175+ Köpük beton bloktan evlerin fotoğraf projeleri veya Hızlıca nasıl rüya görülebilir?

Yeni teknolojiler çağında, çoğu gerçek ve uygun fiyatlı hale gelir. Köpük kulübe - rüya gerçek oldu.

İçerik:

Köpük blokları inşa etmeyi planlıyoruz

Herhangi bir binanın inşaatı bir çizim ile başlar. İletişim, planlama, mimari özellikler koydu. Köpük blok kulübenin elektronik versiyonu hayalinizdeki eve doğru atılan ilk adımdır.

İnanılmaz köpük blok ev

İnanılmaz köpük blok ev

İnşaata kağıt üzerinde bir modelde başlamamalısınız - bu kaçınılmaz olarak daha fazla zorluğa neden olacaktır. Bir şeyi unut, bir şey düşünme, ya da bir şey bilme. Bu net bir plan yapılarak önlenebilir. İş kalitesine olan güveniniz, bir çizimin yürütülmesini emretmek için iyi bir motivasyondur.

Zemin kat planı

Zemin kat planı

Köpük beton (köpük blok) yapı malzemesi olarak popülerlik kazanıyor.

Bunun birçok nedeni var:

 • Hafif malzeme döşemeyi kolaylaştırır.
 • İnşaat süresini mümkün olduğunca azaltan büyük boyutlar.
 • Geliştirilmiş ısı ve ses yalıtımı özelliklerine sahip gözenekli yapı.
 • Çevre dostu malzeme. İnsan sağlığını etkilemeyen asgari miktarda kirlilik.
İkinci kat planı

İkinci kat planı

Bu malzeme alçak binalara çok uygundur. Yüksek binalar genellikle taban döşemeleri kullanılarak inşa edilir. Kütleleri köpük betonun yapısını olumsuz yönde etkileyebilir. Bu tür sonuçlardan, ayrılan sürenin blokları daraltmak için harcayarak önlenmesi mümkündür. İnşaat teknolojisini takip ediyorsanız, iki kat riski olmadan inşa edebilirsiniz.

menüye dön ↑

Tek katlı bir yazlık projesi veya "aile" mülkü oluşturma

Asalet zamanından beri uzun yıllar geçti, ancak kim “klan” mülküne sahip olmayı reddedecek. Ve bugün bir "aile yuvasının" inşası yaygın bir şeydir.

Ev kiracılarını memnun etmeli. Gelecekteki mal sahibi odaların alanını seçme hakkına sahiptir. gıda, gerekli sayıda baraka ve seralar. Artık mimarlar tasarımcılarla birlikte çalışarak güzel binalar yaratıyor: katı klasiklerden gotik ve ileri teknolojiye.

Köpük beton, inşaat sırasında ayarlamaya uygundur, karmaşık bir mimari ev seçebilir ve şunlardan emin olabilirsiniz:. Ücret karşılığında, zevkinize uygun bir şey bulana kadar iç mekanı “yeniden yapılandırabilirsiniz”.

Site düzenlemesi, peyzaj kullanımı veya bir havuz inşa edilmesi - ek ücretli hizmetler. Fiyat "değişecek" ve değişimin ölçeği olacak, ancak hayallerinizi gerçekleştirmeye başlarsanız, bütçeleme konusunda daha iyi tasarruf edersiniz.

Bir proje üstlenen bir inşaat şirketi, miktarı büyük ölçüde abartıp, son miktarı etkileyecek kaliteyi küçümseyebilir. Bu nedenle “temel tahminler” yapmaya değer. Yapı malzemesi sayısının temel bir hesaplamasını ve yaklaşık hizmet fiyatını içerecektir.

menüye dön ↑

İki katlı konakların inşaatı

Bir projeyi seçmeye başlamak için inşaat başlamadan çok önce olmalıdır. Zaman geçtikçe hayatın koşulları değişiyor, tasarım özellikleriyle ilgili yeni düşünceler akla geliyor. Yarım yıl boyunca projeniz olgunlaşacak, düşünceli olacaktır.

Özel projelerin avantajlarından bahsettik. Bir konak inşa ederken, onlar da önemli. Müşteri, iç mekanı kendi zevkine göre modeller. İki katlı bir binanın projesinde özel bir rol vakıf tarafından oynanır. Alanın coğrafyası, toprağın analizi, tüm binanın kütlesi hakkında bilgiye dayanmalıdır.

