Bahçe yollarını düşük maliyetle kendi elleriyle yapmak ne kadar güzel? Farklı malzemelerden banliyö seçenekleri 180+ Fotoğraflar (fayans, plastik, kauçuk)

Fazladan paranız yoksa, ülkedeki bahçe yollarını düşük maliyetlerle donatmak mümkündür. Bunun nasıl yapılabileceğini tam olarak öğrenin. Makalemizdeki tüm faydalar ve çeşitlemeler.

Bu makalenin içeriği:

Seçim özellikleri

Ülkede bahçe yolları olmadan, hiçbir yerde ve sakinleri er ya da geç, tuvalete, bahçeye, barbeküye giden dar yolları çiğniyorlar. Sadece bu yolların kalitesi, el yapımı yollardan çok daha kötü olacak. Onlar:

 • Çimenlerle hızlı bir şekilde büyümüş - uzun bir kış mevsiminde yokluğundan sonra, kır evine geri dönmek gerekir ve bu yolların artık yeşil çalılıkta bulunmadığını göreceksiniz;
 • yağmurlar tarafından aşınmış - bozulacak havanın değmesine neden olur ve izlerin yerine yürüyemeyeceğiniz suyla dolu oluklarınız olacaktır.

El yapımı bahçe yolları

El yapımı bahçe yolları

Küçük bir bütçeyle bile rahat izler yapmak için gerekli. Bunu yapmanın birçok yolu vardır.

Senin için ilginç olacak:İNCELEME: Özel bir evin Modern Peyzaj Tasarımı avlusu (160+ Fotoğraf). Güzelce kendi elleriyle düzenlemek ve dekore etmek

menüye dön ↑

Toplu yürüyüş yolları

Adından da anlaşılacağı gibi, bu grup yere dökülen malzemelerden parçaları içerir. Her biri kendi avantajları ve dezavantajları olan iki tür malzeme vardır.

menüye dön ↑

çakıl

Ucuz, ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Avantajları aşağıdaki gibidir:

 • Drenaj yok. Çakıl suyu mükemmelce geçer, yolların akarsuya dönüşeceğinden endişelenmenize gerek yoktur, yağmur yağmaya değer.
 • Bakım eksikliği. Çakıl güvenilirlik ve dayanıklılık ile ayırt edilir. İşlenmesine gerek yoktur, sudan, sıcaklık değişimlerinden ve zararlılardan korkmaz. Yağmur yağabilir, ancak üzerine bir şey dökülürse karıştırması yeterlidir.
 • Kolay tamir. Çakıl yoluna bir şey olursa - örneğin yerleşir - döşeme anındaki kadar iyi görünmesi için yeni bir çakıl dökmek yeterlidir.
 • Kolay kurulum. Karo gibi herhangi bir malzeme, güzel görünmesi için düzenlenmelidir. Sadece dökmek için yeterince çakıl.
 • Formların ilginçliği. Çakıl yardımıyla herhangi bir şekle girebilirsiniz.
 • pürüzlülük. Yağmur yağsa bile, çakıl bir yolda kaymak zordur.

Çakıl yardımıyla herhangi bir şekle girebilirsiniz.

Çakıl yardımıyla herhangi bir şekle girebilirsiniz.

Ama elbette, onlar için dezavantajlar ektedir:
 • sıkıcı. Çakıl çoğunlukla çoğunlukla gri renktedir ve bu oldukça donuk bir renktir. Daha ilginç görünmesi için bir şeyler icat etmemiz gerekecek.
 • Yürümenin sakıncası. Çakıl keskindir.Çıplak ayakla üzerine basarsanız, duygu hoş olmaz - ve hafif yaz terliklerinde de rahatsız edici olabilir.
 • İşleme zorlukları. Çakıl - dökme malzeme. Altındaki toprağı tohumlardan yetiştirmezseniz, ilkbaharda çimler içinden filizlenir. Bazen bu tasarımın bir parçası olabilir, ama daha sık sinir bozucu ve uygunsuz görünüyor.

