İç kısımdaki kahverengi renk: 260+ (Fotoğraf) "Çikolata" tasarımı. İlginç ve orijinal renk kombinasyonları

İç mekandaki kahverengi renk, herhangi bir amaç için mekanların dekorasyonunda kullanılan klasik ve evrensel bir çözümdür. Görünüşe göre seçenekler çok daha fazla olabilir. Bize o kadar aşinaydılar ki, bazen çevremizdeki bu rengin ne kadar olduğu görülmüyor. Dikkate alınması gereken tüm nüansları daha yakından inceleyelim.

İçerik:

Renk kombinasyonu

Asil kahverengi renk şeması hem klasik hem de modern, herhangi bir stil ve yön tasarımında kullanılır. Bu dekorun pratikliği kahverengi yüzeylerde, özellikle de karanlık olanlarda belirgindir, kirlilik neredeyse farkedilmez. Çok çeşitli açık ve koyu tonlardaki kahverengi renkler geniş bir seçenek sunar.

Kahvenin temel özelliklerinden ve avantajlarından biri birleşimseldir. Bu renk hemen hemen her renkle birleştirilmiştir. Bununla beraber, parlak renkleri susturabilir ve ilginç sıkıcı tonları daha ilginç hale getirebilirsiniz.

Her renk tasarımında kahverengi renk şeması kullanılmıştır.

Her renk tasarımında kahverengi renk şeması kullanılmıştır.

Diğer renkler ve tonlarla birleştirildiğinde, kahverengi palet bölünmez, ancak tüm bileşimdeki farklılıkları organik olarak birleştirir. Bazı örnekler düşünün.

menüye dön ↑

Bej ile

Kahverengi ile bej - iyi bir çözüm. Aynı palete ait oldukları için birbirlerine göre dengelidirler. Kahverengi-bej damar içinde çözülmüş olan iç mekan, ev sıcaklığında sıcaklığın özel bir atmosferini yaratıyor. Bu harika bir tasarım seçeneği. yatak odaları, oturma odasıyemek odası. İç mekanın gölgesi, parlak elemanların perdeler ve çeşitli aksesuarlar şeklinde eklenmesini sağlayacaktır.

için Çocuk Daha neşeli bir dekor seçmeye değer. Burada, kahverengi en iyi pembe ile birlikte kullanılır. Yatak odasında, yumuşak bir romantizmin rahat bir atmosferini yarattığı için bu çözüm de uygun olabilir.
Bu dekorun pratikliği açıktır

Bu dekorun pratikliği açıktır

menüye dön ↑

Koyu kahverengi

Kahve ve koyu çikolata tonları ile ilişkili. Bunlar klasik serinin renkleri, içlerine asalet vermek, yüksek statüye vurgu yapmak.

Evdeki herhangi bir amaç için odanın içini dekore etmek için diğer renkler ve tonlarla kombinasyonlar alınabilir. Bir oturma odası, bir yatak odası olabilir. giriş holü, mutfak veya başka bir oda. Kahverengi renk, eşit yeşilsakinleştirici bir atmosfer sağlamanın bir yolu. Tasarım, sezgisel olarak barışa çabalayan insanlar tarafından tercih edilir, çünkü bu ortamda huzursuz olmaları ve kendilerini daha rahat hissetmeleri. Muhafazakar gölgeler, klasik bir tarzın içindekilerden daha uygun.
Bej ile kahverengi - iyi bir çözüm

Bej ile kahverengi - iyi bir çözüm

Çikolatanın gölgesinin solo kullanmak için çok koyu olduğu unutulmamalıdır.Çikolata tonlarında dekore edilmiş küçük bir oda, tavşan deliği gibi kasvetli ve sıkışık görünecektir. Bu tür tasarım hatalarından kaçınmak için, seyreltme için ek renkler kullanmak makul olacaktır.
menüye dön ↑

Diğer renkler ile kombinasyon

Koyu kahverengi renkteki bir çift için en uygun olanlardan biri - beyaz. Her ne kadar kahverengi ve beyazın kombinasyonu oldukça yumuşak gözükse de, bu nedenle ek anlamlı vurgular kendileri için isteniyor. Parlak renkler tasarım deneyleri için geniş bir alan sağlar. Nötr beyaz daima gereksiz yere karanlık köşelerle başa çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Bej rengi olan koyu kahverengi, çok başarılı bir düet. Güzellik ve denge, bu tek renkli kombinasyonda eşit olarak bulunur, çünkü ikisi de aynı renk aralığındadır, ancak aynı anda birbirinden mümkün olduğunca uzaktır.
Bu renk hemen hemen her renkle birleştirilebilir.