Profesyoneller bir striptiz vakfı seçer.

Bu tür bir temel betondan yapılmıştır. Bu pahalı bir tasarım, ancak iki katlı bir evin ağırlığını taşıyabilir. Başka bir zorluk da montaj örtüşmelerinin sabitlenmesidir. Doğru hesaplama - güvenli yaşamanın anahtarı.

Kurulu
Ailede küçük çocuklar varsa, projede özel dikkat gösterilmesi gerektiğini lütfen unutmayın. merdivenler. Güvenli olmalı veya koruyucu yan bariyerlere sahip olmalıdır.

İki seviyeli banyolar - bu, iletişimin karmaşık bir değerlendirmesidir. Projelerde “gizli” ancak hataların düzeltilmesi için gerekli erişime sahipler. İlave tesisat gerektirir. Isıtma sistemi zor olabilir, özel ekipman kurulumunu gerektirebilir (sirkülasyon pompası) - soğutucu akışkanın devre boyunca mevcut olması için gereklidir.

İki katın inşası tüm teknik formalitelere uyulmasını gerektirir. Normdan sapma olumsuz sonuçlara yol açabilir. Düzelttikten sonra hatayı imkansız.
menüye dön ↑

Mansard ile köpük beton

Böyle bir evin projesine baktığımızda, hemen anlamazsınız, bu iki ya da tek katlı bir evdir. Tavan arasında tartışılmaz artı - iki katlı inşaatlara kıyasla maliyet tasarrufu ve tek katlı bir bina için ek kullanılabilir alan şeklinde bir bonus.

Çatı katına sahip bir evin fiyatı, kat ve arazilerin olmaması nedeniyle iki seviyenin fiyatından daha düşüktür. duvarlarbu yüzden müşterileri ile popülerlik kazandılar. Özellikle arazi küçük olduğunda ve yerden tasarruf sağlandığında değerlidir - önceliklerden biri. Pek çoğu, güzellik ve rahatlık evine katkıda bulunacak olan balkona bir proje eklemek ister.

Tavan arası oda sıcak ve rahattı, çatı ile kaliteli çalışmalara ihtiyacınız var. Sen kendin bile duvarlar kurabilseydin bile - çatı ile tahmin edemezsin ve pek çok sorun yaşayabilirsin. Çerçeve için kuru odun kullanabilir, yalıtım ve yalıtım seçebilir, kontrplakla kaplama yapabilir ve daha sonra metal karo veya başka bir çatı kaplama malzemesi ile kaplayabilirsiniz.

Çatı için malzeme satın alırken, köpük blokların nemi emdiğini unutmayın. Çıkmaların üzerine pelerin takılması gerekir. Duvarları doğanın değişmezlerinden koruyacaklar.

Tavan arasında herhangi bir düzene girilebilir, bir platforma ihtiyacınız var: bir çalışma olabilir, kreş, yatak odası. Çatı katının tasarımı tüm evden farklı olabilir - oda ayrı, burada en çılgınca fikri somutlaştırabilirsiniz. Çatının altındaki alan artık gereksiz şeyler için sadece bir depo değil.

menüye dön ↑

Proje 8x8

Bir ya da iki çocuğu olan ortalama bir ailenin ihtiyaçları için evin böyle bir alanı tasarlandı. Kişisel alan herkese artı toplam oturma odası, salon, geniş mutfak.

Tipik ve bireysel projeler var. Tipik kır evleri internette ücretsiz olarak indirilebilir. Ancak gelecekteki ev hakkında kendi fikriniz varsa - bir tasarım ekibi ekibi işe alın. İçinde yaşayacağınız iklim bölgesini, toprağın kalitesini, bölgenin coğrafyasını dikkate alacaklar.

Ev projesi 8x8

Ev projesi 8x8

Kurulu
Gelecekteki yapının temelinin türü buna bağlı olacağından, bu eylemlerin önemi göz ardı edilemez.Ek donatı donatı, evinize ilave bir güç sağlayacaktır.
Köpük blok evin cephesi sıva ve giydirme gerektirir

Köpük blok evin cephesi sıva ve giydirme gerektirir

Bloklar hücresel bir yapıya sahiptir, ek güvenilirlik için güçlendirilmeleri gerekir. Taban yatay olmalıdır. Bu parametreden ilk sıranın doğru yerleştirilmesine bağlıdır. Köpük beton higroskopiktir: duvarları yükseltmeden önce temeli su geçirmez hale getirmek daha iyidir.cephe Köpük bloklardan oluşan evin sıva ve giydirme ihtiyacı vardır. Güzelliğe ek olarak, ek ısı yalıtımı için bir faktör vardır. Kaplama malzemelerinin seçimi doku ve fiyata göre değişmektedir.

menüye dön ↑

Bir garaj ile köpükten. Ekstra harcama ya da ihtiyaç?

