Atık çöplüğü mü? Yararlı yer kaplayan eski şeylerden kurtulun. Odanın hareketi artık serbest. Orada misafirler için katlanabilir bir kanepe yerleştirin.

Ancak sendikanın yalnızca olumlu yönleri yok. Asıl soru paradır. Bunun için önemli miktarda harcamaya hazır mısın? Kendi başına onarım masraflıdır, bazen bir daireyi tamir etmenin maliyeti piyasa fiyatına eşittir veya bu fiyatı aşar. İyileştirme onayı 3 aydan bir yıla kadar zaman alır, ayrıca yasallaştırmanın maliyeti, malzemeler, malzeme için ödeme ve işçilerin işçiliği.

Ek yararlı alan

Ek yararlı alan

Ve tabii ki, loggia kullanma senaryosu değişecektir. Eğer bisiklet, kayak veya snowboard yapmadan önce alternatif depolama alanı aramanız gerekiyor. Genellikle sundurma çamaşırları kurutmak için kullanılır, bu nedenle iyileştirme işleminden sonra kurutma için yeni bir köşeye ihtiyacınız vardır.

menüye dön ↑

Bir yatak odası

Bir yatak odası Kruşçev'de farklı küçük çekimler. Bir çözüm yatak odası ve balkon birleştirmektir.. Pencere kapısı ünitesi sökülmüş ve daha çok yer kaplıyorsunuz. Bu durumda, bazı nüanslar var. Para cezası almak ve yapıyı iade etmek için mahkeme emri almak istemiyorsanız, onarımdan önce iyileştirme izni gereklidir. Yeniden geliştirme olasılığı hakkında teknik bir görüş bildirildi.

Kruşçev'deki yatak odası küçük

Kruşçev'deki yatak odası küçük

Belgeleri göndermeden önce, bilmeniz gerekenler:

 • Taşıyıcı duvarlara dokunulmamalıdır.
 • Isıtma radyatörlerinin sökülmesine izin verilmez. Batarya bir sonraki duvara asılmıştır.
 • Plakayı sökerken yapıyı güçlendirin. Sonuç olarak iyileştirme için gerekli teknik şartlar verilecektir.
 • Mutlaka birleştirildiğinde balkonun ısıtılması. Ve sundurma üzerinde, yalnızca elektrikli bir yerden ısıtma kullanabilirsiniz. Sıcak su kullanımı ve ısıtma yasaktır.

menüye dön ↑

Ekstra alan etkin bir şekilde nasıl kullanılır?

1çalışma

Camı camdan çıkarsan iş için bir köşe alırsın. Pencere açıklığı kaldırılmışsa, zonlu yoğun kullanan alan perdeler. Yer kazanmak için tablo olarak bir pencere pervazını kullanın.

Bir dişi köşesi yap

Bir dişi köşesi yap

2giyinme odası

Eşyalarını saklamak, bir depolama sistemi kurmak, bavulları, ayakkabıları depolamak için rafları eklemek. Bir ayna asmak ve tam bir gardırop hazır!

3kadının küçük özel odası

Isıtılmış balkonda boş alan olacak. Hangi kızın tuvalete sahip olduğunu hayal etmiyor tablo? Kozmetikleriniz için ayrı bir masa hazırlayın, doğal ışık kendinize iyi bakmanıza yardımcı olacaktır.

4atölye

Örgü, dikmek, çizmek? Sizin veya çocuklarınız için yaratıcı bir alan oluşturun. Bir dikiş makinesi veya şövale koyun. Belki bir müzik aleti çalmayı seviyorsun.

çalışma

çalışma

5Spor odası

Alan düzenlemesinin ek bir seçeneği de spor odası.Birkaç kompakt simülatör, yatay çubuk ve atlama ipi, istediğiniz zaman formda kalmanızı sağlar.

