Çini Kerama Marazzi (165+ Fotoğraf) - Dört elementin enerjisi

Karo Kerama Marazzi (Kerama Marazzi) - Ünlü İtalyan üreticiden kaliteli bir yapı malzemesidir.

İçerik:

Kerama Marazzi hakkında

Kerama Marazzi'nin uzun bir tarihi var. Yirminci yüzyılın sonundan itibaren, tesisleri Moskova bölgesinde ve Orel'de bulunan Rus grubu, uluslararası meselenin bir parçasıdır. İtalyan ekipmanlarında onaylanmış teknolojilere göre üretim yapılarak, sadece kaliteli ürünlerin piyasaya sürülmesi sağlanır.

Kerama Marazzi'nin uzun bir tarihi var.

Kerama Marazzi'nin uzun bir tarihi var.

Şirket tasarımdan satışa ve alıcıya tam bir iş döngüsü sunar.. Teslimat, ülke yanı sıra yurtdışında da yapılmaktadır. Koleksiyonların kataloğu kıtaların, ülkelerin, şehirlerin geleneklerine odaklanmaktadır.

Teknik kapasiteler, Moskova bölgesinde seramik granit üretimine izin verir:

Orel'de üretim yayınlamayı içeriyor:

 • süpürgelik;
 • aşamaları;
 • dekorasyon;
 • mozaik;
 • seramik granit;
 • zemin ve duvar fayans.

Bu kaliteli bir yapı malzemesidir.

Bu kaliteli bir yapı malzemesidir.

Bu sürüm, modern ekipman ve yenilikçi İtalyan teknolojisi ile gerçekleştirilmiştir. Tasarım, İtalya'daki tasarım stüdyolarıyla işbirliği içinde geliştirildi. Dış ve iç cephe çalışmalarına odaklanmıştır. Karonun amacına bağlı olarak, gücü farklıdır.

Kapasite geliştirme, modern ekipmanların kullanılması şirketin zamana ayak uydurmasını sağlar. Üretim hacmi şu anda yılda 30 milyon metrekareyi aşıyor. Yeni satır girmeye devam ediyor.

Koleksiyon üretiminin tüm aşamaları çevre için özenle yapılmaktadır. Her koleksiyonun piyasaya sürülmesi kapalı bir döngü prensibi ile düzenlenir, atık olmayan teknolojinin prensiplerine uyar, ham maddelerin çıkarılması ile başlar ve üretimin son aşamalarıyla son bulur.
Banyoda kullanın

Banyoda kullanın

menüye dön ↑

Uygulamanın faydaları

Dekorasyon için bir fayans koleksiyonu seçme sürecinde, sağlam bir üne sahip olan ve ayrıca pazarda kendilerini kanıtlamış olan üreticilere tercih verilmesi istenir.

Kerama Marazzi'nin yadsınamaz avantajları var:

 • uzun ömürlü;
 • sadece doğal malzemelerin üretiminde kullanılır;
 • kolay bakım;
 • tematik koleksiyonlar;
 • dijital baskı;
 • DRY PRESS teknolojisi kullanılarak doğal malzemelerin taklit edilmesi;
 • nem direnci;
 • dış mekanik strese karşı direnç;
 • modern tasarım;
 • zarafet.

Uzun ömürlüdür.

Uzun ömürlüdür.

Üretici, üretim sırasında test edildiğinden, yüksek çalışma oranları garanti eder. Karo, sıcaklık değişimleri olan yüksek nemli odalarda kullanım için tasarlanmıştır. Bu nedenle, sadece ilginç bir görünüme değil aynı zamanda dayanıklılığa da dayanarak banyo tasarımında kullanılabilir.

menüye dön ↑

Stil Yönleri

Kerama Marazzi şirketi ürün koleksiyonları üretiyor. Belirli bir stili kaydetmek, ayrı ayrı elemanları bir araya getirmenize olanak sağlar. Bu, orijinal tasarım için malzeme seçmenize olanak sağlar. banyo oda veya gıda renk ve stilin tek bir gamında.

Doğal malzemelerden yapılmış

Doğal malzemelerden yapılmış

Etnik koleksiyonlara ek olarak, Kerama Marazzi, resimli fayanslar üretir:

 • kentsel manzaralar;
 • denizler;
 • ormanlar vs.