Bu renk hemen hemen her renkle birleştirilebilir.

Bej ve kahverengi tonları odadaki her amaç için sıcak bir atmosferdir. Özellikle kahverengi-beyaz düet ile karşılaştırıldığında. Koyu kahverengi ve bej kombinasyonu, rahat bir iç oturma odası veya yatak odası oluşturmak için iyi bir çözüm gibi görünmektedir.. Mükemmel görüntü kalitesi - parlak vurgular. Örneğin, tekstil ürünleri ve diğer ürünler.

menüye dön ↑

Kırmızı ile

Kırmızı-kahverengi maunla ilişkilendirilir ve iç mekanda lüks görünür. Yaşam kalitesinin ve saygınlığın bir düzenlemesi olarak işlev görür.

Kahverengi renk içte kırmızı olan muhteşem bir çift oluşturur. Bu, İngiliz tarzı için geleneksel bir çözüm, ofisleri ve oturma odalarını donatmak için sıkça kullanılıyor.

Çikolatanın rengi yalnız kullanım için çok koyu

Çikolatanın rengi yalnız kullanım için çok koyu

Kırmızı ve kahverengi ilişkili renklerdir ve bu nedenle düetlerde iç mekanlarda çok uyumlu görünürler. Böyle bir dekoratif etki, kompleks koyu kahverengi tonlarında kırmızı dahil edilerek sağlanır.

Sınırlandırılmış ve pratik istikrar ve titizlik ile ilişkilidir ve iç kısımdaki kırmızının varlığı atmosfere bir asalet verir ve onu sağlamlaştırır.

Bu tür bir tandem kullanımı, iç mekandaki ahşap nesnelerle birlikte özellikle başarılı görünüyor..

Oda sıcak, rahat ve özellikle ev sıcaklığında bir atmosfere sahiptir.

Tasarımdaki kahverengi ve kırmızının kombinasyonu, örneğin oturma odası, organik olarak beyazla tamamlanır. Akılda kalıcı, aydınlık ve hatta iştah açıcı iç tasarım sağlanır.
Gizli ve pratik iç

Gizli ve pratik iç

menüye dön ↑

Yeşil

Bu uyumlu bir çift. Biri doğada, gövde ve dallarda olduğu gibi diğerini tamamlar odun yapraklara devam et. Hiçbir şey doğal fanteziyi yenemez, bunlar estetik açıdan en iyi kombinasyonlardır.

Bir çift yeşilde, maksimum görsel etkiyi elde etmek için, ağırlıklı olarak sarı tonlarda çikolata seçilmelidir. Limon tonları sayesinde kahverenginin içi daha açık hale gelir ve böyle bir ortamda ruh hali kendiliğinden yükselir. En avantajlı tasarım mutfak, yemek odası ve oturma odasına bakar.

Genç yaprakların ağaç kabuğu ile bahar birleşimi gözler için hoş, canlandırıcı, ruhu iyimserlik ve uyumla dolduruyor. İç kısımda, bu taze ve doğal kombinasyon doğadaki kadar organik görünüyor.

Klasik tarzda

Klasik tarzda

Duvarları kahverengi tonlarında dekore edilmiş oturma odasında, açık yeşil, fıstık, limon tonlarında yapılan elementler ilginç görünüyor. Böyle bir ortam rahatlamaya ve tamamen gevşemeye yardımcı olur, gün boyunca iyi çalışmış, sinirleriniz ve düşünceleriniz düzene girecektir.

