İç Bej: 220+ Kombinasyon Kombinasyon Fotoğrafları (Salon, Yatak Odası, Mutfak)

Bej ağartılmamış yün anlamına gelen Fransızca bir kelimedir. Aslında, bu renk, bir sanatçının tuvali gibi, iç mekanda ifade özgürlüğü için icat edildi.

İçerik:

Tasarımcılar, tüm renklerle rahatça birleştirildiği için bunun iyi bir çalışma malzemesi olduğunu söylüyor. Tabii ki, bej duvarlar ile birlikte mobilya Uyum içinde sihir kaybolur, ancak bu bej içini kötü bir fikir yapmaz.

Bu, asla yorulmayacağınız doğal ve rahatlatıcı bir renktir, çünkü tüm tonları onunla birleştirebilirsiniz. Bu avantajlar bej rengi kolay, “yaşanabilir” bir seçim haline getirir, doğru kullanıldığında size ilham verebilir.

Tanıdık şeylere yeni bakış

Toprak tonları bej veya kumun çeşitli sıcak ve zarif tonları da dahil olmak üzere modaya geri döndü. Bu yıl Afrika, duvarlardaki renklere ilham verecek.

Bej renkli iç mekanlar, yeni moda renkler

Bej renkli iç mekanlar, yeni moda renkler

Bu yazıda size bej renk paleti ile dekore edilmiş iç mekanlardan bazılarını göstereceğim. Yeni bej, gölgelerini çölden alıyor, kompozisyonda bir miktar sarı veya mor içerikli sıcak bir gölge. Daha canlı hale getirmek ve bir doku vermek için, renkleri dengesiz yapan çeşitli yöntemlerle duvarlara boyanır.

Nötr bir gölge olarak kabul edilse bile, Beige her renk veya malzemeye uymuyor, doğal unsurlardan, gölgelerden ve doğadan alınan dokularla birleştirilmesi gerekiyor. Bu mükemmel arka plan:

 • içinbitkilerin;
 • yüksek kaliteli ahşap elemanlar için;
 • yeşillikler için;
 • mavi vurgular (yumuşak yeşil, turkuaz);
 • antikalar;
 • çok dokunsal doku.

Toprak tonları bej veya kumun çeşitli sıcak ve zarif tonları dahil olmak üzere modaya geri döndü

Toprak tonları bej veya kumun çeşitli sıcak ve zarif tonları dahil olmak üzere modaya geri döndü

menüye dön ↑

İç kısımdaki nötr tonlar

İç tasarım bağlamında, nötr araçların rengi yoktur. Gibi nötrler:

 • bej;
 • fildişi;
 • gri bej;
 • gri;
 • beyaz tonları;

Görünüşe göre, renkleri yoktur, ancak odada bir ruh hali yaratır. Bir boya seçeneğiyle karşı karşıya kaldığınızda bu temel tonları unutmayın. Duvar kağıdı.

Yeni bej gölgelerini çölden alıyor

Yeni bej gölgelerini çölden alıyor

Örneğin bej, pembe, kahverengi veya altın tonuna sahip olabilir. Beyaz hafif fildişi, sarımsı, mavimsi veya şeftali olabilir.

Nötrler, dekor içinde iki ana yolla kullanılabilir: yumuşak, nötr, sakin bir şekilde veya etkileyici aksan için arka plan rengi olarak.

Bej, gri tonlara evrensel bir alternatif sunabilir. Kahverengi tonlardaki ahşap mobilyalarla uyumlu görünüyor, siyah ve beyaz mücevherlerin kontrastını yumuşatıyor. Bej tonları evrensel, zarif ve işlevseldir.. Bu harika tasarım fikirlerinden birini deneyerek, bej bir şans verme zamanı geldi.

Nötrler odada özel bir ruh hali yaratır

Nötrler odada özel bir ruh hali yaratır

menüye dön ↑

Tamamen nötr odalar

Tamamen nötr bir görünüm için giderseniz, şık ve zarif bir görünüm için aynı rengin farklı tonlarını uygulayın. Uyumlu renkleri seçmek için degradelerle renk paleti kullanın.