Tasarım çözümleri, tüm dilekleri dikkate alacak şekilde, banyo ve mutfağınızın rengini seçmenize izin verir.

Dış mekanik strese dayanıklı

Dış mekanik strese dayanıklı

Ana koleksiyonlar şunları içerir:

 • İtalyanca (İtalya'nın doğası, renklerin parlaklığını ve manzara sınırlamasını birleştirir);
 • Alp (Alplerin kır çiçekleri, ormanları, yağmur ve dağlarla yıkanmış);
 • Japonca (doğunun şiirsel güzelliğinin yeniden yaratılması, ulusal Japon desenleri ve kumaşlarının, karakteristik desenlerin, çiçekli ağaçların, kiraz çiçeklerinin taklitlerinin kullanımına izin verir) vb.

menüye dön ↑

Seçim problemleri

Ürünlerinin kalitesinden sorumlu olan güvenilir bir üreticiyi seçtikten sonra, aşağıdaki noktalar ölçüt haline gelir:

 • fiyat;
 • büyüklüğü;
 • renk aralığı
Yüksek nem direncine sahiptir

Yüksek nem direncine sahiptir

menüye dön ↑

renk

Koleksiyonun renk yelpazesinin seçimi, odayı göze hoş gelen renklerle doldurmanızı sağlar, yatıştırır. Bu durumda, odanın tarzını göz önünde bulundurmalısınız.

Amaca bağlı olarak, gölgeler ve belirli bir koleksiyon seçilir:

 • sabah manzaralarının görüntüleri ışık ve parlaklık katacak;
 • sakin bej uygun tonlarla birlikte rahatsız edici olmayacak, ancak tasarımın yumuşaklığını vurgulayın;
 • deniz teması en çok arananlardan biridir, yumuşak bir esinti ve hareketli bir fırtına denizi yaratmanıza izin verir;
 • mermerin sakin olarak taklidi siyahbeyaz tonları kullanılabilir klasik İngiliz tarzı

Turkuaz renkli

Turkuaz renkli

menüye dön ↑

boyut

Yüzey kaplaması için Kerama Marazzi karoları çeşitli ebatlarda mevcuttur. Ürünün şekli kare veya dikdörtgen olabilir. Ayrıca - oluşturmanıza olanak sağlayan bir mozaik panel veya küçük kalıpların tasarımını tamamlamak için.

Karo büyüklüğü seçiminde odanın büyüklüğü dikkate alınmalıdır. Büyük bir oda için, büyük desenlere ve koyu renk kullanımına izin verilir. Aksine, açık renk skalası ve orta büyüklükte bir desen kullanımıyla görsel olarak genişletilmiş küçük bir oda daha iyidir.

Dikey olarak düzenlenmiş dikdörtgen bir kiremit kullanılarak alçak tavan görsel olarak yükseltilecektir. Kare fayanslar çok yönlüdür, ancak küçük alanlar için büyük boyuttan ziyade bir ortam kullanmak en iyisidir.

Çeşitli ebatlarda mevcuttur.

Çeşitli ebatlarda mevcuttur.

menüye dön ↑

Banyo için

Banyosunu bitirmek için, sakin olduğu kadar transfer olduğu gibi, bu renkleri kullanmak daha iyidir. Bu, karo değiştirme onarımları nadiren yapıldığından, seçilen renk şeması uzun yıllar sürecek olduğundan önemlidir.

Kurulu
Büyük baskılar olmadan küçük karoların tasarımına bakmak için küçük bir banyo avantajlı olacaktır.
menüye dön ↑

Beyaz ve siyah: Genel inanıldığı gibi evrensel mi?

Kurulu
Tasarımdaki en basit seçenek beyaz. Ancak kendi başına ilginç görünmeyecek, bu nedenle saf beyazın daha parlak tonlarla seyreltilmesi önerilir.

Başka bir belirgin renk siyah. Kesindir, özlüdür, ancak özellikle küçük bir odada kullanılması istenmeyebilir. Siyah, odayı görsel olarak azaltır, hataları vurgular ve üzerinde çirkin su damlacıkları ve lekeleri bırakır.

