Unutulmaz bir düğün için bir salon yapma Eller (210+ Fotoğraflar) Bir kez ve tüm yaşam için!

Her çift kendi günlerinin eşsiz ve özgün olmasını istiyor, düğün için özgün tasarım öne çıkmak için harika bir yol olacak.

İçerik:

Önemli tasarım stratejileri

Evlilik töreni heyecan verici, çok önemli bir an, özellikle de bu günün sadece fırsat kahramanları için değil, davetliler için de unutulmaz olmasını istiyorum. Ayrıntıların yardımı ile yerleştirilen diğer, sıradışı düğün süslemeleri, tam stil, aksan, benzer olmayan tatil orijinal hale getirmek için yardımcı olacaktır.

Her şey sadece en güzel ve en iyisidir

Her şey sadece en güzel ve en iyisidir

Ne olacağı gençlerin tercihlerine bağlı. Üç ana dekorasyon yöntemi vardır, tam tasarım - çok fazla çaba gerektirdiğinden, nadiren kullanılır, ancak sonuç tüm beklentileri aşacaktır.

Daha yaygın bir dekorasyon stratejisi kısmi tasarımdır, her şey aralıklı vurgular ile oynanır, salonun ana unsurlarını süslemek için kullanılan renk olabilir ve damadın geline ve misafirlerine aksesuar olarak bulunur.

Kısmi tasarımla, iyi bir sonuç da alabilirsiniz.

Kısmi tasarımla, iyi bir sonuç da alabilirsiniz.

Düğünün sembolü olarak yenmek için, çiçeklerden balkabağına kadar her öğeyi süsleyebilirsin, asıl şey onları doğru kullanmaktır. Geleneğin hayranları için ve klasik bir tasarım stili var. Bu tarz oldukça evrensel, kutlamanın herhangi bir yeri için uygundur. Ancak bu dekorasyonda kendi kuru üzümlerinizi ekleyebilirsiniz.

menüye dön ↑

Tamamen tarz düğün

Bu düğün dekorasyon yöntemini seçerek, çok fazla maliyet gerektirecek, maddi ve fiziki olması gerektiği için hazırlıklı olmanız gerekiyor, burada kendinizi hazırlamak neredeyse imkansız, zaten sınırda olan çok fazla zaman ve sinirler alacak. Kural olarak kendi işini bilen kendi profesyonel ekibine sahip bir uzmandan yardım istemek daha iyidir.

Tatil tasarımının klasik versiyonu

Tatil tasarımının klasik versiyonu

Çiftin sadece yaklaşmakta olan partinin temasını sorması gerekecek. Böyle bir düğünün tarzı çok farklı olabilir, favori bir film, herhangi bir insanın kültürü ya da romantik bir deniz tasarımı temelinde düzenlenen bir etkinlik olabilir. Ayrıca belirli bir süre için temel olarak seçebilir ve seçilen zamanın ruhuyla dolu bir kutlama düzenleyebilirsiniz.

Denizin stili burada bile eşsiz.

Denizin stili burada bile eşsiz.

Bir deyişle, stil seçimi ile ilgili herhangi bir problem olmayacak, her çift kendi iyiliği için bir şeyler bulabilir.Bu tasarım özellikle iç tasarımla sınırlı olmamakla birlikte etkinlik, etkinlik, olayın ana kahramanlarının görüntüleri, konukları üzerinde çalışması için etkili olacaktır. Örnek olarak, bir kışın masal olan düğünün tasarımını düşünebilirsiniz.

Yılın herhangi bir zamanında kış masalı

Yılın herhangi bir zamanında kış masalı

menüye dön ↑

Kış Masalı

Kışın bir düğün her zaman muhteşem bir olaydır, özellikle de şehir dışında tutulursa, kar sürüklenmeleri, karla kaplı kozalaklı ağaçlar ve şöminenin yanında rahat bir atmosfer. Bütün bunlar kendi içinde özel bir tatil atmosferi yaratıyor.

Kışın bile rahat bir atmosfer

Kışın bile rahat bir atmosfer

Kural olarak, kış içlerinde, kendileri kış sembolleri olan ve ruhu hoş bir sıcaklık ve konforla doldurabilen bu dekorasyon elemanları kullanılır. Burada bir ağaç kullanılır, köknar dalı, koni, çiçek buketleri her türlü kış meyveleri, pamukla tamamlanır.

menüye dön ↑

Kış düğünü unsurları

İç mekanda kullanılan her öğe, düğünün özel bir havasını oluşturuyor. Her şey birbiriyle uyumlu olarak açıkça seçilmelidir. Ayrıca, gereksiz süslemelerle genel dekorasyona aşırı yüklenmemek de önemlidir.

