Seramik yer karoları - İspanya'dan sevgilerle. 240+ (fotoğraf) mutfak, banyo, koridor

İspanyol zemin plakaları - alıcılar arasında en başarılı, popüler seçeneklerden biri. Banyolarda, mutfaklarda, rafine Avrupa tarzında koridorlarda doğum yapıyorlar. Tasarımcıları ve diğer insanları çeken şey nedir?

Bu makalenin içeriği:

Kapsam Özellikleri

İspanyol seramik kaplamalar aşağıdakiler tarafından sevilmektedir:

 • Dayanıklılık, sağlamlık - malzemenin bu gibi özellikleri, seramik yapan, yanan kil tabletlerine özel bir teknoloji verir.
 • Yüksek veya düşük sıcaklıklara, neme karşı direnç - bu aynı zamanda özel ateşleme teknolojisinin de büyük bir avantajı.
 • Pratik - boyutu, şekli yeni bir tasarım yaratır banyolar ve mutfaklar evde
 • Dayanıklılık - yıkıcı faktörlerin dış ortamdan etkilerine karşı iyi bir direnç gösterdiğinden, İspanyol seramik zeminler zarar görmez. Çatlamazlar, kararmazlar, donuklaşmazlar ve üzerlerine çizilen çizimler uzun süredir yeni bir şeye benzemektedir.
 • Estetik çekicilik - İspanyol seramik kaplamaları benzersiz bir Avrupa tarzı yaratıyor ve mağazanın çeşitli şekilleri ve renkleri var. Hepsi zarif yetenekli bir yetenekli zanaatkar tarzında yapılır.

Farklı sıcaklıklara dayanıklılık

Farklı sıcaklıklara dayanıklılık

İspanyol seramiklerinin ana rakibi İtalyan seramikleridir., ama onu kalite ve güzellik olarak geçemez. Üretiminde, en uzman dereceli malzeme alınır ve yeni teknolojiler iç mekanda yeni çözümler oluşturur.

Senin için ilginç olacak:İNCELEME: İç dekorasyon için alçı karo: 160+ Parlak kendini ifade etmek için fotoğraf (taş altında, tuğla altında)

menüye dön ↑

Seramik soba

Seramik plakalar duvarları örter, tavan, katlarBu nedenle, yapı malzemeleri ve onarım pazarında birçok farklı renk ve form satılmaktadır.

Dayanıklı ve dayanıklı malzeme

Dayanıklı ve dayanıklı malzeme

En önemlileri şunlardır:

 • 15 * 15 santimetre kare - küçük kareler, çoğunlukla banyoların duvarlarını süslüyor.
 • 20 * 20 santimetrekare - duvarları daha az kullanılan, çoğunlukla zemini, tavanı süslemek için kullanılan daha büyük kareler.
 • 20 * 50 santimetre kare - banyo tasarımında kare örneklerle birlikte kullanılmaya yeni başlayan dikdörtgenler genellikle duvarlara uygulanır.

Hem monofonik İspanyol seramik örnekleri hem de üzerine çeşitli desen ve çizimlerin çizimleri var. Bu iki tip fayansın banyonun tasarımındaki ustaca kombinasyonu, sıradışı ve benzersiz bir görünüm oluşturmasına yardımcı olacaktır.
İspanyol çini - zamansız standart

İspanyol çini - zamansız standart

Seramik karolar ayrıca:
 • buzlu - Ek kapsamı bulunmayan numuneler, bu nedenle suni ışığı olduğu gibi güneşi de yansıtmaz. Eksilerden, dışarıdan olumsuz etkilere karşı daha büyük bir reaksiyon derecesi kaydedilmiştir.
 • emaye - büyük ölçüde onları suyun, yüksek sıcaklıkların etkilerinden koruyan ilave bir emaye kaplamasına sahiptir. Emaye seramik karolar arasında parlak parlaklıkta ve onsuz örnekler de vardır.