6sera

Amatör çiçek yetiştiricileri raflarda houseplant yapabilir. Bitkiler havayı temizler ve bazıları virüslerle savaşan maddeler yayar.

menüye dön ↑

mutfak

Küçük bir mutfak - Asıl sorun Kruşçev. Tasarımcıların biraz yer açmak ve ev sahiplerinin kendilerini geniş bir odada hissetmelerini sağlamak için gelmeyenler: koridordaki buzdolabını çıkarır, yan masaları yerleştirir, tavanın üstündeki alanı en iyi şekilde kullanırlar.

Kurulu
Mutfak balkonunu yemek kilerinde kullanın, uygun raflar yapın ve buzdolabını yemek alanının dışında tutun.
Küçük mutfak - gerçek bir sorun Kruşçev

Küçük mutfak - gerçek bir sorun Kruşçev

Camlar ve bölgelerin yalıtılmasından, pencerenin açılmasının yıkılmasından sonra, oda daha büyük ve daha hafif olacaktır. Yemek alanının kaldırılması ve çalışma alanının genişletilmesi için yeni bölgeyi kullanın. Artık mutfakta ev aletleri için yeterli alan var. Uygun mobilya seçimi alanı mümkün olduğunca elverişli kılacaktır. Masanın altına tamamen giren sandalyeleri kullanın.

Mutfak balkon için başka bir seçenek - bar sayacı. Bu rol için uygun bir eşik. Küçük çocuğunuz yoksa, bar sayacı güncellenmiş iç mekana tam olarak oturur. Bar taburelerini ve dekoru çıkarın, böylece pişirme alanını ve ekipmanın yerleşimini genişletmek için alan boşaltırsınız.

menüye dön ↑

Tasarım için fikirler

Bu bölümde nasıl bir düzenleme yapılacağını ve nelerin bir sundurma alanına girileceğini bulmaya çalışacağız. Bir sundurmanın atanmasında, her şeyden önce ihtiyaçlardan uzaklaştırılmalıdır. Belki turşu ve kışlık hazırlıkları için ek depolamaya veya hiçbir yere ihtiyacınız yoktur.

menüye dön ↑

sera

Bir serada tamir edilenleri açın. Camları açarken geniş pencere eşiğini önceden takın. Bardan ipotek alın, böylece gelecekte saksıları asmak için bir fırsat olacaktır.

Rekreasyon şirketi için uygun

Rekreasyon şirketi için uygun

Bitkilerinizi güneş yanıklarından korumak için panjur veya panjurlara dikkat edin. Sadece iç mekan bitkileri yetiştirmek gerekli değildir.

İlkbaharda bir bahçe ve bir mutfak bahçesi için bir sebze kültürü fidesi büyür. Yılın geri kalanı kapalı çiçek.

Kurulu
Dekorasyon için, ahşap veya plastikten yapılmış modern duvar panelleri kullanın. Modern plastik, taşı, tuğlayı taklit ederek yapıyı hafifletmeden iyi başa çıkmaktadır. Evin duvarının bir kısmı, sundurmanın tasarımına göre dekore edilmiştir. Duvarı bitirirken yapının ağırlığından endişe edemezsiniz ve fayans veya dekoratif taş kullanabilirsiniz.

Alan çok küçük gözükmüyor, mobilyalarla karıştırmayın. Hafif metal konstrüksiyonları ve koltuklardan bir çiftini (veya birini) tercih edin. Günbatımının rahatlaması ve tefekkür için bu mobilya yeterli.

Taze çiçekler kullanın

Taze çiçekler kullanın

Yeni bir balkon tasarlarken, yalıtımı düşünün. Çok sayıda cihaz, mobilya ve çiçek ile mekanı zorlamayın. Daireye erişimi doğal ışığa engellemeyin.

menüye dön ↑

Rekreasyon alanı

Bir sundurma için mobilya seçiminde asıl sorun mobilya seçimidir. Bitmiş mobilyalar büyük boyutlara sahiptir ve katalogdan seçenekleri seçmek neredeyse imkansızdır. Tek tek ölçülere göre mobilya yapmanın tek yolu. Bir marangozluk mağazasına başvurun veya kendi mobilyalarınızı yapın.