Kurulu
Siyahla beyazı birleştirmek de büyük bir banyoda daha iyidir.
menüye dön ↑

Ayna, mat veya parlak?

Hangi kiremit daha etkili: ayna, parlak veya mat? Kesin bir cevap yok, hepsi almak istediğiniz etkiye bağlı. Ayna - daha zarif, ışığı aplikelerden ve diğerlerinden iyi yansıtıyor. fikstürler. Ama eğer üzerine bir çizim boyanırsa, o zaman pek iyi görülmeyecektir.

Baskıları vurgulamak için, mat yüzeyine dikkat etmeniz önerilir. Ve duvarların birinin sınırlarının görsel olarak genişlemesi için ayna yapılabilir. Koleksiyonlar bireysel öğelerin iyi bir kombinasyonunu sağlar.
menüye dön ↑

Mutfak için

Mutfak önlüğünün tasarımı zor çalışma koşullarının dayattığı özellikleri dikkate almalıdır.

Mutfağın iç kısmında

Mutfağın iç kısmında

menüye dön ↑

Dayanıklılık ve pratiklik

Mutfakta fayans dekorasyonunun özelliği, olumsuz etkilere karşı dayanıklılığına ihtiyaç duyulmasıdır. Mutfak aletleri, su sıçraması ve sıcak yağ sıçraması, buhar etkisi ile tesadüfi darbeler olabilir. Bu gereklilikler, çeşitli koşullarda çalıştırılmak üzere tasarlanmış Kerama Marazzi ürünleri tarafından yeterince karşılanmaktadır.

menüye dön ↑

Çekici görünüm

Mutfakta çok zaman harcanıyor. Bu hafif atıştırmalıklar ve ailenizle birlikte tam yemekler. Bu nedenle ilginç bakış açısı çok önemlidir.

Bu karo farklı koşullarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Bu karo farklı koşullarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Şık tasarım, duvarların tasarımının iyi bir uyumluluğunu gerektirir, masa üstü ve mobilya cepheleri. Kerama Marazzi, farklı tasarımlara uygun fayanslar üretiyor.

menüye dön ↑

Kat için

İçin fayans seçimi cinsiyet Küçük bir karo veya büyük plakalar koymanıza olanak verir. Banyo için kaymaz bir yüzey seçmek daha iyidir.

Diğer odalar için fayans hem pürüzlü hem de tamamen pürüzsüz parlak olabilir. Kerama Marazzi koleksiyonları, duvar kaplamaları ve diğer yüzeylerle organik kompozisyonlar oluşturacak şekilde yaratılmıştır.

Zemin kaplamasının tarzı ve renk şeması, oda tasarımının geri kalanıyla iyi bir şekilde birleştirilmelidir.
Zemin için kullanılabilir

Zemin için kullanılabilir

menüye dön ↑

Muhteşem ve popüler koleksiyonlar

Üreticinin çok fazla koleksiyonu var. En seçici alıcıların bile evinizin tasarımı için şık bir çözüm bulmasını sağlar. Koleksiyonlar sürekli güncellenir ve tamamlanır. Bazıları aşağıda sunulmuştur.

menüye dön ↑

traverten

Bu çini Roma koleksiyonuna aittir. Traverten koleksiyonu, bir banyodaki veya başka bir odadaki yüzeylerin kaplanması için kullanılabilir. Kompozisyon vardır:

 • sınır;
 • yer karoları;
 • duvar karoları;
 • Seramik dekor

Kreş iç

Kreş iç

Bej rengi pastel tonlarda, gözler için hoş, mermeri taklit ediyor ve dekor ve kenarlıklar geometrik desenle süslenmiş. Tasarımın yarattığı genel izlenim, iyileştirme ve iyileştirmedir. Sakin renkler ve özlü tasarım birçok kişiye hitap edecek.

menüye dön ↑

Bromley

Bromley, İngiliz geleneğine özgü şiddeti ve kısıtlamadır. İngilizce Bromley koleksiyonundaki bej, kahverengi ve gri tonları muhteşem bir tasarım yaratıyor.