Mat kaplamalar ışığı yansıtmaz

Mat kaplamalar ışığı yansıtmaz

 

Döşeme yapım yöntemi de sınıflandırma kriterlerine göre ayırır. Bu tür seramik numuneleri aşağıdaki isimlere sahiptir:

 • Toprak ispanyolca seramik plakalar - Üretimlerinin temeli topraktan yapılmış, gözenekli malzemedir. Plakalar aynı yapıya sahiptir ve sır boyama, onlara çeşitli renk tonları verir.
 • İtalyan çinisi - bu güzel, parlak bir soba. Çeşitli renkli boyalar olan parlak emaye ile kaplanmıştır.
 • Seramik granit) - yüksek sıcaklık seramik sınıfına aittir. Dayanıklı, darbeye dayanıklı, dayanıklı karolar arasında ilk sıradadır. Özellikleri nedeniyle banyo ve mutfaklarda zemin kaplaması olarak üretilmiştir. koridorlar.
 • Cotto - Banyoların elverişsiz koşullarına dayanabilme özelliği ile karakterize edilen bir başka fırın orijinal durumunda kalmaya devam eder Gözenekli bir tabana ve mat bir yüzeye sahiptir.
 • klinker - aynı zamanda döşeme zeminlerinde de kullanılır. Farklı su geçirmez, yangına dayanıklı özelliklerinden.

Buna olan talep her gün artıyor.

Buna olan talep her gün artıyor.

Senin için ilginç olacak:İNCELEME: Yerdeki mutfak fayansları: 150+ Güzel tasarımın sırlarını anlatıyor

menüye dön ↑

İspanyol ocak

Mutfak, yemeklerin pişirildiği bir yer, yani çok fazla kirlilik var. Bu sorunun çözümü, temizlenmesi kolay, yıkaması kolay plakalardır. Hangilerini seçmek daha iyidir? Çeşitli seramik çeşitleri, çeşitli iç mekanlar yaratır. Müşteriler için popüler ve değerli olan kapsam seçenekleri aşağıda sunulmuştur.

menüye dön ↑

mozaik

Mozaik sadece favori bir çocuk oyunu değil, aynı zamanda banyoların dekorasyonudur. Bir şeye odaklanmanızı veya odayı bölmenizi sağlayan küçük kare karolar kümesidir. bölge Gerekirse. Mozaik plakaların renk tonu paleti farklıdır - en açıktan en koyu tonlara. Başlıca avantajı, ulaşılması zor, tasarımı zor yerler tasarlamanıza izin vermesidir.. Aynı zamanda, seramikten veya diğer malzemelerden yaratılan bir tasarıma mükemmel şekilde uyar.

Mozaik üzerinde duruluyor

Mozaik üzerinde duruluyor

menüye dön ↑

Renk paneli

Renkli panel - standart dışı, yeni çözümler tasarlarken arayan insanlar tarafından satın alınmıştır. Panel, birlikte ayrı bir renk oluşturan ayrı renkli ve tek renkli plakalardan oluşturulmuştur resim - tavanda, duvarlarda, yerde. Yapabileceğiniz plakalardan:

 • Hala hayatlar.
 • İnsan portreleri, hayvanlar.
 • Manzara.
 • Soyut çizimler

Renkli paneller şeklinde standart dışı çözümler

Renkli paneller şeklinde standart dışı çözümler

Kurulu
Paneli, zeminin veya duvarın ortasına yerleştirmek veya tüm duvarı onunla süslemek en iyisidir. Panelin renklerinin ve kalan döşemelerin geri kalanının bir araya gelmesine dikkat çekiliyor.

Güzel bir banyo iç mekanı oluşturmak için, hem duvar hem de yer döşemelerine aynı derecede dikkat etmeniz gerekir. Üreticiler zemin için özel plakalar yaparlar. Yüksek mukavemet, darbe dayanımı, dayanıklılık ile karakterizedir.
Patchwork tarzında sevişiyoruz

Patchwork tarzında sevişiyoruz

Zemin tasarım seçenekleri:

 • Küçük pürüzlülüğe sahip numuneler, duvar kaplamasıyla renkli olarak birleştirilir.
 • Duvar kaplamasından farklı, farklı renk tonlarında kare.
 • Duvara benzeyen farklı renklere sahip olan dikdörtgen.
 • Farklı renk ve tonlarda kare, dikdörtgen elemanların kombinasyonu.
 • Farklı renklerde seramikten yapılmış renkli resim paneli, boyutları.
 • Seramik karolar, parke döşemeyi andıran renklidir.

Zevkler tarafından yaratılan bir örnek set, her birinin cüzdanı.