Araba hemen hemen her ailede bulunuyor, geliştirici için garaj için bir yer gerekiyor. Bunların ek masraflar olduğu düşünülmektedir ve otomobil sokakta durabilir. Ancak böyle bir evin projesine bakarsanız, direnmek imkansız olacaktır.

Garaj evin bir parçası olarak tasarlandı, bir bütün olarak telafi edildi. Garajın - bu araç için bir cennettir ve depolama için ek bir yardımcı oda olduğu varsayılmaktadır. Genellikle aileler, garajı raflarda depolamak için turşu ve bükümleri depolamak için depo olarak kullanırlar.

Kurulu
Kuzey tarafında bir garaj olması tavsiye edilir - güney tarafında, aşırı ısınır.

Havalandırmaya dikkat etmeye değer. Egzoz gazlarının kokusu yaşam alanına girmemelidir. Evin kendisinden 5-10 metre mesafede bir garaj inşa etmek daha iyidir.

menüye dön ↑

Artılar garajı:

 • Doğrudan evden garaja girebilirsiniz. Bir araç ya da turşu kavanozu için dışarı çıkmak zorunda kalmazsanız çok kullanışlıdır.
 • Bir kitle alımı veya ağır bir şeyle iade ettiyseniz, bahçeye sürüklemeyin, evin içinde boşaltabilirsiniz.
 • Kötü havalarda aracı çalıştırmak, ısıtmak ve eve geri dönmekle ıslanmanız veya donmanız gerekmez.
 • "Ev" garajında ​​ise aracın zarar görmesi veya çalınması çok daha az olasıdır.
 • Yerleşik garaj ayrı bir binadan daha sıcaktır ve küçük onarımlar çok zahmetli görünmemektedir.

Dahili garajın tüm artılarını ve eksilerini göz önünde bulundurarak, boş alana bir oyun alanı kurabileceğinizi veya bir çardak bırakabileceğinizi ekleyeceğim. Çatı katının lehine ikinci kattan vazgeçerek garajlı bir ev inşa etmekten tasarruf edebilirsiniz.

menüye dön ↑

Konut ekonomisi sınıfı. Küçük bir ev için harika fırsatlar

Küçük bir ev için harika fırsatlar

Küçük bir ev için harika fırsatlar

Proje üzerine inşa etmek ya da değil - müşteri finansal olanaklara bağlı olarak seçer. Ücretsiz projeler için internette bakın. Bu, sorunu daha iyi yönlendirmenizi sağlar. Hazır bir seçenek bulursanız - projeyi uygulamak için bir inşaat şirketi arayabilirsiniz. Değilse, ev konseptinizi geliştirin. Tasarımcılar tüm istekleri dikkate alacak ve ihtiyaç duyduğunuz bir projeyi geliştireceklerdir. Onlarla etkileşime girerek, herhangi bir aşamada değişiklik yapabilirsiniz ve bu işlem göz önüne alınarak ustalıkla yapılır.

Oturma odasını dekore etme seçeneği

Oturma odasını dekore etme seçeneği

Pahalı inşaat için yeterli paraya sahip olmayanlar için “Ekonomi sınıfı sınıfı” bölümünde teklifler var.. Bu bölge kapsamı dışında çok işlevsel bir konut. Emekliler, yeni evliler, genç aileler - bunlar, bu tür projeler için müşterilerin ana kategorileridir.

Mavi küçük, rahat yatak odası

Mavi küçük, rahat yatak odası

Bazen böyle bir mini kır evinin fiyatı şehirdeki bir dairenin fiyatı ile karşılaştırılabilir olur ve şehir dışında yaşamanın avantajları “beton ve asfalt” ile karşılaştırılamaz. Bugün gelişmiş bir altyapıya sahip hiç kimseyi şaşırtmayacaksınız. Alışveriş merkezleri, mağazalar, okullar her yerde bulunuyor. Daha değerli yaşam şehir dışında olur.