Kurulu
Daha koyu döşemeli duvarlar için daha hafif bir gölge seçin. seçmek mat ahşabı tamamlayan bir renkte merkezi alana katlaraynı zamanda duvarlarınkinden daha koyu bir gölgeye sahiptir, böylece mobilya öne çıkmaktadır. Halıyı tercih ediyorsanız aynı rengi seçin.

Odayı, kullanılan renklerin bir kısmı veya tamamı ile aksesuarlarla zenginleştirin. Bu renk şeması şu anlama gelir:

Bu rengin pembe, kahverengi veya altın tonu olabilir.

Bu rengin pembe, kahverengi veya altın tonu olabilir.

Tarafsız arka plan

Bu programda, nötr bir odada olduğu gibi, nötr duvarlarla başlar. Kullanacağınız diğer renkler, odanın ne kadar doğal ışık alacağı ve daha hafif veya daha koyu duvarlar için kişisel zevklerinize uygun olarak nötr seçin.

Koyu duvarların odayı görsel olarak kapattığını, daha küçük hissettirdiğini ve ayrıca daha az doğal ışık olduğunda daha da karanlık olduğunu unutmayın.

Bu nedenle, odanız geniş ve aydınlıksa, tüm seçenekleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Küçükse, gölge tarafında bulunan, daha hafif bir nötr daha iyi bir seçim olacaktır.

Daha karanlık duvarlar odayı görsel olarak kapatır

Daha karanlık duvarlar odayı görsel olarak kapatır

menüye dön ↑

Gri bej

Gri renklerden hoşlanıyorsanız, ılık mı, yoksa serin tonu mu tercih edeceğinize karar verin, aynı şey beyaz tonları için de geçerlidir. Lacivert ile algıyı geliştirin kanepe ve şezlonglar, çizgili

 • fildişi;
 • koyu kahverengi;
 • koyu mavi

Duvarları veya biraz daha hafif eşleştirmek için bir halı veya halı ekleyin. Gri-kahverengi renkte bir çift minder veya sandalyelerin rahat bir şekilde dağılması için aynı desende.

Açık bej görsel olarak odayı büyütür

Açık bej görsel olarak odayı büyütür

Kitapları, sanat eserlerini masaya renkli olarak kırmızı tuğladan pirinç veya cam kahveye yerleştirin tabloilgi ve renk eklemek için. Bu renk şemasında koyu gri duvarlar oluşturabilir ve ağartılmamış tuval renginin zemini veya halısına vurgu yapabilir ve dekorasyon olarak küçük kırmızı renk eklemeleriyle kanepenin etkileyici koyu mavi döşemesini yapabilirsiniz.

menüye dön ↑

Mavi ile bej

Bir şekilde bej ile maviyi birleştirmek doğaldır. Açık bej mobilyalar, örneğin, zarif mavi duvarlarla veya halı, yastık gibi aksanlarla dengeli görünüyor.

İç Bej: 220+ Kombinasyon Kombinasyon Fotoğrafları (Salon, Yatak Odası, Mutfak)

Açık bej mobilyalar, zarif mavi duvarlarla dengeli görünüyor.

Bej tonlarında gözle görülür bir fark olmamasına rağmen, mavi tonlu bir oyun dinamik bir ortam yaratabilir. Buna ek olarak, kombinasyonu şık, sofistike görünüyor, kesinlikle her konuğu şaşırtacak.

Bu düet için uygundur gıdaDahil. “Boşluk dokunuşunun” gerekli olduğu her yerde kullanın.

Mükemmel renk kombinasyonu

Mükemmel renk kombinasyonu

Mutfak için, mavi bir gardırop, duvarlar için rahatlatıcı bir mavi ton veya açık mavi sandalyelere sahip bej bir ada olabilir.

menüye dön ↑

Lila, turkuaz ve kremalı bej

Bu palet ilk olarak Shabby Chic çözümlerinde gelir çünkü sizi zarif, romantik duygularla dolduracak göz alıcı bir oda oluşturur.