Çok fazla tasarım seçeneği var.

Çok fazla tasarım seçeneği var.

Senin için ilginç olacak:İNCELE: Küçük banyo fayansı (150+ Tasarım Fotoğrafı): Stil ve dekorun en uygun kombinasyonu

menüye dön ↑

Porselen karo

Porselen fayans - özellikle yer döşemelerinin yapıldığı güçlü malzeme. Piyasada üretimde yüksek sıcaklıkta seramik kullanan birkaç firma var.

menüye dön ↑

Venatto

Venatto şirketi temelde sadece karo zemin kaplaması yapar. Teknologlar yüksek sıcaklık seramiklerini seçiyor - hammadde olarak seramik granit. Bu tip seramikler taban plakaları için yapılır; en yüksek yoğunluklu, darbe dayanımı, çevreden tahrip edici etkilere karşı direnç, dayanıklılık anlamına gelir.

Yüksek etkili, dayanıklı, yoğun malzeme

Yüksek etkili, dayanıklı, yoğun malzeme

Banyodaki zeminlere ek olarak, bu üreticinin plakaları adımlarla iptal edilebilir. Şirketin seramik plakalarının renk paleti - pastel yumuşak renkler: bejden açık kahveye. Aşağıdaki koleksiyonların şirketin ilginç, parlak ve güzel örnekleri: "Beige Siena", "Doku", "Pulido", "Carirbe" ve diğerleri.

menüye dön ↑

Pamesa

Şirketin üretiminin artmasına rağmen, halen seramik yer karolarının üretimine odaklanıyor. Bu, çoğunlukla porselen taşlardan yapıldığı anlamına gelir. Bu malzeme bilinen en güçlü malzemelerden biridir, zamanla sürtünmez..

En dayanıklı Pamesa - uzun yıllar boyunca silinmedi

En dayanıklı Pamesa - uzun yıllar boyunca silinmedi

Çömlekçilik kararmaz, çatlamaz, ancak orjinal görünümünü uzun süre korur. Öğeler altında üretilir:

 • bir ağaç;
 • Halılar;
 • mermer;
 • ipek;
 • bir ağaç

Tüm hammaddeler yüksek kalitede olup, kurulduğundan bu yana boya uygulama teknolojisi geliştirilmiştir. Malzemeler hem çevre hem de sağlık için güvenlidir.

Gri, baskın renklerden biridir.

Gri, baskın renklerden biridir.

Renkler arasında hakim:

menüye dön ↑

emigres

Emigres, banyoda aydınlık bir iç mekan oluşturmak isteyenler için yer ve duvar karoları üretiyor. Çok yönlü bir renk koleksiyonunda, beyaz, bej, gri ve parlak renkler gibi sakin renkler görünür:

Emigres - hem parlak hem de pasif tonların hakimiyeti

Emigres - hem parlak hem de pasif tonların hakimiyeti

Numuneler porselen taş, dayanıklı, dayanıklı malzemeden yapılmıştır, bu yüzden onlarca yıl boyunca hizmet vereceklerdir. Testler tarafından tekrar tekrar test edilen ısıya, soğuğa, kuruluğa ve neme karşı dayanıklıdırlar.

Şirket tarafından üretilen unsurlar, duvarda veya zeminde renkli, parlak paneller oluşturmanıza olanak sağlar. Emigres, ürünlerini abartmadan değil, ortalama bir fiyatla sunar. Sıradışı ve güzel tasarımcılar arasında "Madeira", "Olite", "Sineu", "Lucca", "Flandes" örneklerine dikkat edin.

İyi hava ve soğuk

İyi hava ve soğuk

Senin için ilginç olacak:İNCELEME: Mutfak Önlüğü Fayansları (180+ Tasarım Fotoğrafları): Duvarlarınızı Canlandırmak İçin İpuçları

menüye dön ↑

Odun sobası

Ahşap ve diğer doğal malzemelerin üretimi şu İspanyolcandır: şirket:

menüye dön ↑

Rocersa

İspanya'dan Rocersa firması, çok çeşitli seramik karo koleksiyonlarıyla kaplama malzemeleri pazarına ürün tedarik ediyor. Doğa sevenler için, taş veya ahşap olarak stilize edilmiş örnekler yapılır.

