Kilerinizden bir gardırop odası kendi elinizle nasıl yapılır? Alan düzenlemek için 135+ Fotoğraf Projesi

Alanın en uygun şekilde nasıl kullanılacağını bilmiyor musunuz? Çok fazla birikmiş olan şeyleri nereye koymak? İdeal çözüm kilerden giyinme odası yapmaktır. Tasarım örnekleri, düzenlemenin sırları, her zaman elinizin altında olacağı şeyler sayesinde.

İçerik:

Kendi giyinme odanız veya en azından rahat bir giyinme odanız olduğunda harikadır. Hala ev yapımı bir dolaba adapte olmak istediğim rahatsız edici bir nişe sahip bir köşe yatak odam var. Ancak bir yandan geniş bir çerçeveli mobilya seçimi ve diğer yandan da DIY projelerine ilham vermekle karşı karşıya kaldım, kafamda zaten ne olduğunun farkına varmak için enerjimi neye harcayacağımdan şüphelenmeye başladım. Peki ya sen? Eğer minimum bütçeyle bir gardırop yapmak istiyorsanız, sadece Leroy Merlin'den (Amazon, Ikea, liste devam edebilir) boşlukları kullanarak, o zaman buradasınız.

Kruşçev'de kilerden giyinme odası

Dairede bir kiler bulunması, her zaman yer bulamayan insanlar için paha biçilmez bir hazinedir. Kilerinizi çeşitli şekillerde rahat bir giyinme odası yapın. Örneğin, Kruşçev'de kiler değiştirilebilir dolap.

Kruşçev'de giyinme odası

Kruşçev'de giyinme odası

Bunu yapmak için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekir:

 • kaldırmak kapı.
 • Bölümleri kaldırın.
 • Elde edilen niş ölçün.
 • İstediğiniz kabin modelini bulun veya bir gardırop seçin.
 • Yükleyin.

Kurulu
Kapı içeriye doğru açılacak veya silindirlerin üzerinde hareket edecekse, bu tasarım daha fazla yer kazandıracak, kapıyı ayna yapmayı deneyiniz.

Soyunma odası, başka bir plana göre yapıldığında daha az çekici olmayacaktır. Depodan yeni bir işlevsel alan oluşturmak için, duvarların iç yüzeylerinin tasarımını çizip güncellemek gerekir. Tamir etmeye değer tavan. Gardırobun aydınlatılmasını ve içeride kablolanmasını sağlayabilir.

Konforlu ve fonksiyonel köşe

Konforlu ve fonksiyonel köşe

Kabine ışık eklemeyi planlıyorsanız, güç kaynağı sağlayabilecek bir elektrik ünitesi bulun ve bir kablo yolu planlayın. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, ışığı bağlamanıza ve takmanıza yardımcı olması için lisanslı bir elektrik teknisyenini arayın. Büyük satın al aynakapıya monte edilir. Şimdi farklı bölmeleri düşünmelisin.

Uzun şeyler için daha fazla alan ayrılmalı, askılar için çıtayı unutamam. Ayrıca, özel bir stand seçmeniz gerekir. ayakkabılar içinüst raflar kapakların depolanacağı yer. Her şey elle yapıldığında, kişisel tercihlere göre tasarım değiştirilebilir.

Gardırop kadınların rahatlığını göz önünde bulundurmalı ve küçük eşyalar için kutular sağlamalıdır. Örneğin, fırçaları, iplikleri, iğneleri ve diğer cihazları depolayabilirler.

Akıllıca yer ayır

Akıllıca yer ayır

menüye dön ↑

Ahşap çıtalardan gardırop nasıl yapılır?

Dolapta daha fazla alana mı ihtiyacınız var? Yeterli ayak izi ve bazı temel marangozluk becerilerine sahipseniz, bir gardırop inşa edebilirsiniz. yatak odasımisafir odası, çalışma odası veya koridorBu her zaman orada durmuş gibi görünüyordu.