En sıcak ortam, zeytin, menekşe veya çikolata tonlarının yardımı ile yapılabilir, çünkü tüm tonları bir şekilde karşılanır ve olumludur.
Modaya uygun ve sıcak oda atmosferi

Modaya uygun ve sıcak oda atmosferi

Unutulmaması gereken, bu palet kesinlikle moda, tasarımcılar bu önerileri bir kez daha karşılamayacaksınız. Yerlerinin daha romantik olmasını isteyenler için bej rengi soluk pembe ile birleştirmek tavsiye edilir.

menüye dön ↑

Bej kahverengi

Kahverengi tonlar, anneannelerin içlerinde bol miktarda bulunur, ancak son zamanlarda, en dünyevi ılık, doğal gölgeler olarak, konfor getiren, yine trende girmiştir. Nötr kahverengi tonları, herhangi bir tasarım stili için uygun bir zemin olabilir. Doğal olarak doygun bir renkte parlak eşliklerle birleştirin veya ilave ilgi için bir desen uygulayın.

Son zamanlarda, bu tonlar yeniden moda

Son zamanlarda, bu tonlar yeniden moda

Beyaz fayans metro, fırçalanmış nikel, dolapları koyu renkli ahşap modern ve geleneksel tasarım arasında bir portal yaratacaktır. Eski ve yeniyi karıştırmak sorun olabilir, ancak doğru yapıldığında sonuç çok zor olacaktır.

oturma odasınötr kahverengi tuş tonunun olduğu yerlerde, dikkat çekici bir şekilde sıra dışı bir şekilde ayarlayarak çekici bir renk tonu seçin. Örneğin, krem ​​rengi, yumuşak kahverengi, beyaz, ana renk olarak bej renkli hoş bir arka plan oluşturacaktır.

Nötr kahverengi tonlar, herhangi bir tasarım stili için uygun bir arka plan olabilir.

Nötr kahverengi tonlar, herhangi bir tasarım stili için uygun bir arka plan olabilir.

menüye dön ↑

Yeşil bej

Yeşil ve altın motifler bej renkli duvarlar için başarılı bir arkadaştır.. Doğal görünüyorlar çünkü doğal renkler hakkındaki düşüncelerimizle tutarlılar. İki rahatlatıcı tonun saf bozulmamış kombinasyonu, evdeki atmosferi uyumlu hale getirecektir. Basit beyaz gölgeli yeşil lambalar ve altın çerçeveli bir ayna klasik bir görünümdedir.

Kurulu
Kapaklara, minderlere, örneğin birkaç yeşil ton ekleyerek katı yeşili seyreltin.
Yeşil ve altın motifler bej renkli duvarlar için eşlik eder.

Yeşil ve altın motifler bej renkli duvarlar için eşlik eder.

menüye dön ↑

Modern bir iç bej

Bejden kaçınmanın bir başka nedeni de, modern renk kombinasyonları fikrinizle hiçbir ilgisi olmayan geleneksel bir seçim olarak algılamanızdır. Fakat bejlerin modası geçmediğini biliyor muydunuz? Modern bir evdeki seçiminin bir risk olduğu size görülebiliyorsa, muhtemelen iyi para kazandıran bir riskten kaçınırsınız.

Klasik iç

Klasik iç

Bej güvenli bir sığınak olmamalı - modern bir evde aksan olabilir! Dikkatleri göze çarpmayan bir şekilde çeker ve bu da izleyicileri dikkatini dağıtmak yerine dikkatini dağıtmaktan şaşırtacaktır. Seni bilmiyorum ama bana öyle geliyor ki, bu kadar basit bir renk için alışılmadık bir fonksiyon.

menüye dön ↑

Bej duvarlar

Duvarlar için bej seçmenin en büyük avantajı, mobilya için istediğiniz herhangi bir rengi seçmek için elleri birleştirmesidir.