Şık ve konforlu banyo

Şık ve konforlu banyo

Ekonomi sınıfı, kalitenin değil, maliyetin bir özelliğidir. Tasarım ve inşaat sektörüne yatırım yaparak hiçbir şey kaybetmezsiniz, ancak bir avantaj elde edersiniz: konutun nasıl olacağına karar verirsiniz. Örneğin, bir mutfak herhangi bir ev hanımının temel taşıdır. Ucuz daireler 6.5 metreden fazla olmayan bir mutfak alanı önerir.Projede 10 - 12 metre mutfağa sahip olabilirsiniz.

Küçük yemek odası

Küçük yemek odası

Aynısı her şey için geçerli: bunu siz dile getirdiniz - geliştirdiniz ve sizin için yaptınız. Ve bir fiyat karşılaştırması da apartman lehine değil - eğer şehirdeki iki odalı bir daire, (hala ulaşmanız gereken) bir garaj satın alırsanız, ekonomik sınıf bir eve, masraflar için hak kazanabilirsiniz. Ancak geniş, 10 metre mutfak, 2 veya 3 oda olacak giriş holü ve dahili garaj.

Oturma odasına bir yemek masası yerleştirilebilir.

Oturma odasına bir yemek masası yerleştirilebilir.

Evin inşaat ve tasarım maliyeti ile ilgili tüm hesaplamalar size seçilen yükleniciyi sağlayacaktır. Endişen, görevleri belirlemek, faturaları ödemek. Çoğu firma taksit yapar ve müşterilere borç verir.

menüye dön ↑

Kır evi projeleri. Rahat hafta sonu

Kır evi inşaatı sorumlu bir konudur. Konut yapımından sadece ölçekte farklılık gösterir. Kentin işleyişi konut olmaktır, kentin telaşından bıkan mülk sahipleri dinlenmek için topraklarına geleceklerdir.

Özelliği ile tasarlanmış yazlık bina:

 • Ülkede geçici bir ikametgah planlıyor musunuz?
 • Yatakların hesaplanması.
 • Bodrum ve bodrum varlığı.
 • Sıcak mevsimde çalışma veya ısıtma sağlanır.

Kendi ülke ev projenizi sipariş etmeye karar verirseniz, bir grup tasarımcı sitenizde gerekli ölçümleri yapar, giderlerini tahmin eder, projeyi isteklerinize göre hazırlar.

Yazlık işlevi - rekreasyon için konut olmak

Yazlık işlevi - rekreasyon için konut olmak

Tüm bu önemli noktalar önceden düşünülmelidir. Finans ve küçük bir arsa varlığında, iki katlı bir yapı inşa etmek daha iyidir. Alanda herhangi bir kısıtlama yoksa, tek katlı bir bina ekonomik bir seçenek olacaktır.

Samostroy her zaman düşük maliyet anlamına gelmez. Daha sık olarak, mutsuzluğun iki kez ödediği ortaya çıkıyor. Uzun süre inşa ederseniz - köpük blokların kaçınılmaz imhası.

Hızla nemi emerler ve çökebilirler. Acele teknolojiyi kırabilir.

Sadece bir seçenek kaldı - inşaatı ustalara emanet etmek için. Bir proje varsa, bir hata şansı azdır.

Finans ve küçük bir arsa varlığında, iki katlı bir yapı inşa etmek daha iyidir.

Finans ve küçük bir arsa varlığında, iki katlı bir yapı inşa etmek daha iyidir.

Projeye duyduğunuz gereksinimden şüpheleniyorsanız, kendi kendine yapılanma ile profesyoneller tarafından gerçekleştirilen gerçek farkları hesaplamaya çalışın. Malzemenin, teslimatın, sinirlerin, harcanan zamanın maliyetini göz önünde bulundurun. Belki de bitmeyen inşaat malzemeleri, inşaat tozu ve kendi yorgunluğunuz yüzünden hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

menüye dön ↑

Modern tasarım trendleri

Dünya hızlandırılmış bir hızla gelişiyor. Tasarım ve inşaat istisna değildir. Yeni malzemeler ortaya çıkmakta ve pazarı sıkı bir şekilde fethetmektedir. Köpük betondan bloklar tuğlanın yerine geldi. Özellikleri hızlı ve verimli bir şekilde oluşturulmasına izin verdi. Yapılmakta olan binaların tasarımı şaşırtıcı.

