Dairenin iç kısmındaki modern tarz (185+ Fotoğraf) - Sofistike tasarımın lüks sadeliği

Art Nouveau tarzında iç, romantik ve yumuşak, katı ve güçlü olabilir. Pürüzsüz çizgiler, yuvarlak şekiller zarafet ve aydınlık verir ve doğal renkler ve doğal malzemeler doğanın çekiciliğini vurgular. Bu tarz belirli bir maliyet gerektirir. Ama gerçek moderni yeniden yaratırken bir başyapıt olsun.

İçerik:

Stil özellikleri

“Her zaman kendi sanatına sahiptir, her sanatın kendi özgürlüğü vardır”Bu kelimeler, Avrupa'nın en ünlü binalarından birinin cephesinde yazılmıştır ve Art Nouveau tarzının takipçileri için slogan haline gelmiştir.

Varlığının başlangıcında, iç mimari, plastik ve boya birleştiren, tek bir bütün gösterdi. Çizgilerin karmaşıklığı ve yumuşaklığı, hafif renkler, dövme metalin vahşiliğini mükemmel bir şekilde tamamlar. Pek çok kombinasyon özgünlük ve beklenmeyen bir düzenleme sağladı.

Çıplak gözle kolayca bulunabilen modernliğin temel özellikleri - çizgilerin ve boyalı eşyaların yumuşak plastikliği, sanatçıları ve tasarımcıları modernize eder. Düzenlere gelince, katı simetri eksikliği.

İç Art Nouveau Romantik ve Nazik

İç Art Nouveau Romantik ve Nazik

Modern tarzda bir iç mekan oluşturmak için bir takım otantik öğeler olmalı. Her şey bu şeylerle uyum içinde olmak zorunda değilsiniz, o zaman iç can sıkıcı değildir. Rus moderninde daha fazla miktarda yeni lezzet var.

Stil, standart olmayan bir düzene sahip daireler için uygundur. Bu tarzda dekore edilmiş, kır evi güzel görünüyor.

Modern, her zaman yazarın rengine sahiptir. Yani, bir usta ya da Avrupalı ​​ustaların elini her zaman ayırt edebilirsiniz. Bireysellik büyük önem taşıyor, bu dönemde yaşamıyorsanız ve kendinizi aynı bireysellik hissetmiyorsanız, çizmek bile zordur.
Düz çizgiler, yuvarlak şekiller şıklık ve hafiflik verir.

Düz çizgiler, yuvarlak şekiller şıklık ve hafiflik verir.

Modernite tarafından seçilen belayı vurma çizgisi doğadan ilham alabilir, ulusal geleneklere geri dönebilir ve tasarım ilkelerine yeni bir bakış attırabilir. Belki de zamanımızın talepleri modern çağa biraz benziyor. Daha sık seçmeye başlamaları tesadüf değildi.

Önemli olan bir tasarım seçeneği seçmektir:

 • Orijinalin tamamen yeniden inşası, en pahalı çözüm. Gerçek bir resim elde etmek için en küçük detayları izlememiz gerekecek.
 • Dekoratif seçenek Bir stil taklidi olduğu yerde, temel elemanların yardımı ile.
 • Birden fazla eleman ve renk ile tasarım.

Tasarıma devam edebilirsiniz Odalarınve doğa ilhamının kurallarını, zarif bukleler ve doğal renk biçimlerini hatırlayın.

Bu tarz pahalı.

Bu tarz pahalı.

menüye dön ↑

mutfak

için gıda Modern tarzda, geniş bir oda mükemmel.Küçük olanı çok etkileyici görünmeyecek, ancak yine de bu tasarım projesinin tercihi ise, her şeyin sadece bazı ayrıntıları göz önüne alması gerekebilir.

Karakteristik özellikleri:

 • Vernikli olduğu gibi pürüzsüz yüzeyler kullanın.
 • Mobilya camındaki elementler, krom.
 • İç çiçek süsleme.
 • Gerekli modern teknoloji.