Bej güvenli bir sığınak olmamalı - modern bir evde aksan haline gelebilir.

Bej güvenli bir sığınak olmamalı - modern bir evde aksan haline gelebilir.

Bej gerçekten nötr bir arka plandır, yani kahverengi deri kanepeler, kırmızı kulüp sandalyeleri, sarı lambalar ve benzer mobilya çözümleriyle eşleşecektir.

Bu durumdaki bir diğer artı, genel bir ruh hali elde etmek için ikiden fazla renge ihtiyaç duymayacağınız ve odanın asla kalabalık ve aşırı görünmeyeceğidir.

Herhangi bir renkteki mobilyalar bu tür duvarlar için uygun olacaktır.

Herhangi bir renkteki mobilyalar bu tür duvarlar için uygun olacaktır.

Üçüncü rengin, küçük aksan veya sanatla sınırlı olması durumunda yaratıcı ruhlar için de izin verilir. Düşündüğünüzde, odaya ilgi eklemek için belirleyici, cesur bir üçüncü renk düşünün (eğer orada olmadığını düşünüyorsanız).

menüye dön ↑

Bej halılar

Modern tarzdaki bej halı, yazları ferah odalar için gerçekten akıllı bir çözümdür. Mekanın ferah ve havadar görünmesini sağlar, ancak aynı zamanda kış aylarında ısıyı korur.

Bir odanın daha geniş görünmesini sağlar.

Bir odanın daha geniş görünmesini sağlar.

Halıyla herhangi bir probleminiz varsa, bu desenleri seçin; örneğin, mor ile bej veya yeşil, mavi çizgili bej. Shabby Chic bir çözümde iyi görünüyor.

menüye dön ↑

Bej duvar kağıdı

Krem ve bej renk tonları genellikle iç mekanlarda duvarların rengi olarak kullanılır. Bu, beyaz rengine gerçekten harika bir alternatiftir, çünkü bej çok steril ve kişisel olmayan görünmez. Duvarlara ek olarak, krem ​​ve bej perdelerkat için yatak istirahati çamaşırlar, yastıklar, abajurlar ve diğer iç dekorasyonlar. Oturma odası için de güvenle kullanılabilirler. yatak odalarıYumuşak bir alan oluşturmak için

Krem ve bej renk tonları genellikle iç mekanlarda duvar rengi olarak kullanılır.

Krem ve bej renk tonları genellikle iç mekanlarda duvar rengi olarak kullanılır.

Duvarlardaki beyaz ve bej kombinasyonları sanat terapisi için harika, ilham aldığınız her şeyi asmanıza izin veriyor. Bazı insanlar için bunlar cesur, geniş tuvallerdir, bazıları ise mekanı “canlandırmaya” yetecek kadar basit ve parlak bir fotoğraf bulur. Sanatı nötr bir duvara asmak, ona dikkat çekmek için endişelenmenize gerek kalmayacağı anlamına gelir - yine de merkezinde olacak.

En Nötr Duvar Kağıdı Rengi

En Nötr Duvar Kağıdı Rengi

menüye dön ↑

Eklektik odalar

Farklı renklere sahip eklektik odalar, arka plan olarak bej bir renkten gerçekten yararlanabilir. Birinci neden, bej rengin oldukça sabit olması, ikincisi ise ılık olmasıdır (özellikle soğuk gevrek kar beyazı ile).

Eklektik tasarım

Eklektik tasarım

menüye dön ↑

Katmanlı bej

Sıcak fildişi, dolce de leche (kaynamış yoğunlaştırılmış süt), mokaların bej tonları olduğunu biliyor muydunuz? Bu, bu makalenin başında aklınıza gelen renk değil, herhangi bir krema çeşididir.