Kombinasyonun bazı avantajları vardır:

 • Renk çiftinin hangi bileşeni baskın olursa olsun, uyum her durumda kalacaktır.
 • Çikolata ile birleştirilen yeşil elma, diğer renklerle seyreltme gerektirmez.
 • İç kısımda, kahverengi mobilyalar organik olarak yeşil bir paletteki tekstiller ve aksesuarlarla tamamlanmaktadır.

Banyo içi

Banyo içi

Yeşili olan kahverengi bir renk, en istikrarlı renk çözümü ve bize doğanın bize sunduğu iki doğal gölgenin en sakin kombinasyonu gibi görünüyor.

menüye dön ↑

Odaların iç kısımlarında kahverengi renk

Rengin iç mekanı nasıl etkileyebileceğini daha yakından inceleyelim. Belirli bir bölgenin seçiminde olduğu gibi, tüm tasarım için tonu ayarlayabilirsiniz.

menüye dön ↑

Mutfak için

Kahverengi renk - mutfak ve yemek odası için çok iyi bir çözüm. Ağacın kahverengi rengiyle birlikte çikolata renkli duvarlar, rahat bir ortamda iyi bir iştah sağlayan saygın bir atmosfer yaratır.

Mutfağın kahverengi dekoru, zamanımızdaki önemini kaybetmeyen, zaman içinde test edilmiş popüler bir tasarımdır.

Mutfağın içindeki kahverengi, bej, sarı, beyaz, yeşil, turuncu veya mavi gibi renklerle değişmesi önerilir.
Mutfak ve yemek odası için çok iyi bir çözüm.

Mutfak ve yemek odası için çok iyi bir çözüm.

mobilya

Ağırlıklı olarak kahverengi tonlarında dekore edilmiş mutfakta, ahşap mobilyalar en uygun olanıdır. Ahşap yapıyı taklit eden plastik yüzeyler de oldukça sağlam görünebilir.

Koyu kahverengi mobilyalar, açık renkli duvarlara sahip bir odada olumlu görünüyor, açık renkli mobilyalar organik olarak kahverengi duvar dekoru ile birleştiriliyor.

Mobilya dekorasyonu hem monokromatik hem de renkli olabilir ve yüzey mat veya parlak olabilir. Mobilya tasarımı seçimi temel stile bağlıdır. Dekor asgariye indirilir veya aksine, oymalar ile zengin bir şekilde dekore edilmiş ürünler tercih edilir.
Mutfak için mükemmel çözüm

Mutfak için mükemmel çözüm

Kahverengi tonlarında mutfak tasarım özellikleri

katlar mutfakta inin laminat parke, fayans kahverengi tonlarında. Pencerelerde asmak panjur kahverengi desenli. Duvar dekoru kullanımı için duvar kağıdı aynı anahtarda. alçı uygun renklerde boyanmış. Fayans seçerken aynı kurallar tarafından yönlendirilir.

Kahverengi mutfakta harika süt ev aletleri görünüyor.

Kurulu
Mutfakta yumuşak aydınlatma oluşturmak için birkaç lamba kullanılması önerilir.

Tam bir tasarım resmi oluşturmanın son anı tonlu yemekleri ile kahve renkli bir masa örtüsü olacak.

Harika eşyalar ev aletleri çelik gölge görünüyor

Harika eşyalar ev aletleri çelik gölge görünüyor

menüye dön ↑

Giriş salonu

Kahverengi renkteki klasik koridor, muhafazakar tadı olan insanların seçimi. Kalıcı klişe, onlarca yıldır katlanan, ahşap mobilyalar, çeşitli kahverengi tonlarında dekore edilmiştir.

Birçok farklı tonda geliyor. Ancak, doğal malzemelerin hayranları hala doğal ahşabın renklerini seçiyor.

Renk tonu varyasyonları bu durumda yeterli. Aşağıdakilere dayanabilirsiniz:

 • meşesidir;
 • çam;
 • kiraz;
 • elma, kül;
 • sert kabuklu yemişler;
 • kestane.

Hangi seçeneğin seçilmeyeceği, koridorun içindeki tüm unsurların uyumlu bir birleşimini elde etmek önemlidir.