Böyle bir mutfak için büyük bir oda uygundur

Böyle bir mutfak için büyük bir oda uygundur

Kurulu
duvarlar Tek renkli bir renkte boyamak daha iyidir. Uygunsuz duvar kağıdı, aynı zamanda paneller. Kullanılan cam duvar kağıdı veya seramik karo küçük boy

Karo desensiz olmalı ve derzlerin arasındaki harcı kullandığınızdan emin olmalısınız.

Farklı dokuların birleşimi modern stile vurgu yapacaktır. Güzel cilalı kabine ve mobilya işlenmemiş odun.

Tek renkli renklerde veya bitki örtüsü unsurlarında mobilya tercih edilir.

Duvarlar tek renkte daha iyi boyanır

Duvarlar tek renkte daha iyi boyanır

hoşgeldin:

 • dekoratif işlemeli cam ekler;
 • fotoğraf baskısı;
 • el boyaması ile süslenmiş mobilya cephesi;
 • freze.

tablo parlak bir aksanı olabilir veya tam tersi bir tonda olabilir. cinsiyet. İnce uzun bacaklı masif bir masa güzel görünecektir. Döşemeli ve süslü süsü olan sandalyeler. Ve bütün kompozisyon odanın ortasında olmalı.

Büfe - klasik bir yemek odası, modern tarzda oldukça popüler mobilyalar ve büfe. Büfe ve büfelerdeki modernitenin farkı, ahşap ve metal üzerindeki yüzeyler, bitkisel desenler ve vitray pencerelerde yumuşak yuvarlamadır.
Her şey birleştirilmeli ve uyum içinde olmalı

Her şey birleştirilmeli ve uyum içinde olmalı

Düz tasarımı tamamlayacak panjurgüzel vazolar. Kompozisyonun harika bir şekilde tamamlanması, merkezdeki masanın üzerindeki çiçekler ve Çin olacak.

Güzel bir pahalı resim odaya bireysellik verecektir. Her şeyin bir araya getirilmesi gerektiğine dikkat edilmelidir, metal elementlerle renk düzeni, pathos eksikliği ve fazlası, tadı olduğu kadar oran hissini de vurgulamaktadır.

Modern modernlikte merkezi yer mutfak adası tarafından işgal edilmiş, geleneksel masadan daha az yer kaplamış, daha işlevsel. Her misafirin bir şeyler atıştırmak veya bir şeyler içmek için serbestçe gelebileceği bir resepsiyon organize etmek uygundur.

Bu stile yavaş yavaş yeni ayrıntılar eklenir, ancak ana nüanslar devam eder:

 • çizgileri temizlemek için yapıştırın;
 • minimum renk sayısı;
 • geniş alan;
 • sessiz aydınlatma

Mutfak mobilyaları, kolay olması, yeniden düzenlenebilmesi, içini değiştirmesi, odanın görünümünü güncellemesi arzu edilir.

Satırları temizlemek için çubuk

Satırları temizlemek için çubuk

menüye dön ↑

Oturma odası

Ana bölüm oturma odası - bu mobilya. Modern mobilyalar iki tipe ayrılabilir:

 1. Bir ağacın farklı cinslerinin ve verniklenmiş örtünün zor birleşimi.
 2. İyi yapılmış bir meşe ve zamanla temiz, asil bir gölge.

Modern mobilyalar, odanın dekoru ve tasarımıyla altın rengi bir tonla birleştirilen eski mobilyayı sık sık geri yükler.

Meşe ağacından yapılmış çiçek tasarımlı deri koltuklar.

Oturma odasının ana kısmı mobilyadır.

Oturma odasının ana kısmı mobilyadır.

Dekor, oturma odasının tasarımında önemli bir an çünkü odadaki eksik anları tamamlayabiliyor. Modern tarzda, dekoratif motif tamamen bitkisel çizgilere, temalara ve en iç mekandaki canlanmanın başından beri oldukça popüler olan doğa ile yalnızlık yaratanlara dayanıyordu. çiçekler Bu odada bir tür aksan olan büyük, gür olmalıydı. Bütün sistemi destekliyorlar.