İç tasarımda, krem ​​tonları rüya gibi bir ruh hali için kullanılır. En rahat odayı yapmak için bunu avantajınıza kullanabilirsiniz.

Krem tonları rüya gibi bir ruh hali için kullanılır.

Krem tonları rüya gibi bir ruh hali için kullanılır.

menüye dön ↑

Mutlak tarafsızlık

İç mekan için modern ve şık bir fikir, biri baskın olacak olan nötr renkler paletinin kullanımı olacaktır.

Kurulu
Örneğin, bej bir duvarın yanına gümüş grisi bir kanepe yerleştirebilir veya sıcak ve dinamik bir atmosfer eklemek için mor yün yastıkları getirebilirsiniz.

Bej rengi duvarlara zıtlık olarak siyah-beyaz bir vurgu ekleyin, özellikle mobilya doğal malzemelerden yapılmışsa ve kumaşlar organikse. Dokulu ilgi cam masa veya mermer ile de eklenebilir tezgah üstü. Her şey bej olacak!

İç mekan için modern ve şık bir fikir, nötr renklerden oluşan bir palet kullanmaktır.

İç mekan için modern ve şık bir fikir, nötr renklerden oluşan bir palet kullanmaktır.

menüye dön ↑

Bej ve nötr organikler

Sıcak bir bej renk tonuyla, yeri daha zarif ve zarif hale getirmek için başka bir nötr organik seçebilirsiniz.

Sıcak gri ve kremalı diyebilirim ya da dokuya yatırım yaparım. Koyu tonlar her zaman açıktır, çünkü bej renkli duvarlara gerçekten amaç verebilirler.

Bej renk tonu ile başka bir nötr organik seçebilirsiniz

Bej renk tonu ile başka bir nötr organik seçebilirsiniz

menüye dön ↑

Oturma odası için teklif

Oturma odaları alıcı olmalı, sıcak olmalı, yani sarı-bej renkli duvarlar ve sıcak bej bir renkte en az bir büyük mobilya parçası yapacaktır.

Bir sonraki adım, bu monotonluğu kırabilecek eşyaları seçmek, renkli resimler veya mavi aksesuarlar olacaktır.. Mükemmel görünen şey açık kahverengi bir şöminenin yerleştirilmesi veya ilginç renklerde ev aletlerinin satın alınmasıdır.

Oturma odaları alıcı ve sıcak olmalıdır.

Oturma odaları alıcı ve sıcak olmalıdır.

menüye dön ↑

Bej ve açık beyaz

Bu tasarım hilesinin bu kadar başarılı olmasının nedeni, ev sahiplerinin nadiren düşünmesi. Bej ve beyaz-beyaz, uygulandığı her yere canlılık ve sakinlik katan inanılmaz bir kontrast.

Her şey size bağlı: beyaz veya bej renkli duvarlarınız monoton bir engel veya hoş görünümlü deneyler için hizmet eden amaçlı bir tasarım özelliği olabilir.

Bej ve beyaz beyaz inanılmaz bir kontrast.

Bej ve beyaz beyaz inanılmaz bir kontrast.

menüye dön ↑

Kum ile bej

Kombin yatıştırıcı, ahenkli, gerçekten de sahilin bir parçasını içeri sokmaya hizmet edebilir. Bej renkli kum kombinasyonundan kaynaklanan pozitif enerjiyi kaybetme riski olmadan, daha koyu kahverengi, mavi tonlarıyla zenginleştirebilirsiniz. Özellikle bu çözüm yatak odaları ve banyolar Odaların.

Yatıştırıcı ve uyumlu kombinasyon

Yatıştırıcı ve uyumlu kombinasyon

menüye dön ↑

Krem ve bej

Kremin rengini, mobilya, aksesuar için kullanılabilecek tüm kahverengi ile iyi giden birçok ton vardır. Örneğin, krem ​​ve bej ile açık koyu kahverengi tonların bir arada tutulması sıcak, hoş bir oda yaratacaktır.. Bu renk kombinasyonları genellikle zarif, her zaman “taze” bir iç tasarım elde etmek için seçilir.