Kurulu
Çakıl yerine, kırılmış taş, kırılmış doğal taş, hatta tuğla ve asfalt atık parçalarını - piste dökülecek her şeyi kullanabilirsiniz.
Peyzaj tasarımında çakıl

Peyzaj tasarımında çakıl

menüye dön ↑

kabuk

Orijinal ve doğal malzeme. Yakacak odun ile ülkede boğulursanız, onu almak için sorunlar ortaya çıkmamalı.

Avantajları aşağıdaki gibidir:
 • doğallık. Yeşil bahçenin derinliklerinde bu yol güzel görünecek.
 • Kolay kurulum ve onarım. Kabuğu yere dökmek kolaydır ve eskisine bir şey olursa yenisini dökmek daha kolaydır.
 • Yere pişirmeye gerek yok. Korteksin boşaltılması gerekli değildir, nem sağlar. Ve altındaki otları çıkarmaya gerek yok - gelişimlerini mükemmel şekilde engelliyor.
 • Toprak zenginleştirme. Ağaç yavaş yavaş çürüyor, toprağın daha verimli hale gelmesine neden oluyor - belki birkaç yıl içinde bahçenizi süsleyecek tüm çiçek yollarını ekebileceksiniz.

Ucuz ve güzel - kabuğundan izler

Ucuz ve güzel - kabuğundan izler

Ama aynı zamanda dezavantajları da var:
 • Kısa ömür. Ağaç nemden çürür, zararlı böcekler tarafından yenir. Bir yıl sonra, kış geçtiğinde ve kar yağdığında, kabuğundan çıkan parkurların yeniden döşenmesi gerekecektir.
 • Doğru kabuğu bulmakta zorluk. Çok küçük olmamalıdır, aksi takdirde hızlı bir şekilde kullanılamaz hale gelir, çok kalın olmaz, aksi takdirde yürümek rahatsız olur. Reçine ağaçların kabuğu işe yaramaz - sürekli ayakkabılara yapıştırılır.

Kurulu
Kabuğu, insanların nadiren yürüdükleri bahçenin derinliklerinde kullanmak mantıklı geliyor.
Güzel görünmek için malzeme seçin.

Güzel görünmek için malzeme seçin.

Senin için ilginç olacak:GENEL BAKIŞ: Kendin yap bahçe varyasyonları (245+ Fotoğraflar) - Gerçek bir dekorasyona nasıl dönüşebilirim? (ahşap, metal, polikarbonat)

menüye dön ↑

Doğal malzemeler

Doğallığı seviyorsanız, kesinlikle bu çözümlerden birini seveceksiniz.

menüye dön ↑

çimen

İşin garibi, kulağa hoş geliyor, ama kimse yollarda çimenler için çim dikmenizi engellemeyecek. Onun avantajları var:

 • güzellik. Etnik stilleri veya eko stilini seviyorsanız, yemyeşil çimlerin yollarını da seveceksiniz. Güzel görünüyorlar, sıradışı görünüyorlar, göze çarpıyorlar.
 • hafifletmek. Çimlerin altında bu drenaja ihtiyaç duymaz - hatta taban. Sadece toprağı kazmak, yatakları kazmak ve tohumları ekmek yeterli.
 • Serinlik ve atmosfer. Çim diğer yollar gibi ısınmaz ve yaz aylarında da alan sıcak değildir. Ayrıca, ek oksijen üretir - insanlar için çok belirgin olmasa bile, yine de etkiler.

Parçalar için seçim çok çeşitli

Parçalar için seçim çok çeşitli

Ayrıca dahil eksilerini şunlardır:
 • Bakımla ilgili sorunlar. Bahçe yollarının çoğunu basitçe unutabilir, onları koyarak, o zaman bu çim ile çalışmaz. Büyümek için kesilmesi gerekiyor, durgunlaşmaması için sulamanız gerekiyor.
 • Kısa ömür. Çimlerin her yıl tekrar ekilmesi gerekir, çünkü çoğunlukla bir yaşındadır.