İlk adım, bir dolap çerçevesi oluşturmak ve onu çevresindeki duvarlara takmaktır. Daha sonra kapıyı bitirmek ve kapılarınızı zevkinize göre monte etmek olacaktır. Sonunda bom takılacak veya iç kısmı çubuklar, raflar, çekmeceler ve istediğiniz diğer aksesuarlar ile özelleştireceksiniz.
İşlevsel, küçük alan

İşlevsel, küçük alan

menüye dön ↑

Dolap duvar inşaat planlaması

2/4 inç'lik çıtalar kullanarak, 2 metreye 4 metrelik bir dolap çerçevesi inşa etmeyi planlayın, en az 70 cm derinliğe sahip olun.

Tüm unsurları bir araya getirmek çok daha kolay katOda çalışmak için geniş bir boş alana sahipse.Ancak bu yöntemi kullanarak, kabinin duvarlarının yüksekliğinde küçük bir değişiklik yapmanız gerekecektir, çünkü 2 m yüksekliğinde bir duvarı 2 m yüksekliğinde bir alana kaldırmak imkansızdır. Bu nedenle, tavan yüksekliğinden 1 cm daha kısa bir duvar inşa edin ve ardından üst panel ile tavan arasına conta veya ince bloklar yerleştirin.

Parlak renklerde

Parlak renklerde

menüye dön ↑

Başlarken

İlk olarak, üst çubuğun (“üst plaka” içinde) ve alt (taban plaka) konumunu işaretleyin. Tavanda, yeni kabin duvarının merkez hattının her iki ucunu işaretleyin. Her işaretin her iki tarafında 1 3/4 inç (üstteki 2 ila 4 bar genişliğinin yarısı) ölçün. Üst çubuğun konumunu göstermek için ilgili işaretler arasındaki paralel çizgileri tebeşirle sabitleyin.

menüye dön ↑

Ana yapısal elemanlar

Ardından, çizgilerin her bir ucundan bir çekül ipi asın ve bu noktaları zemine işaretleyin. Tabanın konumunu belirterek zeminin noktalarını bağlamak için bu çizgileri tebeşirle sabitleyin. Kabinin bir yan duvarı varsa, üst ve alt çubukları da yerleştirin.

Kurulu
Ön duvara tam olarak dik durduğundan emin olmak için çerçeve dikdörtgeni kullanın. Alt ve üst şeritleri istenen uzunlukta kesin.
3 kişilik bir aile için ideal

3 kişilik bir aile için ideal

Üst çubuğu ve pimi yerleştirmek için tabanı kare ve kurşun kalemle işaretleyin.

Üst tahtanın her bir kenarını, her iki ucundan tutacak şekilde kenarına, tabanına yerleştirin. Mevcut duvara tutturulacak olan uçtan başlayarak 1 1/2 inç ölçün ve resimdeki gibi her iki dilime de çizgiler çizin. Bu noktadan başlayarak, 15 1/4 ve 16 3/4 inç boyutlarında çizgiler ölçün ve çizin. Ayrıca, bu işaretlerden başlayarak, her iki kabuğun da sonuna kadar her seferinde 16 inç hareket ettirin.

menüye dön ↑

Soyunma odası kilerden kendin yap

Yerleşik veya klasik olmasına bakılmaksızın, bir dolap, fonksiyonel olarak tasarlanmış bir raf, çekmece düzenlemesine sahip olmalı, askılar giysi vb. için kutular en alta yerleştirilmelidir. bölge, zeminden 120 cm uzaklıkta, onları görmek için. Bir dolap, eşyaların uzunluğuna bağlı olarak kısa ve uzun olabilir. Gömlekleri, pantolonları, ceketleri, bluzları 90-100 cm yüksekliğindeki bir dolaba takmak ya da askıları olan iki kat oluşturmak yeterlidir - biri diğerinin üstünde.

Bu seçenek el ile yapılabilir

Bu seçenek el ile yapılabilir

Dolabın uzun kısmı yaklaşık 150 cm gerektiren manto ve elbiseleri içerir, raflar herhangi bir parçaya ve dolabın herhangi bir yüksekliğine yerleştirilebilir.