Bu sesler kolaylıkla farklılık gösterir

Bu sesler kolaylıkla farklılık gösterir

Bej rengi tonları, hafiflikleri ve doğallıkları nedeniyle çekicidir, bu yüzden insanlar arasında bu kadar popülerdirler. Farklı bir renk tonuyla vurgulanırsa, daha çekici, güzel olur. Krem ve bej (benzer renkte) mükemmel pastel ve parlak renklerle birleştirilir. Tek istisna siyah..

Kurulu
Siyah yerine koyu kahverenginin kullanılması daha iyidir, çünkü bu renk böyle ince, yumuşak bir krem ​​için çok sertdir.
menüye dön ↑

Kahverengi ve bej

Çekici, sakin ve rahat görünüyor. Renk kombinasyonu, neredeyse her stilde iç tasarım için sonsuz olanaklar sunar. Kahverengi, doğaldır ve iç stabilite hissi veren farklı renk tonları ile nötr olarak kabul edilir.

Bu renk çekici, sakin ve rahat görünüyor.

Bu renk çekici, sakin ve rahat görünüyor.

Kahverengi palet, evde huzur, huzur ve rahatlık isteyenlere uygun. Oturma odasının iç kısmında kahverengi ve bej renk kombinasyonunun ana avantajları - kazan-kazan sonucudur.

Tabii ki, koyu gölgelerle aşırıya kaçmamaya dikkat etmek gerekir, böylece iç kısım çok kasvetli görünmez.

Bej ve kahverengi birlikte çok iyi çalışır, gerçekten şık bir oturma odası dekorasyonu istiyorsanız, temel prensiplere uymalısınız - vurgu olarak koyu tonları ve ana arka plan olarak daha açık tonları seçmelisiniz. Örneğin, koyu kahverengi renkte deri koltuk, sehpa veya raf sistemi, yumuşak bir halıyla birleştirilerek, odaya özel bir karakter katar.

Kahverengi palet yatıştırır

Kahverengi palet yatıştırır

Oturma odası tasarım fikirleri kahverengi ve bej koleksiyonunda orijinal renk vurgularını göreceksiniz. İşte bazı fikirler:

 • Kahverengi, bej rengi mükemmel bir şekilde tamamlar, kombinasyon çok asil görünür, ancak renkler ayrıca kullanılabilir. Oturma odasındaki koyu renkli bir duvar, alanı görsel olarak azalttığı için geniş ve iyi aydınlatılmış odalarda uygun olacaktır;

Bej ve kahverengi birlikte iyi görünüyorsun

Bej ve kahverengi birlikte iyi görünüyorsun

 • Bu renklerin düet kolayca mavi, mavi, yeşil, mor, beyaz, tüm pastel tonları çeşitli tonları ile birleştirilir;
 • Zarif, zarif, şık görünen kahvenin en popüler tonları kakao, çikolata, tarçın ve doğal ahşaptır. Kakao - Güçlü bir renk, vurgu olarak kullanılabilir. Çikolata tonları, run ile mükemmel bir şekilde birleştirilmiştir. Kahverengi tarçın yumuşaklığı iç kısma sıcaklık katar, sarı veya kırmızı tonlarla mükemmel çalışır. Romantik bir dokunuş için tarçın, açık bej tonlarla birleştirilebilir. Ahşabın doğal tonları gri, yeşil ve diğer dünya renkleri ile çalışır.

Tonların zarif kombinasyonu

Tonların zarif kombinasyonu

Kombinasyon, klasik, Akdeniz veya rustik bir tarzın yanı sıra modern bir minimalist dekor oluşturmak için kullanılabilir. Çoğu durumda, oturma odalarındaki kahverengi ve bej renklerde dekore edilmiş tüm mobilyalar, özel bir asalet katan doğal ahşaptan yapılmıştır.

menüye dön ↑

kanepe

En muhteşem mobilyalar genellikle, çikolata veya hafif ahşap tonları gibi zengin renklere sahiptir. Deri veya yumuşak kumaş olsun, bu paletteki koltuk, yapıldığı malzemeye bakılmaksızın her zaman lüks görünecektir.