Klasikleri sevenler için pastel renklerde bir koleksiyon oluşturdu. Modern tasarımı sevenler için, Rocersa, Art Nouveau ve Art Deco koleksiyonlarından karolar yapar, şıkları sevenler ise antik ve Victoria tasarımlarını kullanır.
Pastel renklerde klasiği sevenler için

Pastel renklerde klasiği sevenler için

Rakiplerinin aksine, şirket ürünlerini ucuza satıyori. Bununla birlikte, bu malzemenin kalitesini ve dayanıklılığını etkilemez - ısıya ve neme başarılı bir şekilde dayanır. Örnekler arasında "Sıva", "Karizma", "Sonsuzluk", "Azahara", "Pandora", "Habitat" bulunur.

menüye dön ↑

Oset

Oset, doğal kökenli malzemelere benzer başka bir seramik döşeme şirketidir.Oset, çok çeşitli renkler ve kaliteli malzemeler sayesinde kaplama malzemeleri pazarında ilk sırada yer almaktadır.

Oset - kullanım için çok kaliteli malzeme.

Oset - kullanım için çok kaliteli malzeme.

Bununla beraber, banyoda "seramik parke", "seramik taş ekran" ve "seramik ahşap zemin" oluşturabilirsiniz. Firma imkansızı mümkün kılar. Örneklerini sadece kaliteli ve kanıtlanmış hammaddelerden elde eden Oset, satış rakipleri arasında lider konumlardan birini işgal ediyor. Materyal aynı zamanda hem kıymetli hem de yarı kıymetli kristal ve camdan taşlar içerir. Eşsiz ürünler aşağıdaki koleksiyonlarda yer alıyor: “Antares”, “Cerler”, “Granito”, “Landes”, “Olympia”.

Senin için ilginç olacak: GENEL BAKIŞ: Koridordaki Yer Döşemeleri (245+ Fotoğraflar) - Nasıl seçilir ve yerleştirilir? Modern ve güzel seçenekler

menüye dön ↑

Diğer popüler İspanyol levha üreticileri

Bu İspanyol üreticiler evinizin banyolarında, mutfaklarında ve koridorlarında benzersiz tasarımlar yaratmanıza yardımcı olacaktır.

menüye dön ↑

APE Ceramica

İspanyol APE Ceramica şirketi ürünlerini "sizin için en iyisi" sloganıyla yaratıyor. Aslında, üretiminin seramik kaplaması yüksek kalite, dayanıklılık ve renkli tasarımdır. APE Ceramica deniz, Yunan, sebze koleksiyonları yaratır, klasik stili unutmaz.

Her döşemenin tabanında, baskılar, boyalar, sıçramalar vb. İle süslenmiş beyaz bir arka plan bulunur. Şirketin bir diğer önemli yanı, numunelerin yapıldığı malzemenin tamamen doğal ve çevre dostu olmasıdır. Böylece insanlara zarar vermez ve çevreye zararlı maddeler yaymaz. En popüler koleksiyonlar arasında: “Black Jack”, “Abbey”, “Comfort”, “Click”, “Baltimore”.

APE Ceramica - doğal ve çevre dostu malzeme

APE Ceramica - doğal ve çevre dostu malzeme

menüye dön ↑

Absolut keramik

Absolut Keramika, güzelliği ve kalitesi birçok müşterinin kalbine hitap eden pahalı koleksiyonlar sunar. İspanyol şirket Absolut Keramika, seramik kaplama imalatına yönelik yaklaşımları sürekli geliştiriyor. Bu nedenle, 1996'dan bu yana (şirketin kuruluş yılı), kaplama malzemeleri alanında kendinden emin bir lider pozisyonuna sahipler.

Firmanın münhasır teklifleri - sadece iç mekanların dekorasyonu için değil, aynı zamanda evlerin cephe dekorasyonunda da örnekler oluştururlar.

Tabaklarda bütün çizimler gösterilmektedir - ustaca yazılmış çaydanlıklar, çiçekler, manzaralar, natürmortlar. Markanın önde gelen ve ilgi çekici koleksiyonları “Olives Fluor”, “Toledo”, “Çay”, “Masia”, “Fulham”, “Benfica”, “Bourgogne”.