 

menüye dön ↑

Bir yatak odası

Kahverengi yatak odasında iç mümkün olan en iyi şekilde olacaktır. Kahverengi tonlar nazikçe rahatlamaya yardımcı olacaktır. Sakin ve rahat uyku garanti edilir ve sabahları canlandırıcı ve taze bir kahve rengiyle karşılanacaksınız.

Beyaz renk eklenerek, kahverengiyle dekore edilmiş bir odanın asilliği elde edilir. İç kısımdaki monotonluktan kaçınmak için bir aksesuarın parlak renklerini eklemektir.

Yatak odasındaki kahverengi rengi seyreltmek için bej ve soluk pembe kullanabilirsiniz. Bu ortamda romantizmin yeri ve ihale duyguları.

Kahverengi yatak odasında iç mümkün olan en iyi şekilde olacaktır.

Kahverengi yatak odasında iç mümkün olan en iyi şekilde olacaktır.

Yatak odası için kahverengi bir ton seçin

Çikolata tonlarında yatak odası dekor sakinleştirici ve yatıştırıcı. Yatak odasının dekorasyonu için açık kahverengi tonlarda malzemeler alınmalıdır.

İç kısımda koyu kahverenginin aşırı kullanımı odayı görsel olarak azaltır.

Küçük yatak odaları açık renklerle dekore edilmiştir.Kahverengi yatak odasının aydınlatılmasına özel dikkat gösterilmelidir. Mümkün olduğunca doğal olması arzu edilir. Nokta konumu fikstürler İstenilen efekti elde eder.

Kurulu
Çikolatanın rengini yatak odasının iç kısmındaki marul, bej, kayısı ve nötr beyaz renk tonlarıyla seyreltin.
Bu tonlar rahatlamaya yardımcı olacaktır.

Bu tonlar rahatlamaya yardımcı olacaktır.

menüye dön ↑

Oturma odasında

Salonun iç kısmındaki kahverengi renk, arkadaşlarınızla buluşmak ve ailenizle rahatlamak için rahat bir ortam yaratmanıza izin verir. Oturma odasındaki kahverengi tonlar, nötr görünümleriyle hoş ve sakin bir atmosfer yaratıyor.. Odaların tasarımında birçok insan sulu ve parlak renklere sahiptir, bu gibi durumlarda rahatsız edicidir. Oturma odası ortak bir oda olduğundan, tasarımdaki yumuşak renkler ihtiyacınız olan şeydir. Bu teknik sayesinde herkes için hoş bir ortam yaratılıyor.

Oturma odasında da yeri olan ilave dekor ve aksesuarlar için parlak renkler bırakılmalıdır. Şömineli oturma odası için kahverengi ve soluk turuncudan oluşan iyi bir renk kombinasyonu. Böyle bir düet oda için sıcak bir hava yaratacak ve atmosferi güneş ışığı ile dolduracaktır.
Renk arkadaşlarınızla buluşmak ve dinlenmek için rahat bir ortam yaratmanıza izin verir

Renk arkadaşlarınızla buluşmak ve dinlenmek için rahat bir ortam yaratmanıza izin verir

Kahverengi iç kısımdaki en yaygın tamamlayıcı renk beyazdır.

Onun sayesinde koyu kahverengi rengini hafifletmeyi, taze ve hayat veren bir gölge vermeyi başarır. Şık bir oturma odası için kazanan bir çözüm.

Aktif bir yaşam tarzı olan neşeli insanlar morallerini yükseltecek parlak vurgular seçiyorlar. Böyle bir oturma odasından ayrılmak istemiyorum. İç mekanda doğru kahverengi renk temini nedeniyle, yetkin bir tasarıma sahip, herhangi bir oturma odasını dönüştürebilir ve şaşırtıcı ve sıra dışı yapabilirsiniz.