Ana şey dekor ile abartmak değil

Ana şey dekor ile abartmak değil

Bu öğelerle kış büyüsüne daldırma efektini oluşturabilirsiniz:

  • Daha önce de belirtildiği gibi, koniler, iğne yapraklı dallar, kış sembolüdür, onsuz bir atmosfer yaratmak imkansızdır. Bu buketler masayı ve düğün pastasını süslemek için kullanılabilir.
  • Payetler. Böyle görünüşte önemsiz bir unsur vurguyu mükemmel bir şekilde vurgulayabilir. Yaprakları yerine yeni evlileri duş alabilir ya da misafirler için davet ederek yenebilirler.
  • Ahşap, belki de en konforlu malzeme. Doğal kumaşlarla dekore edilmiş masif ahşap bir masa ve sandalyeler, genel iç mekana mükemmel bir şekilde uyum sağlayacak ve ruh halini ve konforu belirleyecektir. Tahta kesimler, her türlü levha ve stand gibi mükemmel bir katkı olacaktır.
  • Mumsuz konfor nedir? Onlar sadece yeri doldurulamaz, masa süslüyorlar, düğün kemer, tavandan asılı özel şamdanlar. Mumları çam iğneleri veya tarçın çubukları ile dekore ederseniz, salonun havası tarif edilemez bir aroma ile doldurulur.
  • Kadife ve örülü elemanlar düğüne sadece rahatlık değil, aynı zamanda çevre dostu da katacaklar. Sandalyeler kadife ile süslenebilir, örneğin şömineye yün konulabilir ve misafirlere hediyelik eşya olarak sunulabilir.
  • Pamuk, hafifliği artıracak, zafere duyarlılık, masanın dekorasyonu olarak yerleştirilebilir ve tüm salon, buketlere ya da basitçe salkımları olan sepetleri yerleştirmek, tavana asılabilir, herhangi bir varyasyonda, sıradışı görünecektir.

Orijinal Düğün Buketleri

Orijinal Düğün Buketleri

menüye dön ↑

Kısmi stil

Düğünlerin tasarımındaki en popüler tarz, ilkinden farklı olarak, tasarımın tamamen düşünülmemesi ve genel konsept, hem içeride hem de misafirlerle birlikte yeni evlilerin görüntülerinde vurgu yapan bir görüntü veya renk belirler.

Sulu, meyveli düğün

Sulu, meyveli düğün

Çoğu zaman, bir çiftin seçimi herhangi bir renge düşer, ancak meyve veya tatlı düğünler son zamanlarda çok önemlidir. Böylece, belirli bir meyve, çiçek veya başka herhangi bir sembol, bir sembol gibi davranır ve tüm tasarım ondan kovulur. Nane renginde bir düğün dekorasyon örneği daha ayrıntılı olarak düşünün.

Tatlı bir düğün için harika

Tatlı bir düğün için harika

menüye dön ↑

Nane Düğünü

Nane rengi olarak adlandırılan renk, gençlik, açıklık ve tazelik tatil notlarını eklemek isteyenler için uygundur, rengin bir adından zaten çok tazelik ve ilham kaynağıdır. Böyle bir konu için yılın en uygun zamanı ilkbahar veya yaz aylarıdır.

Tazelik, gençlik ve ilham notları

Tazelik, gençlik ve ilham notları

Bu renk kendi içinde yeni bir yaşamla, değişimin başlamasıyla bir ilişki kuruyor, bu yüzden evliliği kutlamanın en iyi yolu bu. Bu tonu hafif, zarif tonlarla birleştirmek iyidir, ancak daha fazla renk tonu düzenlemek istiyorsanız, altın ekleyebilirsiniz.

Nane renginin kombinasyonu en çeşitli olabilir

Nane renginin kombinasyonu en çeşitli olabilir

Nane tonlarında bir düğünü tasarlamak için aşamalar halinde yaklaşılmalıdır.

menüye dön ↑

Gelin ve damadın gelinlik

Gelinin görüntüsünde, ayakkabı, takı için saç veya takı seçilen renkte kullanabilirsiniz. Elbise, bir kural olarak, geleneksel olarak beyaz kalır. Ama yumuşak nane renginde bir elbise giymiş, yaramaz bir not ekleyebilirsiniz.

Gençlerin görüntüsünde, stilizasyon unsurunu da kullanabilirsiniz.