Küçük boyutlu saklama odası kolayca çok işlevli bir dolaba dönüşür ve konfor için yeterli alana sahip olmayan küçük daireler için mükemmel bir seçenek olacaktır. Giysileri, ev eşyalarını, çeşitli küçük eşyaları ve görsel parazit yaratan her şeyi saklayabilir. Şimdi tüm bunlar gözlerinizden uygun bir kilerde saklanacak, bir dolabın altına dönüştürülecek ve çok sayıda raf ve her ihtiyaç için yeterli büyüklükte nişler olacaktır.

En az çabayla kendi giyinme odanızı yapın. Bunu yapmak için, mobilya yapma teknolojisine bakmanız gerekir. Burada, montajlarla donatılmış çerçeve yapısına odaklanacağız.
Çok fonksiyonlu gardırop

Çok fonksiyonlu gardırop

Özel sistemler birçok unsurdan oluşur:

 • boru ürünleri;
 • parantez;
 • raflar;
 • Kapı

İstenilen ebatı belirledikten sonra bu tasarımı mobilya salonundan sipariş edebilirsiniz. O zaman sadece boru toplayacak. Böylece, sadece dolaplar değil, aynı zamanda sergi standları, ofis alanı için raflar ve çok daha fazlası monte edilir.

Çerçeve tasarımının avantajı, rafların pozisyonlarını istedikleri zaman değiştirebilmeleridir.
menüye dön ↑

Dolap seçenekleri

Soyunma ile yapılabilir Alçıpan. Bu seçenek, işin her aşamasında çizimlerin uygulanmasını içerir. Öğeleri monte etmeden ve düzenlemeden önce, tüm parçaların boyutunu doğru bir şekilde hesaplamak ve verileri çizim şemasına yerleştirmek gerekir.

Bir tasarım oluşturun - profesyonellere yardım edin

Bir tasarım oluşturun - profesyonellere yardım edin

Gerekli adımlar
 • Düzeni duvara uygulayın;
 • ahşap kirişlerden çerçeveler yapın;
 • Bir dolap düzenlemek için tavanın yanına yatay olarak yerleştirilecek kirişlerle başlamanız gerekir. Bir rehber unsur olarak görev yapacaklar;
 • sonra dikey kirişler yapın. Birbirlerine uzaklıkları alçıpan levhaların boyutuna göre belirlenir. 70 cm'den fazla olmamalıdır;
 • enine kirişler yardımıyla raflar monte edilecektir;
 • alçıpan çerçevesini kılıf;
 • Isı yalıtımını unutmadan her iki tarafı da bitirmek çok uygundur. Yüksek kaliteli aydınlatma sağlamak için içindeki teli gizleyin;
 • Son aşamada, alçıpanın dış ve iç taraftan kesilmesi, rafların sabitlenmesi gerekir.

Kompakt versiyon

Kompakt versiyon

Küçük depolarda raflar kendiniz yapılabilir. Yapışkan film ile bir tasarım yapın, verniği boyayın veya kaplamayı kapatın.
menüye dön ↑

Bir dolap sistemi nasıl kurulur?

Dolaplar tüm şekil ve boyutlarda gelir, fakat hepsinin ortak bir özelliği vardır, yeterince büyük olmadıklarıdır. Dolabın küçük ya da büyük olmasına bakılmaksızın, mevcut her santimetreyi doldurmayı kaçınılmaz olarak başarırız. Sonuç olarak, hala küçük olacağımız yer.

Probleme en iyi çözüm aşağıdaki adımlarda görülür:

 • bizim tarafımızdan biriktirilen malların en aza indirilmesi (iyi şanslar!);
 • depolama düzenleyicisinin mevcut her santimetreküp santimetrenin daha iyi kullanılması için ayarlanması;
 • depolamayı geliştirmek için bir gardırop sisteminin kullanılması.

Dolaplar tüm şekil ve boyutlarda gelir.

Dolaplar tüm şekil ve boyutlarda gelir.

Dolap sistemleri, alan kullanımını en üst seviyeye çıkarmanıza ve eşyaların kullanılabilirliğini sağlamanıza izin verir. Bu da, hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

Birkaç türdendirler:

 • modüler;
 • profesyonel;
 • askıya aldı.