Aynı zamanda, küçük evler orta sınıf arasında popüler oldu. Giderek daha fazla insan kır evi hayal ediyor. Daha önce lüks sayılsaydı, şimdi birçok aile özel mülk alabilir.

Köpük betonun özellikleri hızlı ve verimli bir şekilde inşa etmenizi sağlar.

Köpük betonun özellikleri hızlı ve verimli bir şekilde inşa etmenizi sağlar.

Proje daha önce birkaç geliştiriciyi karşılayabilirdi. Sıradan insanlar eski şekilde veya bir komşu olarak inşa edilmişlerdir. Artık mimarlar, tasarımcılar, tasarımcılar popüler meslekler.

İnşa edenler, hata yapmamanın, her şeyi öngörmenin, birkaç yıl içinde hayal kırıklığına uğramamasının ne kadar zor olduğunu bilirler. İnşaatın hızı artıyor ve onlarla birlikte projelere duyulan ihtiyaç var. Hızlıca tüm iyi şeylere alışırsınız: anahtar teslim projeyi terk etmek zordur.

Modern tarzda bina

Modern tarzda bina

Formül “kontrol ediyor ama katılmıyor”: iş çoğumuzun zamanına adanmış ve inşaat sürekli varlığını gerektiriyor. Talep bir teklifi doğurdu - yapım aşamasında olan tüm evlerimizle ilgilenen firmalar vardı.

Modern malzemelerden inşa etmek için - inovasyonların kütlesinde gezinmek için inceliklerini bilmeniz gerekir. Tasarımcılar bu görevle mükemmel bir iş çıkardılar. Kendi yapısını üstlenmek isteyen çok az kişi var.

menüye dön ↑

Bazı proje püf noktaları

Proje üzerinde çalışma sürecinde ailede evin içindeki yerlerin yeri hakkında birçok anlaşmazlık var. Örneğin, koridor: geçiş fonksiyonuna ek olarak - faydalı özellik yok. Tek bir platform oluşturarak bölümleri kaldırarak bu alandan kurtulabilirsiniz.. Yapabilir ve kemer tasarımı. Bu, başka bir odanın varlığının yanılsamasını yaratır ve alanı biraz genişletir (özellikle odanın bir kısmına büyük bir ayna takarsanız).

Rahat, rustik tarzda oturma odası

Rahat, rustik tarzda oturma odası

Tasarım yardımı ile ve mobilya Oyun alanı görsel bölgelere bölünecek ve geniş, aydınlık bir alan izlenimi yaratacaktır. Bu numara iki katlı bir binanın birinci katında kullanılabilir.

Kurulu
İlk kat, duvarların doğru seçilmiş renkleri veya duvar kağıdı süsü nedeniyle daha dinamik hale getirilebilir. Ancak ikinci kat daha "konut", "uyku" haline gelecektir. Onun için pastel renkler, çiçek süsleri ve hafif mobilyalar bırakmak daha iyidir.

Projenin yerleşik bir garajı varsa, üstündeki alan bir giyinme odası için idealdir. Güvenlik nedeniyle yaşam alanı önerilmez. Bazen bu alan merdivenler için bir yer ile donatılmıştır.

Birinci kattaki oda tüm aile üyeleri için rahat olmalıdır.

Birinci kattaki oda tüm aile üyeleri için rahat olmalıdır.

Birinci kattaki oda genel kullanım içindir. Tüm aile üyeleri için rahat olmalı. Değişiklikleri yapabileceğiniz sürece derhal planlamak daha iyidir. Eğer aile büyükse, altına almak daha iyidir. oturma odası Zemin kattaki en büyük oda, böylece tüm aile üyeleri büyük bir masanın arkasına kolayca sığabiliyor.

Bölüyoruz ve ayarlıyoruz

Mutfak genellikle oturma odası ile birleştirilmiştir. Kurulum sırasında görsel ayırma gerçekleşir bar sayacıve. Bu düzene sahip kaput güçlü olmalıdır. Kokuyor - belki de böyle bir bölgelemenin tek eksiği.

Rustik tarzda geniş ve aydınlık yatak odası.

Rustik tarzda geniş ve aydınlık yatak odası.

Çocuklar evde olduğunda, görev daha karmaşık hale gelir. ekipman Çocuk bölge genel tasarıma uyması gerekir. Küçük huzursuz olanların yoğun sömürüsünü hesaba katarak mobilyaları almak daha iyidir. Ahşap masa, sandalye almaya çalışın. karyolalarıVe oyuncaklar. Çevre dostu malzeme çocuğunuzun sağlığını koruyacaktır.