Ismarlama mobilya birçok avantajı vardır. Örneğin, küçük eşyaları saklamak için gizli veya gizli raflar yapabilir, bütçenize göre malzeme ve mekanizmalar seçebilirsiniz. Dönüştürücü sandalye, isteğinize göre uyuyan bir yer olacak. Koltuklarda, kullanışlı eşyaları saklamak için bir kapak kullanın. Oryantal tarzda sevenler, zemini düşünebilir ve yere yastık atabilir.

Kalmak için harika bir yer

Kalmak için harika bir yer

İkiniz bir apartman dairesinde ya da çocuklarıyla yaşasanız da, her zaman rahatlayıp bir fincan kahvenin ya da örmenin tadını çıkarabilirsiniz. Balkonda konforlu bir konaklama için, rattan veya hasırdan yapılmış hasır mobilyalar yerleştirin. Hafif ve oldukça hareketli.Ve siparişin altında ebatlarına göre mobilya alacaksın.

menüye dön ↑

Mini Hesap

Mükemmel bir fikir, bir işyerini loggia üzerine yerleştirmek olacaktır. Bölge mütevazı büyüklükte tenha bir çalışmaya dönüşecek. Artılarından: bir sürü doğal ışıklandırma. Onarım aşamasında, doğru yer ve demirbaşlar için soketler yapabilirsiniz. Gerekli belgeleri ve önemsemeleri depolamak için bir masa ve raflar yerleştirmeye devam eder. Kabine artık ihtiyaç duyulmuyorsa, kayıtları depolamak için rafları loggiaya aktarın. Balkonda dinlenme köşesini ayarlamak için hala yer var.

Dinlenecek bir yere sahip konforlu, küçük ofis

Dinlenecek bir yere sahip konforlu, küçük ofis

menüye dön ↑

Yaratıcı atölye

Sıcak sundurma hane halkı için yeni kullanımlar açmaktadır. Bir kullanım yaratıcı bir atölye oluşturmaktır. "Ruhunu bırak" ve yaratıcı dürtülerine yer verebileceğin bir yer.

Bir şövale koyun ve boyayın veya kesme ve dikme için ek aydınlatmalı özel bir masa hazırlayın. Küçük bir balkon bile kesme masası ve dikiş makinesini barındırabilir.
Keten bakımı yapılacak yer

Keten bakımı yapılacak yer

Balkon tasarımı

En iyi fikirler

9 Toplam puan
Kruşçev'de balkon - alanı genişletmek

Küçük bir balkon tanınmayacak şekilde dönüştürülebilir. Tamir için hazır bir sundurma varsa, o zaman ne yapacağını ve son şekli ne olacak bir sürü fikir açmadan önce. Kaplama malzemelerinin tasarımı ve seçimi - küçük bir sorun. Önemli olan, işlevsel bir amaç seçmek ve sundurmayı komşu odayla birleştirip birleştirmeyeceğine karar vermektir. Bilgileri inceledikten sonra, yorumlarınızı yorumlardaki tartışmalara bırakınız. Diğer okuyucular için faydalı olacaktır. Fikriniz bizim için çok önemlidir. Katılımınız için teşekkürler. Her inceleme ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Bilginin alaka düzeyi
8.5
Uygulamanın kullanılabilirliği
8
Konu açıklaması
9
Bilginin güvenilirliği
8.5
şekerleme
 • Ek yararlı alan
 • Yaşam alanında artış
 • Yaratıcı bir köşe veya dinlenme yeri yaratma yeteneği
eksileri
 • Uzun yasallaştırma
 • Nakit masrafları
 • Uzun tamir
Yorumunuzu ekleyin

Memnun olacağız ve fikriniz

Cevap bırak

Genel değerlendirmeniz

tr2.decorexpro.com - Günlük Tasarım, Mimarlık, İç Tasarım Dergisi

Odaların

Avlu ve bahçe

dizayn