Modüler sistemler gardırop uzmanları tarafından monte edilebilir veya kendi rotanızı izleyebilir ve kendi montaja hazır komple melamin veya ahşap panel setlerinizi kurabilirsiniz.

Profesyonel olarak kurulan sistemler son derece rasyonel, verimli ve pahalı olabilir.Yapı sistemleri daha erişilebilirdir ve çoğu, temel DIY becerilerine sahipseniz, montajı ve montajı nispeten kolaydır.

Kansas sistemi

Kansas sistemi

Asma dolap sistemlerinin takılması da oldukça kolaydır ve bazı kuruluşlar için mükemmel bir çözüm olabilir. En iyi çözüm, standart olmayan veya uygun olmayan alanların kullanılmasına bile izin veren birçok sistem gardırobunun bir kombinasyonudur.

menüye dön ↑

planlama

Dolabın için bir plan geliştir. En iyi organizasyon türlerini seçerken, içinde ne tutmak istediğinizi odaklayın.Bir mezura kullanarak, limbo elbise, ceket, gömlek, bluz ve pantolon uzunluğunu kontrol edin. Ardından, kalabalık olmadıkları bir duruma ulaşmak için ayakkabılara, askı çubuklarına, raflara, kıyafetlere ne kadar yer gerektiğini öğrenin.

Kurulu
Sık kullandığınız eşyaları açık raflara yerleştirmeyi planlayın. Üst raflar, hacimli ürünler, kazaklar, şapkalar ve benzerleri için mükemmeldir.

Ana boyutlar da dahil grafik kağıda çizim taslağı yapın. İhtiyaçlarınızı çözmek için bir rehber olacaktır. Bunu yapmak için kullanabileceğiniz depolama sistemlerinin boyutunu bilmeniz gerekir.

menüye dön ↑

Organizatörler

Basit gardırop organizatörü, 1.5-2.5 metre büyüklüğündeki gardıropta düzeni korumak için tasarlanmıştır.

En kolay ve en ucuz çıkış yolu, farklı boyutlar için kitler içeren bir kafes modüler sistemi satın almaktır. Tek tek bileşenleri de satın alabilirsiniz.

Standart raflar, çoraplar veya iç çamaşırlar gibi küçük kıyafetleri saklamak için uygun değildir ve burada küçük örgü sepetler sizin için kullanışlıdır.

Bu tür sistemlerin kurulumu kolaydır, ucuzdur ve dayanıklıdır. Vinil veya krom kaplı çelik plakadan yapılmış raflar, ağır nesnelere dayanabilir ve ahşap raflarda bulunan genleşme ve büzülmeye karşı direnç, plastik modellerde oluşabilecek sarkma veya deformasyona karşı oldukça dayanıklıdır.

Kafes modüler sistemi

Kafes modüler sistemi

menüye dön ↑

Asma dolap sistemleri: kendin yap nasıl?

Basit bir asma organizasyonunda, raflar duvara kancalarla tutturulur ve daha fazla destek sağlamak için rafın her bir ucuna çapraz metal destekler bağlanır.

Temizleyerek başlayın.Dolapta kalanlar varsa, tırnak çektirmesi veya benzeri bir aletle çıkarın. Herhangi bir kurulumdan önce, delikleri macun ve boya ile kapatmanız gerekir, çünkü rafları taktıktan sonra başlatmanız bu aşamada oldukça zor olacaktır.

Süspansiyon sistemi

Süspansiyon sistemi

Genellikle zamandan ve paradan tasarruf sağlayan setlerdir. Bir kit satın alırsanız, ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğundan ve gerekli tüm ayrıntılarla geldiğinden emin olun. Ölçümlerinize güveniyorsanız, satın alınan seti duvara asmak için raflar ve braketler için delikler açın. Aksi takdirde, parçaları bir demir testeresiyle kesmeniz gerekecektir.