Oturma odanızın büyüklüğüne bağlı olarak bir kesit, modüler veya köşe kanepe seçebilirsiniz. Sandalyeler, yeşil, mavi veya sarı gibi vurgulu renklerde sandalyeler, karlı bir ektir, kanepenin rengini dengeler.
Bu paletteki koltuk her zaman lüks görünecek

Bu paletteki koltuk her zaman lüks görünecek

Bazı insanlar kahverengi renk paletinden korkuyor, çünkü birçok renk tonunun hangisinin kişiliğine uyacağından emin değil, oturma odasında iyi görüneceğinden emin değiller. Ancak, açık tonlarda veya çikolata renginde deneme yapmaktan korkmamalısınız. Bu paleti oturma odasında ifade etmenin birçok yolu vardır - zeminden aksesuarlara, kumaşlara. Bej ile birlikte iç mekana zengin, saygın bir görünüm verir, çok hoş bir atmosfer yaratır.

Seksiyonel, modüler veya köşe kanepe seçebilirsiniz.

Seksiyonel, modüler veya köşe kanepe seçebilirsiniz.

menüye dön ↑

Yatak odası iç

Bej rengi bir palet yaparken, sıkıcı bir odadan kaçınmak için biraz çalışmanız gerekir. Kullanabileceğiniz farklı renk tonlarını düşünün. Ayrıca farklı dokular, ilginç mobilya parçaları ve aksan düşünün. Bu elementlerin farklı şekillerde birleşimi çekici, ilginç bir bej renkli yatak odası yaratacaktır.

Bej yatak odası iç tasarım

Bej yatak odası iç tasarım

Bej oldukça modern, ama aynı zamanda uygun. Tamamen bej renkli bir odanın çözümü derin temizleyici bir nefes, temiz hava gibidir. Ruh için iyidir, tek renkle dekore edilmiş bir odaya girdiğinizde gözü rahatlatır. Farklı renk tonları kullanmak tek bir renk kullanmanın bir yoludur, fakat aynı zamanda bir kıvılcım, bireysellik kazandırmaktır. Bir odayı vurgularken farklı dokuları kullanmak da çekici bir görünüm yaratmanın bir yoludur.

Bej oldukça modern, aynı zamanda rahat bir renktir.

Bej oldukça modern, aynı zamanda rahat bir renktir.

Yastıkları eğlenceli kumaşlarda kullanmayı, rahat ve yumuşak bir donanım kullanmayı düşünün. Son olarak, odanın etrafına dağılacak vurgu mobilyayı düşünün. Karakteri olan bir masa lambası, ilginç bacakları olan bir masa, göze dikkat edebileceğiniz ilginç bir şey verecektir.

Oda, mal sahibinin kişiliğini ve eğilimlerini de yansıtmalıdır.

Kurulu
Yaratıcı olun, çıkarlarını vurgulayan unsurları, mal sahibinin kimliğini ekleyin, çünkü bu çok önemlidir.
Yatak odası, sahibinin kimliğini yansıtmalıdır

Yatak odası, sahibinin kimliğini yansıtmalıdır

menüye dön ↑

Bej ve kırmızı

Beige bir odaya klasik bir görünüm verir, ancak kırmızı ile birlikte yeni bir ses elde eder. İşte bu kombinasyonla olan ilişkilendirmelerim: ahududulu kremalı kek çikolata.

Ahududu sulu kırmızı, heyecan verici. Ancak, tüm kırmızı gölgeler sıcak, romantik. Kırmızı renk şemaları ile bej, parlak, koyu tonları ve yatıştırıcı nötr tonları güzelce dengelenmiş modern iç mekanlarda birleştirir.