Seramik yer karoları - İspanya'dan sevgilerle. 240+ (fotoğraf) mutfak, banyo, koridor

menüye dön ↑

Aparici

Klasiklerin olağan standartlarından ayrılan seramik karoların üretimi için Aparici, heterojen doku renk yapısına sahip fayans koleksiyonu sundu. Bu tür tasarımlar banyoda alışılmadık benzersiz bir iç mekan yaratmak isteyenlere uyacak.

Aparici, 50 yıldan fazla bir süredir piyasada olup, bu süre zarfında tüm dünyadaki alıcıların tanınmasını kazanmıştır. Seramik üretiminde kullanılan hammaddeler kalite, sağlamlık, çevre dostu, dayanıklılık testlerinden geçmektedir.

Heterojen dokusal renk yapısına sahip Aparici

Heterojen dokusal renk yapısına sahip Aparici

Döşemeler beyaz kil yakılarak yapılır ve pürüzlendirilir. Aparici, her iki duvara, zemine, tavana bakan seramik karolar yapar. Popüler koleksiyonlar: "Imarble", "Kingdom", "Pashmina", "Insignia", "Moving", "Legacy".

Senin için ilginç olacak:GENEL BAKIŞ: Beyaz Fayans - Muhteşem bir tasarım yaratın. 300+ (fotoğraf) İç tasarım

menüye dön ↑

Denizcilik seramikleri

İspanyol şirketi Maritima Ceramics, özellikle denizi sevenler için koleksiyonlar yaratıyor. Fayans imalatında kullanılan ana renkler masmavi tonları, masmavi, saf beyazdır. Tüm fayanslar ışığı yansıtan özel bir emaye kaplama ile kaplanmıştır ve parlak bir etki sağlar.

Standart kare plakalarla, deniz banyosu tasarımında temel olan küçük dikdörtgen veya kare plakalar üretilir.Çeşitli şekil ve büyüklüklerde, dalgalar, deniz yaşamı, vb. Kabukları ile boyanır.
Karolar özel bir emaye kaplama ile kaplanmıştır.

Karolar özel bir emaye kaplama ile kaplanmıştır.

Tüm karolar işletmelerde sıkı kontrol altında üretilir ve yakılır, dayanıklılık, neme maruz kalma, yüksek sıcaklıklar için test edilir.. Müşterilerin favori koleksiyonları: "Maritima", "Robinson", "Rumbo Batalla", "Rain".

menüye dön ↑

Saloni ceramica

Saloni ceramica, ürünlerini 1971'den beri bitirme malzemeleri pazarında sunan bir İspanyol şirketidir. Ayırt edici özelliği, doğal terbiye malzemeleri için numunelerin stilizasyonudur. Seramik plakalar taş, ahşap, çeşitli kumaşlar vb. Şeklinde yapılır. Saloni ceramica duvar üretir, aynı zamanda yer döşemesi de yapar.

Doğal terbiye malzemeleri için şekillendirme örnekleri

Doğal terbiye malzemeleri için şekillendirme örnekleri

Temel renk paleti, yatıştırıcı tonlardan oluşur - beyaz, kahverengi, gri, vb. Doğal malzemelerin çevreye zararlı maddeler yaymaması, hayvanların ve insanların sağlığını etkilememesiyle birlikte, şirketin malzemeleri de güvenli ve toksik değildir.

Başarılı bir şekilde tüm testleri, laboratuvar testlerini geçiyorlar. Popüler koleksiyonlar: “Arquitect”, “Atmosfera”, “Madeir”, “Bermeo”, “Diplomatic”.

Materyaller insan sağlığını etkilemez.

Materyaller insan sağlığını etkilemez.

menüye dön ↑

Venüs

Antik Venüs tanrıçası şerefine "Venüs" adlı şirketin adını almasına şaşmamak gerek. Buradaki çini tasarımları, bohem bir yapıya sahiptir. Renk paleti en hassas ışık tonlarını içerir:

 • beyaz;
 • soluk pembe;
 • şeftali;
 • Süt.

Karolar güneş ışığının yanı sıra suni de yansıtan emayedir. "Venüs" duvara ek olarak, döşeme, ek element karolar üretmek ve süslemek. Çeşitli iç tasarım yaparlar.