Plastik, termonükleer renklerle boyanmış ve kırılgan cam nesneler yerine, çocuk alanını keskin köşeleri olmayan spor malzemeleri ve mobilyalarla donatmak daha iyidir.

Oğullarınız ve kızlarınız ayna ve vazolara ihtiyaç duymazlar. Fidanlıktaki her şey çocuğun güvenliğine yönelik olmalıdır.

Parlak renklerde güzel mutfak

Parlak renklerde güzel mutfak

Bazı müşterilerden projeyi bir bodrum katının varlığı istenir. Pahalı bir girişim, ancak işlevselliği sorgulanmıyor. Evin içindeki mahzenin altına bir delik açabilirsiniz ve hanelerden birinde boş alan bulabilirsiniz. Bodrumdaki evi bulmak çok daha uygun, çünkü mahzen sadece turşu ve tentür için uygun bir yer değil. Genellikle raflarla donatılmıştır raflar ve çıkış iletişim sistemleri.

Minimalist banyo

Minimalist banyo

Bir proje oluşturmak büyüleyici bir süreçtir. Pek çok fikir var, gerçekliğin tanesini bulmak kolay değil. Profesyonellerin tavsiyelerine kulak verin - deneyimleri sizin için mükemmel seçeneği önerebilir.

menüye dön ↑

Proje inşaatının avantajları ve dezavantajları

Tipik projeler inkar edilemez avantajlara sahiptir:

 • Ucuzlar. Bu bütçe inşaatı için çekici bir seçenektir.
 • Hazır proje dokümantasyonu.
 • Model bir kereden fazla satılıyor. Çeşitli inşaat projeleri bunu oldukça güvenilir kılmaktadır.

Tasarımcı için büyük bir avantaj: bir iş sınırsız sayıda satılabilir.

Bir tasarımcı için eksi böyle bir proje ucuz bir maliyettir.

Bir tasarımcı için eksi böyle bir proje ucuz bir maliyettir.

Dezavantajları aşağıdakileri içerir:

 • Yerleşim düzeninde değişiklik yapılamaması, cephe elemanları.
 • Müşteri çizimleri anlayamayabilir ve işlerin yürütülmesini kötü kontrol edebilir. Bu, projenin mimarla yapıcı bir tartışması olduğunda nadiren olur.
 • Yapı, birçok kopyasına sahip olduğu benzersizliğini yitirmektedir.

Tasarımcı eksi için böyle bir projenin nispeten ucuz maliyeti.

Bir ev inşa etmek sadece sizin kararınızdır çünkü içinde tüm hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ve bunun gerçekten hayalinizdeki evi olmasına izin verin.

7.5 Toplam puan
Köpük bloklardan ev - bir rüyaya giderken!

Birçok insan için evlerini inşa etmek uzun zamandır beklenen bir olaydır. Herkes çocuklara ve torunlara miras kalacak güvenilir ve kaliteli bir konut inşa etmek istiyor. Tasarım, hane halkını yıllarca memnun edecek eşsiz bir ev yaratacaktır. Bunu makalemizle nasıl yapacağınızı öğrenin. Bilgileri inceledikten sonra, yorumlarınızı yorumlardaki tartışmalara bırakınız. Diğer okuyucular için faydalı olacaktır. Fikriniz bizim için çok önemlidir. Katılımınız için teşekkürler. Her inceleme ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Bilginin alaka düzeyi
7
Uygulamanın kullanılabilirliği
6.5
Konu açıklaması
7.5
Bilginin güvenilirliği
7
şekerleme
 • Ucuzlar.
 • Hazır proje dokümantasyonu.
 • Model bir kereden fazla satılıyor.
eksileri
 • Yerleşim düzeninde değişiklik yapılamaması, cephe elemanları.
 • Müşteri çizimleri anlayamayabilir ve işlerin yürütülmesini kötü kontrol edebilir.
 • Yapı, birçok kopyasına sahip olduğu benzersizliğini yitirmektedir.
Yorumunuzu ekleyin

Memnun olacağız ve fikriniz

Cevap bırak

Genel değerlendirmeniz

tr2.decorexpro.com - Günlük Tasarım, Mimarlık, İç Tasarım Dergisi

Odaların

Avlu ve bahçe

dizayn