Odadaki süs eşyaları sıklıkla bulunur ve daima bitki temasında bulunur. Süsler mutlaka Rus moderninden alınmayabilir. Belçika-Fransız tasarımları, özellikle kapı ve pencerelerde, Rus moderniyle mükemmel bir şekilde birleştirilmiştir. Süsler ayrıca antika mobilyalar ile birleştirilmiştir.
Dekor, tasarımın önemli bir anıdır.

Dekor, tasarımın önemli bir anıdır.

menüye dön ↑

mobilya

Bu mobilyalar, tipik modern, yeni formları, gerçekten Rus malzemesi olan Karelya huşunun malzemesi ile karakterize edilmemiştir. İç kısmın bir başka karakteristik özelliği de canavardır. Modernite dönemi için tipik bir bitki. Açık bir yuvarlanma hissi veriyor ve bir çeteye paralel. Mobilyadaki çiçek desenleri canavar yapraklarının desenini tekrarlar veya hatırlatır.

Alışılmadık şekillere sahip standart dışı mobilyalar stili mükemmel bir şekilde tamamlayacaktır. büyük masa üstü ince bacaklı olması çok faydalı olacaktır.

kanepe sandalyeler bir set olmalıdır. Aynı malzemeden yapılmış mobilyalar, bir tür ahşap harika görünecek. Köşe kanepe - iyi bir seçenek. Mobilya "P", "G" şeklinde koymak için arzu edilir.
Alışılmadık şekillere sahip standart dışı mobilyalar

Alışılmadık şekillere sahip standart dışı mobilyalar

Dekorun kendine has bir unsuru - oturma odasında bir tür aksan olan büyük, büyük bir çiçek, kumaşlarda, mobilyalarda ve resimlerde bulunan tüm bitkisel temaları destekledi.

Tarihi stildeki en büyük problem döşemeli mobilyalar yapmak. Odanın ortasına bir kanepe koymak kabul edilmedi. Merkezde sandalyelere, koltuklara dayanabiliyordu. Tarihi iç mekanlarda, ister klasik ister modern olsun, mobilya bulmak çok zordur. Deri mobilya modern daha tipikti.

Kanepeler deriydi, sert, hacimli, oturma odasına yerleştirilmemiş, ahşap raflı dolap. Oldukça küçük gruplar içeren boş alanlar vardı: bir masa ve bir koltuk ya da küçük bir masa ve koltuklar, ayrıca yemek odasında büyük bir masa.

Köşe kanepe - iyi bir seçenek

Köşe kanepe - iyi bir seçenek

menüye dön ↑

kapılar

İç mekanlar “sağa ve sola girilen - iki özdeş giriş” ilkesine göre değil, bir daire şeklinde inşa edilmeye başlandı. Daireler enfilade bir şekilde inşa edildi: Koridora girdik, sonra oturma odasına, ofise, yatak odası Öte yandan, vb. koridor iki odaya girmeyi mümkün kılan oturma odasına da bağlanan bir salon yapılmıştır. Özetlemek gerekirse, dairenin süit binası, bir odadan diğerine bir daire içerisinde gitmenizi sağlar, aslında, tüm odaların iki kapısı vardır: biri girebilir, diğeri - git. Modernitenin oldukça tipik bir hali.

Bir şekilde, yuvarlaklığı, doğada bulunan düzgün çizgileri tekrarlar. Genel olarak, modern fikirlerini ve dekoratif motifini doğadan tüketti.

Basit, gizli seçenek

Basit, gizli seçenek

Temel olarak, Art Nouveau tarzındaki kapılar falsetto'lu cam ekler içerir. Vitray sadece Modern'de bulunmaz. Ekler biraz daha hafif, çerçeve daha koyu. Bir çiçeğe benzeyen tipik modern bukleler ve düzensiz çizgiler de vardır.

Belçika Modernite dalının frangı için dekorun artması artmaktadır. Böyle bir "kırbaç çizgisi" terimi, düzgün bir eğri vardır. Vejetatif formlar, birbirine geçen ve bükülen bu çizgiye bitişiktir. Bu dönemde en sevdiğim çiçekler - iris.