Kurulu
Çimler için özel karışımlar satın alabilir ve fescue, bükülmüş, çavdar veya mavi ot tohumlarını satın alabilirsiniz - onlar da harika.
Tercih ve stil inceliklerini göz önünde bulundurun

Tercih ve stil inceliklerini göz önünde bulundurun

menüye dön ↑

odun

Pahalı çeşitlere ihtiyacınız yoksa veya nereden alacağınızı biliyorsanız, malzeme güzel, asil ve ucuzdur.

Avantajları aşağıdaki gibidir:
 • güzellik. Hafif koyulaşan izler bile, yeni bırakılanlardan hiçbir şey söylememek için güzel kalır.
 • kolaylık. Bir ağaca, o yalınayak, ayakkabıda yürümek güzel.

Ancak olumsuz taraflar biraz daha büyük:

 • İşleme zorlukları. Bir ağacın uzun süre boyunca hizmet etmesi için, zararlılardan, nemden ve sıcaklık değişimlerinden oluşan bileşiklerle ön işlemden geçirilmesi gerekir. Ve her yıl bu prosedürü tekrarlayın.
 • Bağıl kırılganlık. Düzenli işlemlerde bile, ahşap yürüyüş yolları on yıldan fazla sürmez - zemine sürekli temas etmek onlara fayda sağlamaz.
 • Bakımın karmaşıklığı. Ağacın güzel görünmesi için zaman zaman yıkamanız gerekir.

Kumu yastık olarak kullanmayı unutma

Kumu yastık olarak kullanmayı unutma

Ağacın altında yabani otlardan tedavi yapmanız gerekmez, ancak drenaj hakkında düşünmeniz ve boşluklar bırakmanız veya özel bir su çıkışı yapmanız gerekir.

Bir ağacı yere farklı şekillerde koyabilirsiniz - etkisi değişecektir.

Vardır:
 • Spila. Belki de en basit çözüm, yakacak odun kullanıyorsanız veya arsa üzerinde bir şeyleri kesmek için uzun zamanınız varsa, o zaman sadece beş santimetre kalınlıktaki yuvarlak kalıpları kesmek yeterlidir. Sonra bir kum yastığı üzerine serilirler ve yuvarlak bir ahşap döşeme gibi görünürler - kendine özgü bir şekilde, orijinal.
 • kalıp. Yaklaşık olarak aynı, ancak aynı büyüklükteki dikdörtgenleri alabilmeniz için gövdeyi değil panoları kesmeniz gerekiyor. Fayans yerine kullanılabilir, geometrik desenlerden arındırılabilir. Hiç kimsenin diğerini tekrar etmeyeceği için merak uyandırıcı görünüyor - herkesin kendine özgü bir rengi, eşsiz damarları olacak.
 • panoları. Basit bir çözüm, ama güzel. Tahtalar basitçe yola konulur ve tek dezavantajı, katı geometrik açılar altında ya düz ya da kavisli olabilmesidir.

Kendiniz tarafından kolayca yapılabilir

Kendiniz tarafından kolayca yapılabilir

Kurulu
Ucuz bir ağaca erişiminiz varsa - bu yollar size uyacaktır. Ancak onlar için para harcamak özellikle değmez, artılardan daha fazla eksi var.
menüye dön ↑

taş

Arazi boyunca büyük miktarlarda bulunabilen bu taş. Tabii ki, bunun dışında güzel bir kiremit olmayacak, ama kırıklar da çok güzel görünebilir.