İki ana askı rafı tipi vardır:

 • bazıları ayarlanabilen standart raflar arasında eşit aralıklarla dikey montajlı yatay bir asma izi kullanır;
 • diğer tip ise parantez veya parantez kullanan düzensiz bir askı sistemidir.

menüye dön ↑

Dolap raflarının takılması

Basit bir asma sistemiyle, raflar duvara kancalarla tutturulur ve daha fazla destek sağlamak için her rafa çapraz metal destekler bağlanır.

Oda mobilya seçeneği

Oda mobilya seçeneği

Kurmadan önce, yapıyı yerleştirmeyi düşündüğünüz duvara çizin. Rafların alçıpanlara takılması normaldir, ancak ağır yüklere maruz kalmaları durumunda rafları pimlere tutturmanın önemli olduğunu unutmayın.Gerektiğinde, pense veya demir testeresi kullanarak rafların boyutunu değiştirin. Lastik tapaları kesilmiş uçlara takın.

Bağlantı çizgileri boyunca bir seviye kullanarak delikler açın.

 • Seviyeyi, ilk rafınızı takmak istediğiniz duvara yerleştirin. Bu konumu işaretlemek için seviye boyunca bir çizgi çizin.
 • Bir matkap kullanarak, rafı duvara sabitleyen çapa kancası için bir delik açın. Raf üreticisi bu deliğin boyutunu belirtmelidir.
 • Çapa kancasını deliğe yerleştirin. Sıkıca sıkın. Rafın diğer ucuna başka bir kanca eklemek için bu adımı çoğaltın. (Duvardaki vidaları doğrudan delerseniz, bağlantı kancaları kullanmanız gerekmediğini lütfen unutmayın).
 • Rafı, iki çapa kancasına oturması için sabitleyin.

Bu tür yapılar duvara kancalara monte edilir.

Bu tür yapılar duvara kancalara monte edilir.

 • Rafın bir ucunun ön kenarında, çapraz destek parçasını bir braket ile sabitleyin. Rafın düz olduğundan emin olun ve ardından çapraz desteğin tabanında gösterilen çapa kancası için bir delik açın.
 • Çapa kancasını bu deliğe yerleştirin ve desteği duvara sabitlemek için vidayı sıkın. Rafın diğer ucu için bu işlemi tekrarlayın. (Yine doğrudan delerseniz, çapa kancalarına gerek kalmaz).
 • Kalan rafları takmak için bu talimatları tekrarlayın.

menüye dön ↑

Kılavuz rafların montajı

Duvar dolabı için, ayrıca raf sisteminin en üst yolunun olmasını istediğiniz duvardaki bir çizim ile başlayın. Üst rafı erişilebilir bir yüksekliğe ve üzerindeki ize yatay olarak yaklaşık 15 cm yukarıda tutmayı planlayın.

Üst raf uygun bir seviyede olmalıdır.

Üst raf uygun bir seviyede olmalıdır.

 • Üst rafı istediğiniz yere 15 cm yukarıda bir çizgi çizmek için bir seviye ve kurşun kalem kullanın. Bağlantı elemanını kullanarak, her duvar montajının konumunu işaretleyin.
 • Her duvarda, asılı (yatay) yolu, kabin içindeki depolama alanının genişliğine uyacak şekilde kesin. Vidaları erişilebilir her açıklığa yerleştirirken, izi sabit durumda tutan bir yardımcı alın. Parçanın güvenli bir şekilde monte edildiğinden emin olun.
 • Standart rafı (rafları bağladığınız uzun dikey ray) raydaki yerine yerleştirin. Rafın ucu ile birinci tutucu (aynı kural son tutucu için geçerlidir) arasında 10 cm'den daha uzun olmayan bir mesafe bırakmak ve mümkünse, tutucuları montaj yerinin üstüne monte etmek en iyisidir. Tutucunun dikey olarak monte edildiğinden emin olun ve ardından vidayı ortasından ve piminin içine sokun (pime yapamıyorsanız uzun kanca kanca kullanın, ancak daha az ağırlık dayanacaklarını unutmayın).
 • Ek tutucuyu, birbirinden 40 ila 80 cm mesafede, sadece ray boyunca kaydırarak düzenleyin. Gerekirse, cıvata kesicileri veya demir testeresi kullanarak bunları kesin ve kesilmiş uçları lastik uç kapakları ile kapatın.