Bu kombinasyon odaya yeni bir ses çıkarır.

Bu kombinasyon odaya yeni bir ses çıkarır.

Kırmızı ahududu ile mükemmel uyum sağlayan sıcak bir palet oluşturun:

 • açık ve koyu kahverengi tonları;
 • altın rengi;
 • yumuşak turuncu;
 • kırmızımsı pembe tonları.

Siyah ve beyazın yanı sıra gri renkli tonlar da tüm gölgelerle iyi çalışır. Soğuk gri ve bej, kırmızı ve pembenin sıcak tonlarını dengelemeye yardımcı olabilir.

menüye dön ↑

mutfak

Modern Mutfak

Modern Mutfak

Her şeyden önce, bej esnekliği önemlidir: stil olup olmadığı ProvenceModern ya da başka, ısının kabul edilebilir olduğu her yerde, iyi görünecektir.Bu özellik, fantezi için benzersiz ve yeni bir şey ortaya çıkarmak için birçok fırsatı kullanmanızı sağlar. Bejin işaret rengi olduğuna dikkat etmek önemlidir. Lekeleri, su damlalarını ve yağları görecektir. Ancak, iç hala popüler.

Minimalist tarz

Minimalist tarz

menüye dön ↑

klasik

Klasik bir mutfak için klasik renk: bej burada ihtiyacınız olan her şeyi verir - göze çarpmayan, zarif, dokunma. Sadelik ve simetri burada değerlenir: gelişmişlik sadece ilginç dekoratif öğelerle değil, aynı zamanda pahalı malzemelerle de vurgulanır. İdeal çözüm, döşeme ve şık altın (veya gümüş) kulplu, masif ahşap mobilyalardır.

Kurulu
Unutma ki klasik ve plastik asla güzel görünmeyecek. En kabul edilebilir çözüm, doğal ahşaptan yapılmış bir cephe ve daha ucuz malzemelerin iç kısmı olacaktır. Oyma veya az miktarda kalıplama biçimindeki dekora burada da izin verilir.
Klasik yemekler için klasik renkler

Klasik yemekler için klasik renkler

İç bej renk

Mükemmel kombinasyonu seçme

9 Toplam puan
Renk kombinasyonu

Güzel ve sıcak bej birçok renkle birleştirilebilir. Mobilya, en başından itibaren açıklanacak olan renk paleti çerçevesinde sürdürmek için de önemlidir. Bej renkte iç mekan seçenekleri sunuyoruz. Başarılı ya da değil - siz karar verin. Bilgileri inceledikten sonra, yorumlarınızı yorumlardaki tartışmalara bırakınız. Diğer okuyucular için faydalı olacaktır. Fikriniz bizim için çok önemlidir. Katılımınız için teşekkürler. Her inceleme ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Bilginin alaka düzeyi
9
Uygulamanın kullanılabilirliği
9.5
Konu açıklaması
8.5
Bilginin güvenilirliği
9
şekerleme
 • Her stile uygun, rahat bir atmosfer yaratır.
 • Geniş renk yelpazesi ile iyi görünüyor.
 • Paleti kendiniz özelleştirmek kolaydır.
eksileri
 • Bu izleri olan işaret rengidir.
 • Yanlış tonu seçme riski vardır ve sonra iç kısım sıkıcı olacaktır.
 • Birçoğu, hızlıca bıktıklarını iddia ediyor, bu yüzden herkes için değil.
Yorumunuzu ekleyin

Novozhenina Anna

Merhaba, buradayım çünkü iç tasarım benim zayıflığım. Düzenli olarak pınardan ayrılıyorum, ilgi alanlara ilham veriyorum ve Ikea'yı unutmuyorum))

Memnun olacağız ve fikriniz

Cevap bırak

Genel değerlendirmeniz

tr2.decorexpro.com - Günlük Tasarım, Mimarlık, İç Tasarım Dergisi

Odaların

Avlu ve bahçe

dizayn