Doğal malzeme yolları

Doğal malzeme yolları

Avantajları aşağıdaki gibidir:
 • Mutlak güvenilirlik. Taş sudan, rüzgardan, böceklerden, kemirgenlerden, sıcaklık değişimlerinden, mekanik hasardan ve büyük ölçüde korkmaz, hiçbir şeyden korkmaz ve yüzyıllarca yerinde kalabilir.
 • güzellik. Taş, kendi tarzında güzeldir - katı, alçak anahtar güzelliği. Minimalizm sevenler, Budist felsefe ve mutluluk peşinde olmayan insanlar için uygundur.
 • Fantezi odası. İsteğe bağlı şekilli taş parçalarının iyi görünmesi için ayrıştırılması zor olabilir. Sonuç elde edildiğinde haz da artar.
 • Bakım eksikliği. Taş yağmuru yıkar ve güneş kurur. Ve üzerine bir şey dökerseniz, agresif kimyayı bile her zaman kullanabilirsiniz.

Taş rüzgar, yağmur veya güneşten korkmaz

Taş rüzgar, yağmur veya güneşten korkmaz

Taşın eksileri çok fazla değil:
 • ağırlık. Parçaların altında bile, iyi bir yardımcı malzeme tabakası döşemeniz gerekecek, aksi halde yol çok hızlı bir şekilde yere gidecektir.
 • doku. Pürüzsüz bir taş seçerseniz, yağmurda kaygan olur.
 • sıkıcı. Taşın renkleri boğulmuş, ayrıca pek fazla değil. Parlak renkleri seviyorsanız, aralarında uygun bir şey bulmak zor olabilir.

Kurulu
Taş yolları birçok yerde iyidir, hatta bazen gider.
Taşın rengi çoğunlukla susturulur.

Taşın rengi çoğunlukla susturulur.

Doğal malzemeler tüm stillerde iyi görünür - örneğin yüksek teknoloji tarzındaki ultra modern evin yakınında, örneğin yapacakları bir şey yoktur.

Senin için ilginç olacak:İNCELEME: Kendin yap çiçek dekorasyon ve çiçek tarhları - 210+ (Fotoğraf) Özgün ve güzel tasarımlar

menüye dön ↑

Yapay malzemeler

Doğal malzemeler iyi, çünkü doğal ve neye benziyorlarsa yapay malzemelerin başka avantajları vardır.

menüye dön ↑

beton

Buna sahip:

 • fiyat. Ucuz malzemeler arasında neredeyse en ucuzu.
 • hafifletmek. Beton sağduyulu ve bahçede tamamen kaybolabilir.
 • güvenilirlik. Nemden korkmaz, sıcaklık değişir, böcekler. Üzerine ağır bir şey düşürürseniz veya taşımayı denerseniz çatlamaz.

Beton sağduyulu ve kolay görünüyor.

Beton sağduyulu ve kolay görünüyor.

Dezavantajları temel olarak dökme işlemi ile ilgilidir:
 • Üretim zorluğu. Bunu yapmayan bir kişiye beton yolun dökülmesi ilk baştan zor olacaktır - sonuçta, temeli hazırlamanız, kaldırıma hazırlamanız, doğru şekilde karıştırmanız
 • Tamir zorluğu. Betonun çatlaması durumunda, tamamen değiştirilmesi gerekecektir.
 • Donuk bak. Beton çoğunlukla gridir, ancak dekorasyon için ek malzemeler kullanıyorsanız çeşitlendirebilirsiniz.

Kurulu
Eğer estetik sizi rahatsız etmiyorsa, pist boyunca bir traktör kullanıp kullanamayacağınız oldukça, bu durumlarda yolları somut olarak doldurmak mantıklı olacaktır.
Tamir edilmesi zor beton

Tamir edilmesi zor beton

menüye dön ↑

plastik

Plastikten kiremit uzun süre verilir ve pratik olarak hiçbir maliyeti yoktur. Polivinil klorür hazırlayın, farklı formlar verin.

Avantajları aşağıdaki gibidir:
 • çeşitlilik. Plastik kiremit farklı çiçekler, farklı doku olur. Sonsuzca ondan seçebilirsiniz.
 • Kolay kurulum. Bir plastik döşeme yolunun döşenmesi, bir mozaik döşeme işlemine benzer. Bir eleman serilir, bir başkası ona yapışır ve tüm yol tamamlanıncaya kadar devam eder.
 • doku. Plastik fayanslar özel olarak yapılır, böylece yağmur yağdığında bile üzerine kaymaz.
 • drenaj. Kural olarak, kiremitte suyu tahliye etmek için özel delikler açın.