Aynı etkiyi yaratan gelişmekte olan kadın saçı ve mobilyanın şekli “haşere çizgisine” çok yakındır. Plastik, dinamiği, tonları, temel bir kavram yaratması gerekiyor. Bu düzgün kavisli çizgiler, tamamen süs motiflerine maruz kaldı. Kendini mobilya formlarında gösterdi, her zaman kıvrımlı düz çizgiler.

Gardırop için uygun

Gardırop için uygun

Vitray, modernite döneminde uzun bir unutulmadan sonra ortaya çıkar. Rönesanstan sonra olduğu gibi içlerinden kayboldu. Modern vitray pencereler daha şık, şık. Vitrayın ve dekoratif dekorun şekli, kendisini yarı mozaik desende gösteren duvarlarda olabilir. Her zaman kendi tarzında yakındır, yani tasarımdan hareket edebilen tek bir sarma hattı topluluğu.

menüye dön ↑

duvar kağıdı

Duvar dekorasyonu her tarzda büyük bir rol oynar. Art Nouveau'nun belli bir yönü var ama yine de çeşitli göze çarpmayan desenleri ve gölgeleri çeşitlendirecek.

Minimalizme güvenebilir ve duvarların dekorasyonunda açık ve parlak renklerin bir kombinasyonunu kullanabilirsiniz.Bunu yapmak için, odayı mobilyalarla doldurmayın, o zaman duvar kağıdına odaklanmak daha kolay olacaktır.
Duvar dekorasyonu her tarzda büyük bir rol oynar.

Duvar dekorasyonu her tarzda büyük bir rol oynar.

Kağıt duvar kağıtları bu tarzda kullanılmaz, genellikle duvarlar sıvı duvar kağıdı ile kaplanır veya tamamen yoktur. Yumuşak renkler kullanılır:

 • kum;
 • krema,
 • krem,
 • sedef,
 • şeftali.

Bu tür gölgeler odayı görsel olarak arttırır ve mükemmel bir şekilde düz dekor çizgileriyle birleştirilir.

Duvarları gri veya asfalt olarak boyamaya karar verirseniz, bunları çeşitli çiçek süsleri ile dekore edebilirsiniz, bu da kasvetli olmamak için yardımcı olacaktır. Bir tahta panel takın, ancak sadece parlak bir renk tonu.
Duvar dekorasyonu fotoğraf afişleri

Duvar dekorasyonu fotoğraf afişleri

Modern tarzda duvar kağıdı özellikleri:

 • Bir tuğla, doğal taş, deri desenine sahip olan türler tasarımın özelliğini ve sadeliğini vurgular.
 • Pürüzsüz çizgiler, dalgalar, süsleme, tek sesli ekler ile birlikte asimetrik desen içeren modeller, geniş geniş odalar için uygundur ve ciddi bir görünüme vurgu yapar.
 • Sıradışı dokular ve kabartma desenli popüler modeller.
 • Parlak taşma efektli duvar kağıtları, güneşin duvarları üzerinde harika görünüyor ve odanın tasarımına lüks katıyor.
 • duvar kağıdı kırmızı, kahverengi, siyah, mavi, gölgelerle iyi gider bejkrem renginde, modernliğin zarafeti vurgulanır.

Bu stil çok parlak ve meydan okuyan tonlara tolerans göstermez, ancak hafif, göze çarpmayan bir rengi tercih eder.

Tek tonda duvar kağıdı, hafif çiçek süsleme veya baskı harika bir art nouveau çözümü olacaktır.

Duvarlara aksesuar ekleyecekseniz, boyama için duvar kağıdında durun, böylece rengi periyodik olarak değiştirebilirsiniz.

Kontrastlı geçişleri tercih ederseniz, kırmızı, siyah ve beyaz kombinasyonlarında böyle bir kompozisyon oluşturabilirsiniz, bu tasarım kesinlikle ve aynı zamanda lüks görünüyor.

menüye dön ↑

Oturma odası için

Oturma odasının diğer odalara göre daha kolay olduğu düşünülmektedir. Bu, birçok insanın oturma odasının sakin ve göze çarpmayan renklerde olmasını istediği gerçeğiyle açıklanmaktadır. Bunu yapmak için, ışığı aydınlatmak ve ışık duvar kağıdı ile duvarların üzerine yapıştırmak yeterlidir.