Kahverengi ve bej rengin kombinasyonu en iyi seçenektir. Renk tonlarının çeşitliliği göz önüne alındığında, iç dekorda büyülü bir etki elde edebilirsiniz.
Rahat bir ortam sağlar

Rahat bir ortam sağlar

Oturma odasından iç kısımda kahverengi tonlar

En popüler renk tonları:

 • kakao. Genellikle ana renk olarak değil, odada parlak bir vurgu oluşturmak için dekoratif bir unsur olarak kullanılır.
 • çikolata. En başarılı eklenti fildişidir. İç kısımdaki nesnelerin vurgulanması için de uygundur.
 • tarçın. Bu ton olağanüstü yumuşaklık ve sıcaklık ile karakterizedir. Onun sayesinde salonda çok önemli olan sakin ve huzurlu bir atmosfer yaratıldı. Tarçın için mükemmel bir tamamlayıcı kırmızı ve sarıdır. Eritilmiş sütün veya kremanın rengini tarçın gölgesine eklemeniz romantik bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olacaktır.
 • odun. Odunsu tonları parlak renklerle (kırmızı veya sarı) birleştirerek özel bir efekt elde edilebilir. Mükemmel uyum, doğal yeşillik tonları ile bir kombinasyon sağlayacaktır. Benzer bir tasarıma sahip oturma odasında olumlu ruh hali ve neşe garanti edilir.

Oturma odasının içindeki kahverengi tonlar daima modadır. Bu klasik bir tasarım örneğidir. Doğru kahverengi tonlarını seçerek, bunları diğer renklerle birleştirerek daireye istikrarlı ve güvenilir hissettiren bir stil verebilirsiniz.

Brown, her şeyin temeli olarak güçlü ve dayanıklı bir aile ocağının anahtarı olarak dünya ile ilişkilidir. İç kısımda kahve ve kum tonlarının varlığı zarif bir konfor ortamı yaratıyor. Kahverengi oturma odasında rahatlamak ve günlük kaygılardan gevşemek güzeldir.

Kurulu
Kahverengi döşemeli oturma odaları iyi doğal ışığa sahip olmalıdır. Bu dekorasyon, doğal ışık alan oturma odaları için daha uygundur.
Oturma odasının içindeki bu tonlar daima moda

Oturma odasının içindeki bu tonlar daima moda

Kahverengi renk, oturma odasının her tür dekorasyon için uygundur. Kanepeler şeklinde parlak aksesuarlar yastıklarResimler, vazolar, figürinler koyu arka plan dekorunu kahverengi tonlarda seyreltir.

menüye dön ↑

Aksesuarlar ve bitiş

Aksesuarları bitirmeden ve seçmeden önce, her detayı düşünmeniz gerekir. Aslında, her iç mekanda asıl şey, onu bir veya başka bir renk veya kombinasyonla aşmamaktır.

menüye dön ↑

mobilya

İç doğal ahşap mobilya - sağlam. Kahverengi deri kanepeler özellikle farklı. Gölgeli kahverengi mobilyalar, perdelerin daha parlak renklerde muhafaza edilmesini sağlar. Mobilyaların içindeki zengin renkleri dengelemek için duvarlar bej renkte malzemelerle süslenmiştir.

Kohler ahşap mobilya kaplamaları özel bir özenle seçilmiştir. Yeşil, kırmızı, bej, soluk pembe ve ana rengin tonlarıdır. Bir çift kahverengi olan siyah almaya değmez. Doğal ahşaptan mobilya satın almadan önce, tüm iç mekanı değiştirmek zorunda kalmamanız için tasarımcıya danışın.
Renk kombinasyonlarını dikkatlice seçin.

Renk kombinasyonlarını dikkatlice seçin.

menüye dön ↑

duvar kağıdı

Bir kaplama malzemesi olarak kahverengi duvar kağıdı tonları, aynı popülerliğin tadını çıkarır. Sakinleştirici renklerdeki tasarım, herhangi bir amaç için tesisler için iyi bir çözümdür. Ek olarak, bu duvar kağıtları mevcut renk tonlarının çoğuyla kombinasyonlar oluşturmanıza olanak sağlayan son işlem malzemeleri olarak sınıflandırılır. Bu, duvar dekoru için harika fırsatlar sunar.