Destekleri raflara takın.

 • Rafları desteklemek için, braketleri planınıza göre raflardaki yuvalara kaydırın. İlk önce en uzun rafları kesip takın. Ardından kısa rafları gerektiği gibi ölçün ve kırpın. Rafları braketlere sabitleyin.
 • Üniteyi ayakkabılar için bir sepet veya rafla takın. Uzatılabilir sepet bulunan cihazların farklı yükseklik ve genişlikleri vardır. Yeniden takın ve arkaya iki veya daha fazla klip takın. Klipleri pimlerin içine vidalayabileceğiniz bir yere yerleştirdiğinizden emin olun.

Ayakkabı rafı, ayakkabıya kolay erişim için açılı olan braketler ile baş aşağı çevrilmiş standart bir raf olabilir.

menüye dön ↑

Köşe dolap

Her birinde ev Nadiren kullanılan ya da hiç kullanılmayan unsurlar var. Örneğin, köşeler veya nişler. Akıllıca kullanırsanız, evin ergonomisini artırabilirsiniz.

Köşe seçeneği

Köşe seçeneği

Küçük bir odada köşe dolabı ayarlamak için iyi bir seçim olacaktır. Sürgülü kapılı dikdörtgen bir raf ile yapılabilir. Sadece raflarla doldurmanız gerekecek. Böylece çok küçük bir dairede herhangi bir alanı kullanmak mümkündür.

Küçük bir gardırop kullanmak için fikirler:

 • ütü alanı;
 • çok sayıda aynaya sahip odalar;
 • çoklu entegre sitelere sahip işyeri;
 • çorap, kravat, kemer, takı için uygun bir organizatör.

Dairenin bu bölümü tüm aile üyelerine hitap edecek, sadece bir kıyafet seçip onu oyalayacak, aynı zamanda bir süre emekli olacak. Soyunma odasına rahat bir sandalye ve bir lamba yerleştirmek yeterlidir.

Geniş gardırop

Geniş gardırop

Giyinme odasının boyutu çok küçük olduğunda, onarım sırasında, tam veya kısmi değişikliklerini (U şeklinde veya doğrusal yapmak için) yapabilirsiniz.
menüye dön ↑

Kapılarla nasıl başa çıkılır?

Kapıların kiler odası kapısına monte edilmesi, her zaman tüm arzularımızı sağlamaz, çünkü köşeler ve küçük çekimler ile sınırlıdır. Bu nedenle, buradaki en uygun seçenek - sürgülü kapılar - çoğu zaman uygun değildir. Şık tekstil kapılar seçeneğinin üzerinde duracağım - perdeleri açıklığı duvarların renginde veya tam tersine asmak. Bu tür bir çıkış herhangi bir dekora uyar, alanı yumuşatır ve verilen asıl rolü yerine getirir - odayı manzaradan kapatmak ve rahatça içeri girmesini sağlamak.

Özel kapı mekanizması

Özel kapı mekanizması

menüye dön ↑

Daha az düşünün: dekor için kapsül gardırop

Dolabımı temizleme ve günlük kullanım için kıyafetlerden sınırlı bir dizi favori kombinasyon seçme fikrini sevdim ve konsepti dekoruma dönüştürmeye karar verdim.

Eğer bu kavrama aşina değilseniz, o zaman kapsüler gardırop, belirli bir süre kullandığınız sınırlı bir elbise setidir.. Sahip olduğunuz tüm ürünlerden kıyafet seçmek yerine, kendinizi 3 ay boyunca 10 gömlek, 2 etek ve 5 çift pantolonla sınırlayabilirsiniz. Temel fikir, sahip olduğunuz ürün sayısını sınırlayarak daha fazla paraya, zamana ve daha sağlam bir tarza sahip olacağınızdır.

Gardırobunuzu önceden hazırlayın

Gardırobunuzu önceden hazırlayın

Birkaç ana kategoriye ayrılmış, belirli bir sayıda şeye sahip olmak isteyeceksiniz.