Gençlerin görüntüsünde, stilizasyon unsurunu da kullanabilirsiniz.

Damatın giysisinde ayrıca detaylar dövülmüş, nane kravat veya kelebek yapılabilir, kol düğmeleri, çoraplar, yaka çiçeği. Böylece, vurgular yerleştirme, çifti çok uyumlu görünecek.

menüye dön ↑

Damat'ın arkadaşları ve nedimeleri

Aynı renkteki damat gömleklerinin kız arkadaşlarını ve arkadaşlarını giydirmeyi teklif edebilirsin. Ya da eğer çift, kıyafet biçiminde ısrar etmek istemiyorsa, aynı arkadaşlara kalarak yakın arkadaşlarınızı kalabalıktan da ayırabilir.

Tatil konukları da seçilen seçeneğe katılabilir.

Tatil konukları da seçilen seçeneğe katılabilir.

menüye dön ↑

Konuklar için davetiyeler

Bu renk davetiyenin ihale edilmesini sağlayacak, hafif, nane pastel tonlarla güzel görünecek. Zarfları, uygun renkte bir şeritle veya örneğin konfeti, dekoratif mandallar ve fantezinin anlattığı her şey gibi diğer yardımcı elemanlarla bağlayarak orijinal şekilde atmak mümkündür.

Her daveti yenmek ilginçtir.

Her daveti yenmek ilginçtir.

menüye dön ↑

Kutlamanın dekoru fikirlere bol miktarda yer veriyor.

Özellikle iyi nane renkleri, özellikle hafif bir soğukluk istediğinizde, ılık mevsimde görünecektir. Bu renk kendi içinde istenen havayı ayarlayacaktır. Nane rengi altın ve gümüş ile harika görünüyor.

Tüm konuklar için doğru havayı yaratıyoruz.

Tüm konuklar için doğru havayı yaratıyoruz.

Bu zarif renkler sadece parlak ve unutulmaz bir kutlamayı garanti eder. Kurdela, tül gibi hafif uçan maddeler dekoratif unsurlar haline gelebilir, rüzgarda çırpınan dış mekanlarda özellikle iyi görünürler. Masa sıradışı bir masa örtüsü ve eşleşecek tabaklarla süslenebilir.

Masanın ana muamelesi düğün pastasıdır, aynı zamanda tüm kutlamanın gerçek bir incisi olacak tüm düğünün tonuyla da dekore edebilirsiniz.

Her tatilin ana dekorasyonu bir kek.

Her tatilin ana dekorasyonu bir kek.

Nane rengi genellikle daha açık renk tonları ile tamamlanır, daha taze bir hassasiyet eklemek ister, düğünün genel dekoruna daha fazla nane tonu katmaya değerdir.

menüye dön ↑

Klasik tarzı

Birçok çiftin göze çarpmak, stilize bir düğün düzenlemek, kendileri ve arkadaşları için çok unutulmaz kılmakla birlikte, klasiklerin taraftarları ve hatırı sayılır sayıda vardır.

Zamansız bir dekor yarat

Zamansız bir dekor yarat

Beklendiği gibi, stil evrensel olabilir, ancak performansında aynı olmayabilir. Klasik tarz özlü, rastgele öğe yok, her şey en küçük detaya kadar düşünüldü. Ama önce ilk şeyler.

Yeri doldurulamaz klasik bitki

Yeri doldurulamaz klasik bitki

menüye dön ↑

Gelinin görüntüsü

Genellikle kırılgan, yumuşak, uçar, kız porselen bir bebek gibi görünür, saç modeli ile makyajı kusursuzdur. Size seçilen sevginin tutku ve duygusallığını hatırlatacak olan seçili dudak rujunun, zengin rengin yardımıyla zarafet ekleyebilirsiniz. Şık, iyi seçilmiş bir mücevher, kızın güzelliğini vurguluyor.

Görüntüyü makyaj ve mücevherle tamamlayın

Görüntüyü makyaj ve mücevherle tamamlayın

Damadın gelinin buketinin yapımında kullanılan bir çiçek yaka çiçeği ile süslenmiş, doygun koyu tonlarda bir elbise giymesi daha iyidir.

menüye dön ↑

Enfes sofra ayarı

Klasik bir düğün için masanın tasarımında gereksiz ayrıntı yoktur, burada bulaşıkların kendisi bir dekor unsuru olarak işlev görür. Oyma desenleri ile mükemmel uyum sağlayan ince plakalar ve kristal camların kendileri her türlü masayı süsleyecektir. Masayı sadece yemyeşil çiçek aranjmanları ve mumlarla süsleyin. Lüks ek aksesuarlara ihtiyaç duymaz.