Kahverengi tonlar çok işlevlidir. Bunları iç mekanda kullanırken bunun dikkate alınması gerekir. Bu tür duvar kağıdının tonunun doğru seçilmesi, vurgulama, açıklama yapma veya tam tersine odanın koyulaşması, zıtlığın kontrastı ve dönüşümünü sağlar.

Bu rengin duvar kağıtları her zaman popülerdir.

Bu rengin duvar kağıtları her zaman popülerdir.

Bununla birlikte, kahverengi bir gölgenin önemli avantajlarına rağmen, bu tür duvar kağıtları her zaman iç mekanda özenle kullanılmıştır. Odalarda koyu renklerin görülme sıklığı kötü bir havaya neden olabilir ve kendinizi daha kötü hissetmenize neden olabilir. Ancak, kahverengi duvar kağıdı ile duvarların doğru süslenmesi, odanın tasarımında uyum sağlamanıza olanak sağlar. Rahatça kalmak ve dinlenmek rahat.

Duvar kağıdının dekoru farklı doygunluk tonlarında yapılabildiğinden, kural olarak, evdeki herhangi bir odayı bitirmede zorluk çıkmaz. Bu, koridor ve mutfak ve oturma odaları için geçerlidir. Duvar kağıdını seçerken ve yapıştırırken basit ama önemli kurallara uyması gerekir.
Kısıtlanmış renklerde

Kısıtlanmış renklerde

İç duvar kağıdı nasıl kullanılır?

İç kısımdaki duvar kaplamalarını kullanarak aşağıdaki yönergeleri izleyin:

 • kahverengi ödemlerin çoğu karanlık ve biraz kasvetli olduğu için, iç mekandaki düşünceli aydınlatma öne çıkıyor. Bu işlemi göz önüne alarak, büyük pencerelerden gelen ışıkla aydınlatılan duvarları duvarlara yapıştırın veya iyi bir aydınlatma elde etmek için lambaları yerleştirin;
 • Duvar kağıdının dayanıklılığını sağlamak için, dayanıklı bir boya tabakası olan yapı malzemelerini seçmelisiniz. Bu özellikle duvar kağıdının düzenli olarak temizlenmesini gerektiren yerlerde önemlidir - mutfakta, koridorda, koridorda, koridorda;
 • Kahverengi rengi daha parlak ve daha açık tonlarla seyrelterek iç mekanlarda ek dinamikler yaratabilirsiniz. Örneğin, kakao veya bej renkler;
 • Koyu kahverengi duvar kağıtlarının - kahverengi, çikolata - küçük odaların dekorasyonu için uygun olmadığını unutmayın, çünkü alanı görsel olarak azaltır;
 • Odanın tüm çevresini yapıştırmak için geniş desenli duvar kağıdı alınmamalıdır. Örneğin, büyük çiçekli duvar kâğıdının, odadaki tek bir duvarın dekorasyonunda vurgulayıcı vurgu için kullanılması tercih edilir.

Verilen tarzda odanın çeşitli unsurları

Verilen tarzda odanın çeşitli unsurları

menüye dön ↑

panjur

Pencerelerdeki perdeleri kaldırmak için gereken özenle gereklidir. Tasarımcılar, aşağıdakiler tarafından yönlendirilecek bir model, renk ve perde stili seçmenizi tavsiye eder:

 • ortak renkler;
 • ışık seviyesi;
 • odanın büyüklüğü.

Burada önemli olan, bu rengin algılanması, onunla olan ilişkisidir. Çikolatanın, kahvenin, kakaonun rengi olarak algılanıyorsa, koşulsuz bir pozitifdir ve sizin renginizdir, ancak kahverengi tonlarını sevmiyorsanız, iç mekandaki varlığını en aza indirmelisiniz.

Mavi ile birlikte

Mavi ile birlikte

İç dekorasyonda kahverengi tonları kullanırken yukarıdakilerin tümü dikkate alınmalıdır. Bu, özellikle koyu renk şemaları için geçerlidir. Mobilya, duvar kağıdı, perde ve diğer aksesuarlar odanın güzel olması için seçildi. Sıcak kahverengi tonlar yatak odasında ve oturma odasında rahat bir atmosfer yaratır. Çocuk.