Bir gardırop şöyle görünebilir:

 • 9 çift ayakkabı;
 • Alt için 9 element;
 • Üst için 15 eleman;
 • 2 elbise;
 • 2 ceket.

Eşyaların sayısı ve dağılımları size bağlıdır, ancak evinizde kullandığınız eşyaların sayısını önemli ölçüde azaltmaya zorlayacak bir sayı bulmanızı öneririm. Minimalist bir görünüm istiyorsanız, kendinizi 10 puanla sınırlayabilirsiniz, ancak daha geniş bir seçim yapmayı tercih ederseniz, 30 noktaya kadar seçin. Başlamak için iyi bir kural, tüm öğelerinizi% 50 oranında azaltmaktır.

Yılı dört bölüme ayırmayı ve kış aylarında (Ocak-Mart), ilkbaharda (Nisan-Haziran), yaz aylarında (Temmuz-Eylül) ve sonbaharda (Ekim-Aralık) gardırobunuzu yenilemeyi düşünün.

Kapsül dekor da tarzınızı biter. Birbirine çok yakışan nesneleri seçmelisiniz, bu da eşyalarınızın kalıplarını, renklerini ve şekillerini daha önce göz ardı ettiğiniz şekilde seçmek anlamına gelir.

Seçimdeki kısıtlama, öğeler arasındaki yeni bağlantıları görmenize yardımcı olur ve ayrıca size daha fazla stil öğretebilir. Soğuk tonlardan etkilendiğinizi veya yaz aylarında kırmızı ve pembe tonları tercih ettiğinizi fark edebilirsiniz.Son olarak, kapsüler dekor disipline eder ve paradan tasarruf etmek istiyorsanız kullanışlı bir araçtır.

Yedek eşyaların bulunduğu bir gardıropa sahip olmak, biraz modası geçmiş olduğunuzu her hissettiğinizde gardırobunuzu güncelleyebilirsiniz. Birkaç ay boyunca bir şey görmüyorsanız, size yeni fikirler gibi görünebilir ve tarzınızı yenilemek için çok para harcamanıza gerek kalmayabilir.

Bir şeyi kaçırmaya karar verirseniz, mağazaya gitmeyin, ilk önce not defterine tam olarak yazın. Zamanla, daha önce düşündüğünüz kadar ihtiyacınız olmadığını anlayacaksınız.
Dolapların düşünceli düzeni

Dolapların düşünceli düzeni

Genel olarak, kapsül yaşam tarzının sizin için olmadığına karar verseniz bile, konsepte üç aylık bir yakınlık tarzınıza, dekoratif alışkanlıklarınıza ve banka dengesine daha fazla dikkat etmenize yardımcı olabilir.

Dolap odası

Düzgün bir şekilde alanı düzenlemek

8.5 Toplam puan
Eşyalarımız için bir yer arıyoruz.

Her şey her zaman elinizin altında olacak şekilde eşyalarınız için nasıl bir yer düzenleyeceğinizi bilmiyorsunuz? Dolabınızı şık bir giyinme odasına dönüştürmenize yardımcı olacak tüm püf noktalarını biliyoruz. Bilgileri inceledikten sonra, yorumlarınızı yorumlardaki tartışmalara bırakınız. Diğer okuyucular için faydalı olacaktır. Fikriniz bizim için çok önemlidir. Katılımınız için teşekkürler. Her inceleme ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Bilginin alaka düzeyi
8.5
Uygulamanın kullanılabilirliği
8
Konu açıklaması
8
Bilginin güvenilirliği
9
şekerleme
 • Bakiye tasarrufu için düşük maliyetli seçenek
 • Yerden tasarruf
 • Şeylerin geniş düzenlenmesi
eksileri
 • Dekor için birkaç fırsat
 • Kabine iç parçası olmaktan çıkacak.
 • Bunun için her zaman yeterli alan yoktur.
Yorumunuzu ekleyin

Memnun olacağız ve fikriniz

Cevap bırak

Genel değerlendirmeniz

tr2.decorexpro.com - Günlük Tasarım, Mimarlık, İç Tasarım Dergisi

Odaların

Avlu ve bahçe

dizayn