Vurgulu bir duvar yapmak için, parlak desenli bir süs, çiçek desenli, 3D baskı vurgulu duvarı için açık bej, krem ​​tonları ve duvar kağıdına ihtiyacınız olacak. fotoğraf duvar kağıtları.

Kurulu
Kontrast ile aşırıya kaçmayın, istisna bir bitkisel arsadır. Soyutlamayı da kullanabilirsiniz.
Açık bej, duvarların krem ​​tonları

Açık bej, duvarların krem ​​tonları

Bu tür duvarlar genellikle bir kanepenin arkasında veya bulunduğu yerde yapılır. TV. Bu tasarım geniş oturma odaları için tasarlanmıştır. Küçük odalar için uygun değildir, çünkü koyu renkli duvarlara sahip duvarlar alanı azaltacaktır. Ve çok fazla alan bulunan odalarda mutfak stüdyosu gibi renklerin yardımıyla ayrı bölgeler oluşturabilirsiniz. Renklerin kombinasyonu, tasarımın güzelliğini vurgulamak için nişlere ve çeşitli çıkıntılara sahip odalar için uygundur.

menüye dön ↑

Yatak odası için

Çünkü böyle bir oda zıt geçişler ve parlak vurgular yapmaya değmez. Yatak odası beyaz, açık yeşil, pembe tonlarında yapıştırılmıştır. Göze batmayan atmosfer rahatlamaya yardımcı olacaktır. Odayı daha muhteşem hale getirmek istiyorsanız, mobilyayı parlak renklerle toplayın.

Eleganlığı eklemek için başka bir yol daha var - metalik veya parlak parlaklığa sahip duvar kağıdı.

Göze batmayan atmosfer rahatlamaya yardımcı olacak

Göze batmayan atmosfer rahatlamaya yardımcı olacak

Duvar resmi veya başucu duvarındaki desenler de muhteşem görünüyor. Ancak yatak odası can sıkıcı değil, yatıştırıcı olmalıdır. Bu nedenle, kabartmalı, desenli veya basılı modeller kullanmamak daha iyidir.

menüye dön ↑

Mutfak için

Agresif bir ortama sahip bir odada, boyama ve rahatlama için yıkanabilir ağır hizmet duvar kağıdı kullanılır. Çalışma alanı, doğal bir taş altında kafes ile ayırt edilebilir. tuğlaAğacı.

Yemek odasında daha yumuşak, daha sıcak gölgeler kullanmak daha konforlu bir atmosfer yaratır. Sinir bozucu ve rahatsız edici olmamalıdır.Açık tonlar tazelik katar. Koyu tonlar ezilecek, alanı azaltacak ve aynı zamanda odanın içini de olumsuz yönde etkileyecektir.

Duvar resmi muhteşem görünüyor, ama modaya uygun değil, ilgisiz hale gelebilir, o zaman tüm tasarımı değiştirmeniz gerekir.

Sakin monofonik duvar kağıdı - mutfak için uygundur.

menüye dön ↑

avize

Modern stildeki model, oturma odasından herhangi bir odaya kurulur. banyo, sadece odanın büyüklüğünü göz önünde bulundurmanız gerekir, çünkü bu tarz iyi bir aydınlatma gerektirir.

avize Salonun güzel bir dekorasyon olduğu için zarif olmalı. Zincirlerde çok güzel dururlar, avizelerin spot ışıkları ışık yönünü değiştirme fonksiyonuna sahiptir. Yatak odasında, daha rahat formları asın, böylece tahriş etmemek için, rahatlatmak için, sırasıyla çocuk odasında, yaş kategorisini dikkate almanız gerekir. Nazik bukleler ile model, çocuk temalı göze batmayan bir süs.

Salon için avize - güzel bir dekorasyon

Salon için avize - güzel bir dekorasyon

Sırasıyla aşağı düşen bir abajurlu tipik Art Nouveau avize, masadaki aydınlatmayı mutfağa uygun olarak değiştirebilirsiniz. Ancak bir not: böyle bir ışık kaynağı için yüksek tavan.