Gönül rahatlığı, huzur sağlar

Gönül rahatlığı, huzur sağlar

Ana şey, iç mekanın doygun koyu renkle aşırı yüklenmemesini sağlamaktır. Bu tasarımı ağırlaştırır, kasvetli yapar, görsel rahatlığı bozar. Parlak aksesuarlar, kontrast dekor ve orijinal mobilya parçaları, iç mekanı canlandırmakta iyi hizmet verebilir.

Güvenli bir rahatlık ortamı yaratır.

Güvenli bir rahatlık ortamı yaratır.

Bu gölgelerin perdeleri, odayı güneş ışınlarından güvenli bir şekilde koruma özelliği sayesinde iç mekanı yumuşatır. Bahsedilen tek dezavantaj: alanın optik olarak azaltılması. Ek olarak, koyu kahverengi tonların içindeki baskınlık odadaki durumu kasvetli yapıyor.

Soylu kahverengi tonlardaki perdelerin içindeki varlıkları reddetmek için hiçbir sebep yoktur. Sadece uyum önlemlerini unutma. İç bölümdeki palet doğru uygulanmalıdır. Koyu kahverengi tüm odunsu tonları ile organik olarak birleştirilir ve kontrast oluşturan bir tasarım oluşturulurken sıklıkla ortaya çıkan siyah renkli damarlar, wenge ile birlikte görülür.

Brown, derinliği ve zenginliği, iç mekana getirdiği asaletiyle takdir edilir.. Tasarımcının bakış açısına göre renk tonu paletinin genişliği büyük önem taşıyor. Bazı çeşitlerde, bordo ve hatta mor notaları yakalayabilirsiniz.

Bu perdeler iç kısmı yumuşatır.

Bu perdeler iç kısmı yumuşatır.

Sade koyu kahverengi perdeler - oturma odaları ve uyuyan iç mekanlar için iyi bir tasarım. Bu odalar yeterince geniş ve iyi aydınlatılmışsa. Daha küçük alana sahip odalar için, desen, çizim, saçak, aksesuar şeklinde açık renk perdelerde kahverengi renk bırakılabilir.

Kombinasyonların çeşitleri

Pencere açıklıklarının tasarımında rengi sulandırmak, çift perde gibi bir teknik olabilir. Bu amaçla, düz tuvaller şeffaf bir tül veya organze perde ile tamamlanmaktadır. Aşağıdaki kombinasyonlarla özel bir zarafet elde edilebilir - kenarlarında desensiz koyu kahverengi perdeler asılır, beyaz, krem, krema, erimiş süt veya fildişi renkler pencerenin ortasına yakın yerleştirilir ve ortası her iki renkte bir tuval ile süslenir.

Kurulu
Örgü perdeler koyu renkle tortu oluşmasını önlemeye yardımcı olacaktır. Değişim için beyaz, krem ​​ağ malzemesi kullanın. Kontrast tonları belirli bir sonuç sunar. Son işlem malzemelerinin dokusu da işe yaramaktadır.
Art Nouveau

Art Nouveau

Wenge'nin ahşap mobilyasının gölgesinde, tasarımcılar diğer, daha açık veya daha koyu renklerde perdeler önerir. Pencere perdelerinin rengi ve karşısındaki kapılar çakışabilir ve bu da iç mekandaki renklerin uyumunu sağlar.

Perdelerde bir araya gelmek için odadaki durumun renklerini tercih edebilirsiniz. Mesela bej süslemeli kahverengi perdeler. İç mekandaki duvar, mobilya ve diğer eşyaların dekorasyonunda tekrarlanacaklar.

Kakao Gölge Perdeleri

İlginç bir çözüm - pencere alanı perdelerinin tasarımı gölge kakao. Hoş renkler sayesinde, oda en sevdiğiniz içeceğin bilinen aromasıyla doludur.Bu hassas renk, geleneksel ve tasarım açısından önemlidir.