Doğal taşı taklit eden çini, adını Londra yakınlarındaki küçük bir kasabanın onuruna aldı. Şu anda, geleneklere değer veren Outer London'un geniş bir alanı. Bromley koleksiyonundaki porselen fayansların yanı sıra bir dekor, kenarlık ve ekler var.

Restoranın iç kısmında

Restoranın iç kısmında

menüye dön ↑

Surrey

İngiliz koleksiyonu, ormanların ve kayın korularının genişliğinden, orman gülleri ve kır çiçeklerinin çiçeklenmesinden esinlenmiştir. kahverengi, maviBej ve beyaz renkler, seramik karo desenlerinin iç içe geçmişinde somutlaştırılmıştır.Sınırlandırılmış klasikleri her zaman moda ve hemen hemen her fikstür ile iyi gider.

menüye dön ↑

Lignano

"İki Venedik" adı verilen ürünler bizi sıcak Adriyatik kıyısına götürür. Lignano yarımadasının altın kumu, Venedik'e 100 km'den daha az bilinen tanınmış bir tatil yeridir.

Yarımadanın yemyeşil bitki örtüsü meşe, çam ve diğer ağaçlar ile temsil edilir. Doğal peyzaj ve bitki örtüsünün güzelliği, Lignano çini koleksiyonunun oluşturulmasına ilham verdi.

Two Venice denilen ürünler

"İki Venedik" adı verilen ürünler

Yapı dekoratif elemanlar, fayanslar, kenarlıklar, paneller, paneller ve kalemlerden oluşur. Ana gölgeler arasında:

 • Bordo;
 • gri;
 • turkuaz;
 • beyaz.

menüye dön ↑

Bosco

Kurutulmuş ahşabın bir karoda, güzel tonlarla birlikte taklit edilmesi, evrensel bir iç mekan yaratılmasına izin verir. Kenar süsleri orijinal bir şekilde karmaşık bir desen vurgulamaktadır. Koyu ve açık tonların kombinasyonu, banyo, mutfak veya koridoru dekore etmek için çeşitli kompozisyonlar oluşturmanıza olanak sağlar.

menüye dön ↑

zarafet

İtalyan koleksiyonu sıcaklık ve zarafet ile karakterizedir. Sakin bej tonları ve orijinal pürüzsüz desenleri, banyoyu zevkli ve sofistike bir zerafetle dekore etmenizi sağlar. Bej-kahverengi kiremit aralığı evrenseldir.

menüye dön ↑

ağıt

Seramik fayans koleksiyonu Elegy, sıcak tonlarla ve incelikle karakterizedir. BSiyah, kahverengi, gri şişlikler dekor ve bordürde çiçek deseni oluşturur.

Keramo Marazzi'nin ürünleri ile tanışarak fikirlerinizi hayata geçirebilir ve tasarımın özgün tasarım tekniklerini uygulayabilirsiniz.

 

İç çini

Seçeneklere genel bakış

8 Toplam puan
Kaliteyi seçme

Kerama Marazzi'den gelen karo, uluslararası standartlara uyan, global bir üreticiden yüksek kaliteli bir üründür. Her yıl yeni koleksiyonlar çıkarılmaktadır. Kerama Marazzi ürün yelpazesinde binlerce döşeme adı bulunur. Bilgileri inceledikten sonra, yorumlarınızı yorumlardaki tartışmalara bırakınız. Diğer okuyucular için faydalı olacaktır. Fikriniz bizim için çok önemlidir. Katılımınız için teşekkürler. Her inceleme ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Bilginin alaka düzeyi
8
Uygulamanın kullanılabilirliği
7.5
Konu açıklaması
8
güvenilirlik
8.5
şekerleme
 • Geniş aralığı
 • Dijital teknolojiyle uygulanan modern tasarım
 • Ürünler için sertifika kullanılabilirliği
eksileri
 • Yeterince yüksek maliyet
 • Her mağaza satın alınamaz.
 • Döşeme bir profesyonel tarafından yapılmalıdır.
Yorumunuzu ekleyin

Memnun olacağız ve fikriniz

Cevap bırak

Genel değerlendirmeniz

tr2.decorexpro.com - Günlük Tasarım, Mimarlık, İç Tasarım Dergisi

Odaların

Avlu ve bahçe

dizayn