Modern çağda ışık çok önemliydi. Bu atmosfere bir araya getirip rahatlık katabilir ve daha sıcak hale gelebilirdi. Düşürülmüş bir kısmı olan modern için çok tipiktir, böyle yemek odası için, daha düşük, abajurlar, kristal uç, metal tozu ile düşürmek mümkün olduğunda.

Neyse ki, şimdi mimarların yeteneklerinde aydınlatma için çok daha fazla sayıda teknik bulunuyor. Bu nedenle, modern modern tarzda birçok tasarımcı, dekoru ve mobilyaları daha fazla aydınlatmak için duvarlara teknik ışık eklemeyi teklif eder. Bu tarzdaki avizeler, bu yönde çok önemli olan mekanı arttırır.

Yatak odasında daha sakin formlarda bir avize asılıdır.

Yatak odasında daha sakin formlarda bir avize asılıdır.

Dekoratif aydınlatma ürünleri odanın içleri için mükemmel, köşelere yerleştirilmiş zemin lambaları, spot ışıkları, aplikler harika bir katkı olacaktır.

Ayrıca ahşap, porselen, ince cam, metal elemanlı, süslü şekillerde yapılabilirler.

Rahat bir hasır avize, çekicilik, oturma odasında bir masa üzerinde rahatlık katacak ve ilave LED ışıkları iç mekana modern motifler katacaktır.

menüye dön ↑

banyo

Modern banyo aydınlık ve unutulmaz bir alandır. Geniş kaide, geniş baget ve çeşitli kullanım mozaik. Banyo çok küçükse, asıl şey oranlarını korumak, dekor hakkında unutma. Sadece bir ayna veya güzel bir lamba olsun.

Bu aydınlık ve unutulmaz bir alan.

Bu aydınlık ve unutulmaz bir alan.

Modern, zıt parlak renkler yelpazesinin sürekli kullanımına ihtiyaç duymaz. Tek renkli veya yataklı bir kombinasyon kullanarak şık bir çözüm elde edilebilir. Banyo dekorasyonunda önemli bir vurgu, duvarlar ve zemindedir, çünkü bunlar sıhhi tesisatın arka planını temsil eder.

Zemine geleneksel olarak açık gri ya da süt karoları döşenebilir. Üzerinde düzgün bukleler bulunan bir çiçek süsü olacaksa harika.

Tavan, streç yapmak için daha iyidir, kristal avize, spot ışıkları ile birlikte servet katacaktır. Sıva, pürüzsüz desenler kullanabilirsiniz. Bütün bunlar modern stili vurgulayacaktır.

Duvarların dekorasyonunda en sık kullanılan kiremit ya da mozaiktir. Geniş banyolarda dekoratif malzemeleri birleştirmek mümkündür. alçı.

Standart dairelerin banyosu, sahiplerini boş alanla şımartmadığından, temel mobilyalar, lavabonun kurulduğu gecelik olacaktır. Tasarımın geri kalanına bağlı olarak açık veya koyu olabilir.
Duvarların dekorasyonunda en sık kullanılan kiremit veya mozaik

Duvarların dekorasyonunda en sık kullanılan kiremit veya mozaik

menüye dön ↑

Modern tarz için sıhhi tesisat

Tasarımcılar oval şekilli askıya alınmış tesisatların kurulumunu tavsiye etseler de, bu lavabo, tuvalet ve sorun için geçerlidir. Tüm olası borular gizlenmelidir. İdeal olarak iç kısımda yer alan banyoya özel dikkat gösterilmelidir. Veya akrilikten yapılmış asimetrik bir şekle sahiptir. Ancak büyük odalarda doğasında var.

Sıhhi tesisat gereçleri modern. Fütüristik aksesuarları önlemek için en önemli şey.

Mobilya, ahşaptan yapılmış bir setten oluşması arzu edilir. Süslü şekillerle.