Toplam ölçülü olmalıdır

Toplam ölçülü olmalıdır

menüye dön ↑

Çiçeklerin dikkatine

Tabii ki kanon gül, ama başkalarını da kullanabilirsiniz, asıl şey her şeyin organik ve ciddiyetle bakması gerektiğidir. Beyaz veya pastel tonlarda buketler seçmek daha iyidir, güller, zambaklar, şakayık ve diğer soylu tomurcukları da iyi görünecektir.

Çok çiçek yok

Çok çiçek yok

menüye dön ↑

poligrafi

Konuklar için davetler ve oturma için kartlar çok şık görünmelidir. Bunun için yumuşak pastel renkler, hem sıcak hem de soğuk tonlar. Yazıtlar en iyi şekilde hat şeklinde işlenir.

Orijinal oturma planı

Orijinal oturma planı

Klasik tarzdaki zarif dekor sadece aşık çiftler için değil, aynı zamanda kutlamanın misafirleri için de unutulmaz ve benzersiz olacaktır.

menüye dön ↑

Moda düğün trendleri

Ana tema - doğayla çevrili romantizm, düğünlerin tasarımında lider konumunu sürdürmeye devam ediyor. Çevreye duyarlılık bu konuya değindi, insanlar böyle parlak, anlamlı bir günde, doğa ile birlik halinde, çevreye zarar vermeden sevinçlerini dış dünyayla paylaşmak istiyorlar.

Bu yılın popüler toz ve toz tonları

Bu yılın popüler toz ve toz tonları

En popüler kutlama tarzı:

  • Boho veya masal ormanları. Buradaki gelin orman perisini kişileştiriyor ve damat elbette prens. Her şey en doğal görünmeli, doğal malzemelerden yapılmış çadırlardan, fener biçiminde süslemelerden, tarla buketlerinden ve rüzgar müziğinden oluşmalı.
Boho Orman Perisi

Boho Orman Perisi

  • Rustik. Köyde düğün, aşırı şık ve pathos yoktur. Çayırlar ve samanlıkların arka planına karşı romantik manzaralar, pamuk ve ketenden elde edilen doğal malzemelerin kullanımı. Kağıt fenerler ve buğday spikelets buketleri şeklinde süslemeler, hepsi bu sıcak havayı getirecek.
İlginç Rustik Stil - Doğa Yanımızda

İlginç Rustik Stil - Doğa Yanımızda

  • Eko tarzı. Rustikten farklı olarak sağlıklı yiyecekler yemek için kullanılır ve süslemeler sadece canlı bitkilerden yapılır.
Eko stil - gerçek çiçekler daha da fazla

Eko stil - gerçek çiçekler daha da fazla

  • Uzun yıllar boyunca Retro tarzı, çeşitli seçenekler sayesinde, alaka kaybetmez. Bu, geçmişin filmleri tarzında atfedilebilir ve temalı bir düğün olabilir.

Kuru üzüm sevenler için retro tarzı

Kuru üzüm sevenler için retro tarzı

Düğün günü sadece iki kalbin birleştirildiği gün değil, aynı zamanda en inanılmaz hayallerinizi gerçekleştirmenin harika bir yoludur. Önemli olan tüm detayları önceden düşünmek, bu da çok zaman ve çaba harcayan çok zor bir süreç, ancak sonuç buna değer.

Bir gün boyunca tamamen farklı bir dünyaya dalmak, güzel görüntüler denemek, bu zamanı romantik ve eğlenceli geçirmek, tüm bu çabaya değer.

Herşeyi düşün, böylece sadece seni değil, misafirlerini de hatırlar

Herşeyi düşün, böylece sadece seni değil, misafirlerini de hatırlar

Bir düğün iki kişilik bir gün ve tüm konuklar sadece güzel bir aşk hikayesine hayran olmaya davetli izleyiciler.

Bu, iki kişilik bir gün ve zekice ve etkili bir şekilde geçmesi gerekiyor.

Bu, iki kişilik bir gün ve zekice ve etkili bir şekilde geçmesi gerekiyor.

Düğün dekorasyon

Güzel bir düğün için dekor fikirleri

Memnun olacağız ve fikriniz

Cevap bırak

tr2.decorexpro.com - Tasarım, Mimarlık, İç Tasarım üzerine Günlük Dergi

Odaların

Avlu ve bahçe

dizayn