Paletler için plastik kiremit

Paletler için plastik kiremit

Plastik nemden korkmaz, sıcaklık değişir, böceklerden zarar görmez. Özellikle onunla ilgilenmek gerekli değildir, bir hortumdan su ile kazmak yeterlidir.

Ama aynı zamanda kusurları var:
 • hafifletmek. Plastik kiremit fiyatı göz önüne alıyor ve her kır evinde değil, genel konsepte uyması için ortaya çıkıyor.
 • Kısa ömür. Plastiğin hiçbir şeyden korkmamasına rağmen, zamanla kendini giyer ve işe yaramaz hale gelir. Yaklaşık beş yıl sürer.
 • Renk kaybı. Yol güneşte bulunursa, zamanla kaybolur ve solur.

Ahşap plastik taklit

Ahşap plastik taklit

Senin için ilginç olacak:İNCELEME: Vermek için bir çiçek kataloğu (240 + İsimli Fotoğraflar): İnanılmaz bir güzellik yaratmanın tüm kuralları

menüye dön ↑

Kullanışlı malzemeler

Satın alınması gereken malzemelere, ucuza da olsa veya tanıdıklara ulaşmak için ek olarak, muhtemelen zaten çiftlikte sahip olduğunuz materyaller de vardır.

menüye dön ↑

otobüs

Bir arabanız varsa, çok fazla aşınmış lastik kullanılmalıdır. Bu nedenle, yararlı bir şekilde uygulanabilirler.

Bu çözümün avantajları aşağıdaki gibidir:
 • tasarruf. Zaten sunulan bir şeye ikinci bir hayat vermek her zaman bir zevktir.
 • doku. Kauçuk dokunuşa kaba, yağmurda bile kaymaz.
 • güvenilirlik. Uzun süre lastik aşınması - nemden, sıcaklık düşüşlerinden ve zararlı böceklerden korkmaz.
 • Basit onarım. Parçanın bir kısmı arızalandığında kolayca değiştirilebilir.

Bahçede kaldırım taşı yürüme yolu

Bahçede kaldırım taşı yürüme yolu

Elbette dezavantajları var:
 • Şekillendirmenin zorlukları. Lastikleri koymak için, onlar için bir taban oluşturmanız, drenaj sağlamanız, her lastiği manuel olarak kesmeniz gerekir ... Zaman alacaktır.
 • Donuk bak. Tüm lastikler siyah, renk oluşmuyor. Bu nedenle, bahçedeki yollar siyah olacaktır; bu da özellikle ilginç veya güzel değildir.

Lastik izini yapmak çok kolaydır - lastikler uzun şeritler oluşturacak şekilde kesilir. Sonra tahtalar var ve şeritler onlara çivilenmiş - bir enine tahtadan diğerine. Bundan sonra, bütün yapı hazırlanan kum temel üzerine serilir.

Kurulu
Sadece siz veya yakın akrabalarınızdan birinin arabası varsa, lastik izini sürmek mantıklıdır. Aksi takdirde, yeni yedek lastikler almak için problemler ortaya çıkabilir.
menüye dön ↑

Plastik şişeler

Limonata veya maden suyu içmeye alışkınsanız, şişeler atılamaz, ancak pist için bir malzeme olarak adapte edilebilir. Avantajları aşağıdaki gibidir:

 • güvenilirlik. Şişelerin yapıldığı plastik, hiçbir şeyden korkmaz. Sadece operasyon yıllarının biraz üzerinde bükülebilir, fakat kesinlikle çürümez.
 • dayanıklılık. Bir plastik şişe çürümesi birkaç on yıl sürer. Bu doğaya zararlıdır, ancak kendisi için şişeden bir yol açmaya karar vermiş olan bir kişi için faydalıdır - çok uzun süre hizmet vereceklerdir.
 • Masaj etkisi. Şişelerin çıkıntılı tabanları üzerinde yürümek düz ayağın önlenmesinde faydalıdır.
 • Kolay tamir ve bakım. Şişelerden biri ağır şekilde harap olursa, değiştirilebilir. Kirli bir şeyler atmadıkça, onları yıkamanıza gerek kalmaz.