Renk paleti en hassas ışık tonlarını içerir

Renk paleti en hassas ışık tonlarını içerir

Çiçek, bitki, soyutlama şeklinde ek çizimler uygulanır ve standart kare plakalardan farklı olarak boyutları ve boyutları kendileridir. Hafifliğine, renklerin hafifliğine rağmen, şirket tarafından üretilen seramikler güçlü, dayanıklı, ısıya ve neme karşı dayanıklıdır.

Senin için ilginç olacak:İNCELEME: Kerama Marazzi Çini (165+ Fotoğraf) - Dört Elementin Enerjisi

menüye dön ↑

MAINZU

Mainzu, kendine özgü Oryantal tarzıyla tanınan ünlü bir İspanyol şirketidir. Sizler gibi onlar da Doğu'nun güzelliğine kayıtsız kalmazsa, seramik karoları mükemmel bir uyum gösterecektir.

Mat, parlak, kabartmalı, pürüzsüz örnekler farklı renklerde sunulmaktadır - beyaz, süt, şeftali, altın. Desenli her kopya ayrıntılı olarak işlenmiştir, çizilmiş, bu Mainzu şirketinin gururu.

Oryantal notalarla Mainzu döşemesi

Oryantal notalarla Mainzu döşemesi

Yüksek kaliteli malzeme, dayanıklılık, darbe dayanımı, Aladdin'in sihirli lambasında olduğu gibi bir iç mekanı hissetmenizi sağlar. Mainzu çevre konularına büyük önem veriyor, bu yüzden fayansların yapıldığı hammaddeleri ve zararlı maddelerin içeriği için boyaları dikkatle kontrol ediyor.

Senin için ilginç olacak:İNCELE: Banyo fayansı seçenekleri: 185+ (Fotoğraf) Duvar seçenekleri

menüye dön ↑

Cicogres

Şirket, gelirinin önemli bir kısmını üretim yeteneklerinin geliştirilmesinin ihtiyaçlarına satıyor, bu nedenle Cicogres tarafından üretilen fayansların makul fiyatları var.

Cicogres - sakin ve rahat hissi geliştirir

Cicogres - sakin ve rahat hissi geliştirir

Güzel koleksiyonlar bej renkli pastel renklerde çiçek süslemeli ve çizimlerle sunulmaktadır. Bu sobalar tarafından yapılan banyo veya mutfağın tasarımı sakin, ruhsal bir duygu uyandırıyor.

Üreticinin aradığı en önemli şey, tüketiciye en kaliteli ürünü sunmaktır.. Bu nedenle, yapımında güçlü, dayanıklı malzemeler kullanıyor. Karolardaki bitkilerin görüntüleri, üretilen karoların çevre dostu ve güvenli olduğunu vurguluyor. Tasarımcılar "Arctic Wood", "Patchwork", "Memory", "Parisien", "Palladio" vb.

menüye dön ↑

VİDEO: İç bölümdeki İspanyol kaplamaları

İspanyol yer karoları

İspanya tarzında tasarım seçin

menüye dön ↑

FOTO GALERİ (240'dan fazla fotoğraf)

8.9 Toplam puan
İspanya dairemizde - yer karolarını seçiyoruz

İspanyol döşeme plakaları almaya karar vermeden önce, bu seçimin tüm avantajlarını ve dezavantajlarını tartmalısınız. Seramik fayans satın almak, evin güzelliğine iyi bir tasarım çözümü ve finansal bir yatırımdır. Bilgileri inceledikten sonra, yorumlarınızı yorumlardaki tartışmalara bırakınız. Diğer okuyucular için faydalı olacaktır. Fikriniz bizim için çok önemlidir. Katılımınız için teşekkürler. Her inceleme ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Bilginin alaka düzeyi
8
Uygulamanın kullanılabilirliği
9
Konu açıklaması
9
Bilginin güvenilirliği
9.5
şekerleme
 • kalite
 • kuvvet
 • dayanıklılık
 • Aşınma yok
 • Zengin renk seçimi
 • Eşsiz tasarımlar yaratma yeteneği
eksileri
 • Yüksek fiyat
Yorumunuzu ekleyin

Memnun olacağız ve fikriniz

Cevap bırak

Genel değerlendirmeniz

tr2.decorexpro.com - Günlük Tasarım, Mimarlık, İç Tasarım Dergisi

Odaların

Avlu ve bahçe

dizayn