İlginç bir çözüm - pencere alanı perdelerinin tasarımı gölge kakao

İlginç bir çözüm - pencere alanı perdelerinin tasarımı gölge kakao

Kakao tonu, hem pastel hem de zengin renklerle organik bir kombinasyonda, klasik ve modern bir iç tasarım stili için uygundur. Çocuk odası ve yatak odasının dekorasyonunda uygun olandan daha fazlası Kakao tonları şeklinde rahat bir şekilde eklenmesi, duvarların, mobilyaların, yer döşemelerinin, üzerinde durmadan, ancak genel olarak sakin bir arka planın tasarımını yansıtır.

Tek renkli kumaşlar, duvar süsleri veya aynı tek renkli süslenmiş duvarların arka planında muhteşem görünüyor.

Perdeler çizimler veya desenlerle süslenmişse, o zaman daha başarılı bir monokrom duvar tasarımı.

Perdeleri kakao rengi herhangi bir odada uygun olacaktır. Ek olarak, iç mekan halı, orijinal abajur, koltuk minderleri ve diğer aksesuarlar ile gölgelendirilebilir. Nişan, niş, dekoratif duvar gibi teknikleri incelemek ve tasarlamak ilginç olacak.
Rustik tarzı

Rustik tarzı

Kahve perdeleri

Perdelerin bir diğer seçeneği sütlü kahve. Bu renk aynı zamanda lezzetli bir içecekle de ilişkilendirilir ve kullanımdaki çok yönlülüğü nedeniyle, tasarımcıların başarısız sevgisi tarafından kullanılır. Kahve tonları modadır ve genellikle iç dekorasyonda uygulama bulur.

Kahve tonalitesinin popülaritesinin sırrı, diğer renk tonlarıyla birleştirilmelerinin kolaylığında yatmaktadır. Dekore edilmiş odanın büyüklüklerinin değeri yoktur. Kahve tonları hem geniş hem de küçük odalar için aynı derecede iyidir.

Renk terapisi alanındaki uzmanlar, haklı olarak sütlü kahvenin gölgesinin yatıştırıcı özelliğe sahip olduğunu, pozitif iletişim için elverişli olduğunu savunuyorlar.

 

Herkesin iç tasarımını evinde veya ofisinde yapma fırsatı yoktur. İşte uzmanlar yardımınıza gelecek. Pratik öneriler - iç tasarım konularında iyi bir yardım. Düşünülmüş bir yaklaşım, kahverengi rengin iç mekandaki etkisinin elde edilmesini sağlar.

Kahverengi iç

Tasarım için fikirler

8.5 Toplam puan
İç kahverengi - güzel kombinasyonlar

Farklı renkler ve kahverengi tonlarının ustaca bir kombinasyonu, herhangi bir amaç için ilginç bir dekorun temelidir. İyi bir tada ve renk duygusuna sahip olan önlemlere saygı duymak gerekir. Bilgileri inceledikten sonra, yorumlarınızı yorumlardaki tartışmalara bırakınız. Diğer okuyucular için faydalı olacaktır. Fikriniz bizim için çok önemlidir. Katılımınız için teşekkürler. Her inceleme ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Bilginin alaka düzeyi
9.5
Uygulamanın kullanılabilirliği
8
Konu açıklaması
8.5
Bilginin güvenilirliği
8.5
şekerleme
 • Gevşemeyi teşvik eder, gönül rahatlığı sağlar, huzur
 • Güvenli bir rahatlık ortamı yaratır.
 • Mobilya, kahverengi tonların aksesuarları pahalı ve asil görünüyor, bu nitelikleri bir bütün olarak iç mekana aktarıyor.
 • Tarafsızlık: yorucu değil, empoze edilmemiş, ideal arkaplan çözümü
eksileri
 • Kahverengi renk odayı daha koyu ve daha nahoş hale getiriyor.
 • Odanın tasarımında kahverengi tonlarının fazla olması görsel olarak küçültme etkisi yaratır ve bu nedenle küçük odaları bitirirken kaçınılır.
Yorumunuzu ekleyin

Memnun olacağız ve fikriniz

Cevap bırak

Genel değerlendirmeniz

tr2.decorexpro.com - Günlük Tasarım, Mimarlık, İç Tasarım Dergisi

Odaların

Avlu ve bahçe

dizayn