Modern tesisat kullanın

Modern tesisat kullanın

menüye dön ↑

dekorasyon

Art Nouveau tarzındaki banyodaki ana dekor, duvarlardan ve aksesuar ve tekstil gibi küçük eşyalardan gelir. Lambalar, doğrudan alana ve bir aynaya monte tavan veya aydınlatma olabilir. Ana dekoratif elemanlar şüphesiz vinç olacaktır.

Odada özel dikkat hak ediyor ayna banyo. Neredeyse tüm duvar büyük olabilir veya karmaşık bir baget ile dekore edilebilir. Bu tarz çok fazla ışık gerektirir ve büyük bir pencere mükemmel bir seçenek olabilir, ancak böyle bir olasılık yoksa, ışığı yansıtan, tüm uzak köşeleri aydınlatan büyük bir ayna ile bu hedefe ulaşabilirsiniz.
menüye dön ↑

Giriş salonu

Art Nouveau tarzı, bitki elemanlarına, düz çizgilere ve dik açılara karşılık gelmez. Salon çok fazla pathos olmadan çok fonksiyonlu ve zarif olmalıdır.

Koridor çok fonksiyonlu ve zarif olmalıdır.

Koridor çok fonksiyonlu ve zarif olmalıdır.

Kullanılması tavsiye edilir:

 • Çeşitli kemerler asimetrik şekil.
 • Çeşitli ahşap, doğal taş, porselen, boyalı cam malzemelerin kombinasyonu.
 • Süslü şekillerle kompozisyonlar.
 • Bitkisel karakter desenleri olmalı, Oryantal motifleri kullanabilirsiniz.

Duvar kağıdı duvarların üzerine yapıştırılır, çünkü bunun için düz duvarlar olmalı, plastik paneller iyi bir çözümdür. Renkler, hardal, mor, zengin bir saman rengi kullanır.

Mobilya sıradışı kavisli şekillerde, ahşap asimetrik kullanılır. Dalgalı çizgiler olmalı, standart dikdörtgen dolaplar olmamalıdır.

Dış giyim depolamak için ilginç bir çözüm

Dış giyim depolamak için ilginç bir çözüm

Koridorda küçük ise, gardırop bir süs veya bitki örtüsü, yaban hayatı ile süsleyebilirsiniz. Orijinal, desenli döşemeli hacimli sandalye veya tabureye benzemiyor. Ayağa kalk askılar. Tüm mobilyaların ahşap, bronz, dökme demirden yapılmış olması mükemmel bir tasarım çözümü olması arzu edilir.

Koridorun sıradışı, ama oldukça eksantrik bir parçası - bir ayna. Bu, modern çağın bir başka eseridir. Genellikle taban, karakteristik vitray pencerelere sahip armuttan yapılır.

Aydınlatma iyi olmalı, sıradışı aplikler büyük bir aynanın üzerine monte edilmeli, orijinal bir lamba ya da avize yapacaktır. Güzel bir eklenti masanın üzerinde dalgalı formlara sahip bir masa lambası olacak, yüksek ayaklı, olağanüstü hayal gücü, sıradışı ışık kaynakları tarzı vurgulayacak.
Aydınlatma çok iyi olmalı.

Aydınlatma çok iyi olmalı.

Farklı odalara açılan kapılar, modern stildeki bir özellik olan vitray ile dekore edilmelidir.

Duvarlarda, dolaplarda güzel çiçek ya da oryantal süsleme, resmi tamamlayacak ve koridoru eşsiz kılacak.

menüye dön ↑

çalışma

Çalışmanın tasarımının tasarım çalışmalarını modern tarzda bulmak çok zordur, çünkü pratikte hiçbiri yoktur. Bu nedenle birçok seyreltik modern klasik, özellikle bir çalışma. Antep fıstığı rengi modernist stildeki karakteristik bir özelliktir, bu yüzden sadece böyle bir palete sahip bir gardırop koymanızı öneriyoruz. Antep tonu diğer küçük şeyleri bir araya getirir ve atmosferi daha yumuşak yapar. Çalışmanın herhangi bir karakteristik detayı süslemesi gerekmez.

Mimar Victor Orda, metal yapıların yardımıyla iç mekanı değiştirdi ve ışığın cam ve metalin bir arada girmesine izin verdi. Yeni teknolojiler camı modernin favori bir kombinasyonu yaptı.