Biraz fantezi ve ilginç bir seçenek olsun.

Biraz fantezi ve ilginç bir seçenek olsun.

Ve buna göre dezavantajları:
 • Karmaşıklığı döşeme. Her bir şişe kum ve molozla doldurulmalı, her biri manuel olarak gömülmelidir - bu zaman ve çaba gerektirir.
 • Donuk bak. Şişeler fiyatlarına yakışıyor - yani ucuz. Onlara güzel bir görünüm kazandırmak için denemek zorunda kalacaksınız.

Şişe izini yapma teknolojisi çok basittir.

Her bir şişeye kum ve ezilmiş taş ağırlık olarak dökülür. Daha sonra şişeler yolun aşağıya ineceği kısa bir mesafede toprağa kazılır. Yukarıdan, bunların tümü ya kumla dökülür ya da nispeten düz bir yüzey oluşturmak için betonla dökülür.
Mini parçalar - güzel ve yaratıcı

Mini parçalar - güzel ve yaratıcı

Kurulu
Şişelere daha ilginç bir görünüm vermek için, onları renkli kumla doldurabilirsiniz.
Üçüncü - şişe kapakları. Aşağıdaki avantajlara sahiptirler:
 • güvenilirlik. Herhangi bir plastik gibi, sudan, sıcaktan, soğuktan veya zararlılardan muzdarip olmazlar.
 • dayanıklılık. Plastik şişeler gibi onlarca yıl boyunca parçalanırlar.
 • parlaklık. Kapakların yardımı ile ilginç ve orijinal görünecek resimler veya desenler düzenleyebilirsiniz.

Plastik kapak seçeneği

Plastik kapak seçeneği

Dezavantajları da var:
 • Karmaşıklığı döşeme. En azından kapaklardan bir şey çıkarmak için çaba sarf etmeniz gerekecek - bu işlem bir mozaik toplamak gibidir ve birkaç gün hatta haftalar sürebilir.
 • Hazırlık zorluğu. Sadece kum tabanını hazırlamak için değil, aynı zamanda kapakların yerleştirileceği üzerine beton koymak da gereklidir. Üstelik bu, kademeli olarak tutarlı bir şekilde yapılmalıdır, fakat bir seferde elli santimetreden fazla dökülmelidir, aksi halde bir şeyleri hazırlamak için zamanınız olmadan beton kurur.

Bu yerleştirme yöntemi oldukça zahmetlidir.

Bu yerleştirme yöntemi oldukça zahmetlidir.

Kurulu
Plastik örtülerin altında, birkaç kişinin yürüdüğü ve içinden acele etmenin mümkün olmadığı bir yol bulmak iyi bir şeydir. O zaman döşeme, aceleci değil, yaratıcı bir süreç ve rahatlama olacaktır.

Senin için ilginç olacak:GENEL BAKIŞ: Ülkedeki kaldırım döşeme yolları - Güzel bir avlu tasarlayın (120+ Fotoğraf)

menüye dön ↑

nüansları

Malzemelere ek olarak, yolların genel olarak düzenlendiği kuralları da belirtmek gerekir:

 • kolaylık. Yolun yürümesi rahat olmalı ve bu yandan göründüğünden çok daha önemlidir. Bu nedenle, nerede olması gerektiğine karar vermenin en iyi yolu, site sakinlerinin üzerindeki izleri ezmelerine izin vermek ve daha sonra bunları doldurmak veya üzerine dökmektir.
 • eğrilik. Yollar düz olmamalı - tabii ki, bir İngiliz parkı gibi bir şey yapmak istemiyorsanız. Fantezi bir şekilde yapmak zorundalar. Böylece çok daha güzel görünüyorlar.
 • genişlik. Yetmiş santimetreden daha az olmamalıdır, aksi halde iki kişi bile pistte dağılamaz ve elbette bundan hiçbir şey geçemez.
 • Yer. Yollar en yakın ağaçlardan en az bir buçuk metreden daha kısa olmamalıdır - veya dallar düzgün bir şekilde bağlanmalı, böylece altlarından geçmek uygun olacaktır.
 • bordürler. Hiç bir şekilde zorunlu değil - çimen veya tahtadan gelen yollar onlarsız yapılabilir. Ancak dökme malzemeler için gereklidir. Aksi takdirde, tüm çakıl veya kabuğun tamamı bahçeye hızla yayılır.
 • döşeme. Yağmurların başlamasından kısa bir süre önce, sonbaharda iz bırakılması daha iyidir. Böyle garip bir zamanlama, kışın yolun büzüleceği ve yürüyüş için daha uygun olacağı gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Ancak bu kural ağaç kabuğu ve çimenler için geçerli değildir.
 • doku. Arsada yaşayan yaşlı insanlar varsa, izlerin dokusuna özellikle dikkat etmeniz gerekir. Kaymalarına izin verilmemelidir.

Diy bahçe mozaik

Diy bahçe mozaik

Küçük bir maliyet için izler harika görünebilir - asıl mesele, işe yaratıcı bir şekilde yaklaşmak, işe başlamadan önce bir planı nasıl düşüneceğinizi ve doğruluğu unutmamaktır.

Yağmurda çalışmayın, işin önemli aşamalarını unutmayın, her şeyi yarıya atmayın. Ve - sürecin tadını çıkar. Bu belki de en önemli şeydir.

menüye dön ↑

VİDEO: Bütçeyi korurken, nasıl bir bahçe yolu çizilir?

Bahçe yolları

Düşük maliyetli seçenekler

menüye dön ↑

FOTO GALERİ (180'den fazla fotoğraf)

9 Toplam puan
Yürümek güzel bahçe yolları

Bahçe yollarını kolayca ve uygun maliyetle kendi elleriyle yapabilirsiniz. Düşük maliyetli malzemelerin çeşitliliği çok büyük: çakıldan plastik kapaklara. Gözünüzü memnun edecek türü seçin. Bilgileri inceledikten sonra, yorumlarınızı yorumlardaki tartışmalara bırakınız. Diğer okuyucular için faydalı olacaktır. Fikriniz bizim için çok önemlidir. Katılımınız için teşekkürler. Her inceleme ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Bilginin alaka düzeyi
9.5
Uygulamanın kullanılabilirliği
8.5
Konu açıklaması
9
Bilginin güvenilirliği
9
şekerleme
 • gerçekten orijinal bir şey bulabilir ve somutlaştırabilirsiniz - kapaklı bir yol olsa bile, karmaşık bir desen şeklinde ortaya çıkar;
 • sırayla tasarruf edebilirsiniz - özellikle arkadaşların yardımını kullanıyorsanız veya eski tozlu eski şişeleri lastiklerle uygularsanız;
 • Ellerinizle çalışma sürecinin tadını çıkarabilirsiniz - ofiste çalışan çoğu insan için, bu olasılık günlük hayattan mükemmel bir dinlenme olarak yararlanabilecek nadir bir durumdur.
eksileri
 • zaman, enerji ve büyük olasılıkla para harcamak zorundasınız - tabii ki uygun arkadaşlarınız yoksa;
 • düşük maliyetli yollar pahalı kadar şık görünmüyor ve her yere sığamıyor;
 • kendi ellerinle bir şeyler yap - herkes için uygun olmaktan uzak bir meslek.
Yorumunuzu ekleyin

Memnun olacağız ve fikriniz

Cevap bırak

Genel değerlendirmeniz

tr2.decorexpro.com - Günlük Tasarım, Mimarlık, İç Tasarım Dergisi

Odaların

Avlu ve bahçe

dizayn