Kabine seçeneği

Kabine seçeneği

menüye dön ↑

dekorasyon

İç mekanın önemli noktaları - yemyeşil dekor ve dekorasyon. Kuyumcu sanatı, kıymetli taşlar, inciler, mercanlar ve renkli emaye, sanat camı şeklinde onu destekler. Ancak, doğanın konusu bir önceliktir. İlham, bazen böcekler gibi beklenmedik şeylerdir.

Stilize bitkiler sadece döşemelik kumaşlarda veya dantel desenlerinde değil, çetenin en sevilen unsurlarındandır. Bu üst cam perdesi Sert bir şekilde, modern çağda eşit derecede önemli bir bileşen olan pencerenin yüksekliğini değiştirmeye izin verdi. Mesela Rusya'da, bir devedikeni tasvir etmekten hoşlanıyorlardı.

Kabine seçeneği

Kabine seçeneği

Modern çağda atölyelerde yapılan çok popüler şeyler vardı. Aynı aynalarda, vitraylarda, mobilyalarda yaygın olarak kullanılan fasetlerle karakterize edilir.

Dekorla abartmazsanız, böyle bir tasarım küçük bir odada başarıyla yaratılabilir.

menüye dön ↑

İpuçları

 • Metal elemanlar kullanılıyorsa, bir bitki temasına benzer şekilde düz hatların bulunması arzu edilir.
 • Pencerelerin dikkatini çekerken perdeler, doğal ağır kumaştan yapılmış geniş kornişlerde güzel görünür.
 • Bu tarzda, simetri kullanmayın, çizgiler yavaşça dengeler, kademeli olarak birinden diğerine hareket eder.
 • Zemini ve seramik karoları süslemek için parlak renkler kullanmayın. Kesin düz çizgiler, geometrik şekiller bütün tasarımı bozacaktır. Yatmak daha iyi laminat parke veya ahşap renginde parke, duvarların pastel renkleri ile uyumlu olacaktır.

Her şeyi şık ve aydınlık seviyorsanız, minimalizmden sakının, o zaman modern tarzda iç kesinlikle size uygun. Ana kriter güzelliktir, en önemsiz iç eşyalarda bile her şeyde olması gerekir. Bu tarz, yaşam için hafif, uyumlu ve konforlu bir tasarım yaratır ve evi takdir edenler için idealdir.

Art Nouveau tarzında

İç mekanı güncelliyoruz

9 Toplam puan
Modernitenin gizemi ve lüksü

Art Nouveau tarzındaki her iç mekan, en evrensel ve popüler tarzlardan biri olan bir sanat eseridir. Yaratın, hayal edin, şaşırtın ve sonra dairenizde rahat ve sıcak olacak. Bilgileri inceledikten sonra, yorumlarınızı yorumlardaki tartışmalara bırakınız. Diğer okuyucular için faydalı olacaktır. Fikriniz bizim için çok önemlidir. Katılımınız için teşekkürler. Her inceleme ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Bilginin alaka düzeyi
8
Uygulamanın kullanılabilirliği
9
Konu açıklaması
8.5
Bilginin güvenilirliği
9
şekerleme
 • Duvar kağıdının yardımıyla duvarlardaki darbeleri sabitleyebilir veya gizleyebilirsiniz
 • Görsel olarak genişletin, odanın şeklini değiştirin
 • Modern tarz, standart olmayan düzende odalar için uygundur.
 • Odanın tüm kusurlarını gizleyebilirsiniz
eksileri
 • Modernitenin eksiksiz bir resmini oluşturmak için çok para harcamak zorundasınız.
 • Süs eşyaları ve dekor ile kolayca abartma kabiliyeti
 • Küçük bir oda için değil
Yorumunuzu ekleyin

Memnun olacağız ve fikriniz

Cevap bırak

Genel değerlendirmeniz

tr2.decorexpro.com - Tasarım, Mimarlık, İç Tasarım üzerine Günlük Dergi

Odaların

Avlu ve bahçe

dizayn