İç mekanda yüksek teknoloji tarzı (125+ Fotoğraf): Dikkatsiz bakıştan gizlenen tüm nüanslar. Güzel Tasarım Tasarımları

Yüksek teknolojili tarzdaki iç mekan, tek nedenden dolayı popülerdir - elimizdeki gibi teknolojimiz yok. Bu, hayatınızı kolaylaştırmak için en son başarıları kullanmak felsefesidir. Kendinizi doğru fikirlerle donatmak için ileri teknoloji fotoğraflara bakın.

İçerik:

Muhtemelen şehirdeki modern tuvaletlerde, mutfaklarda, birinci sınıf restoranlarda yüksek teknolojiye sahip iç tasarımlarla karşılaştınız ve tarzınıza stil katmayı düşünmeye başladınız. ev? Her ne kadar High Tech projeleri genellikle kamu iç mekanlarını planlamak için kullanılsa da, daireler ve evler. Peki High Tech'in iç tasarım stili neleri içerir?

İç yüksek teknoloji tarzı

İç yüksek teknoloji tarzı

Metal ile çevrelenmeyi sevenler için yüksek teknolojiye sahip iç tasarım, plastik ve yüksek teknoloji. Stil, renk şemalarına değil şekillere odaklanma eğilimindedir. Her şey şık ve parlak olmalıdır. Yüksek teknoloji ürünü iç tasarım, uygulama sırasında hatalar yapılırsa farkedilir derecede elverişsizdir.

Stil kavramı

En modern iç tasarım tarzına dikkat çekmek istiyorsak, yüksek teknoloji tarzı olacaktır. Karakteristik özelliği, buradaki tüm öğelerin belirli bir amaca hizmet etmesidir. Dekorasyon tarzı ile karakteristik özgüllüğü ortaya koymak için endüstriyel stil ile bir bağlantı var.

Yokluğu şu şekilde telafi edilir:

Tasarımın öne çıkan özelliği - açık tasarım kullanarak:

Büyük odalar için uygun tasarım çözümü işlevselliğe bölünür bölge cam ya da sürgülü kapılar.

Stilin karakteristik özelliği, buradaki tüm unsurların belirli bir amaca hizmet etmesidir.

Stilin karakteristik özelliği, buradaki tüm unsurların belirli bir amaca hizmet etmesidir.

Bu tarz, endüstriyel tesislerle ve kurucu unsurların mevcut işlevselliğini yarattığı, kullandığı ve birleştirdiği imajla ilgili olduğu gerçeğinden doğmuştur. Yüksek teknolojili ortamlarda, nihai görsel sonucun bir parçası olan bir yapıyla daha açık bir ilişki kurmak yaygındır.

Yüksek teknoloji ürünü iç tasarım, estetik açıdan orijinal potansiyel ile oynuyor:

 • boruları;
 • valfler;
 • asansörler;
 • kirişler;
 • Hava kanalları

Bu tarz ayrıca aşağıdaki gibi malzemelere de büyük önem vermektedir:

 • cam;
 • plastik;
 • Metal.

Kromatik ile ilgili olarak, siyah ve beyaz metalik gümüş bir palet görüntüler.

Verimlilik, ileri teknoloji iç mekanları tanımlamak için kullanılabilecek ana kavramlardan biridir ve en iyi stil birlikleri endüstriyel, minimalist yaklaşımlara dayanmaktadır.

Yüksek teknolojili iç mekanlarda güzellik ve estetik, işlevsellik ve pratiklik ile bağlantılıdır.. Aynı zamanda, açıklık aynı zamanda bu iç mekanların tanımlayıcı bir özelliği olarak da işlev görür. Bu nedenle, bu özelliklerin bir sonucu olarak, stilin özelliklerini korumak için, örneğin Aşağıdakileri kullanarak işlevsel alanlara ayrılmalıdır:

 • ışık bariyerleri;
 • cam duvarlar;
 • Cam kapılar
Bu tarzda, güzellik ve estetik işlevsellik ve pratiklik ile bağlantılıdır.

Bu tarzda, güzellik ve estetik işlevsellik ve pratiklik ile bağlantılıdır.

uyan mobilya ileri teknoloji iç mekanlar için basit bir geometrik konturu, ortak bir alan paletine karşılık gelen monokromatik malzemeleri korumalıdır. Modüler mobilyalar da uygun olacaktır. Yeniliğe ve işlevselliğe olan bağımlılığı da çok fazla sert görünen alanın yaratıcı potansiyelini artıracaktı.

menüye dön ↑

Yüksek teknolojili ev için tasarım fikirleri

High Tech tarzı ilk olarak, tüm unsurların öncelikli olarak belirli bir amaca bağlı olduğu endüstriyel alanlarda ortaya çıktı. Bu nedenle, High Tech tasarımı sadece bir estetik değil, aynı zamanda her bir unsurun yararlanabileceği bir pratiklik değil, aynı zamanda genel konu için estetik değer pahasına değildir.

Örneğin, yüksek teknolojide mutfak Ekipman teknolojik olarak gelişmiş, modaya uygun ve pahalıdır, tasarımın bir parçası haline gelir, yalnızca amaçlanan amacı için kullanılacak bir eleman değildir. Aynısı banyolar, oturma odaları gibi diğer odalar için de geçerlidir.

Her eleman, nesne, High Tech temasına uyacak şekilde özenle seçilmiştir. Kanepeden buzdolabısobadan musluklara ve kapı kollarına kadar: her bir eleman, odanın genel görünümünü görsel olarak kesintiye uğratmadan, görevini en iyi şekilde gerçekleştirmek için tasarlanmıştır.
High Tech sadece estetik değil, aynı zamanda pratiktir

High Tech sadece estetik değil, aynı zamanda pratiktir

High Tech teması, mekanın karmaşık yapılanmasını da hesaba katar. Yüksek tasarımlı odalar geniştir ve daha az girişime sahiptir. Odaların büyük görünmesi için boyutlar özenle seçilmiştir. Yapısal açıklık, örneğin High Tech projelerini modern restoran ve barlarda popüler yapan şeydir. Ancak, alanın daha az önemli olmadığı konut binalarında da geçerlidir.

High Tech tasarımlarında kullanılan malzemelere rastladığınızda, konseptin tamamından çok farklı odun bulamazsınız.

Bunun yerine, pürüzsüz fütüristik yapay yüzeyler ortaya çıkar, ayrıca:

 • cam;
 • krom;
 • pirinç.

High Tech temalarında yaygın olarak kullanılan renkler koyu renkle vurgulanır. Gümüş, siyah bol beyazdır. Aksesuar veya dekor eklerken kırmızı ve mavi gibi koyu renkler kullanılabilir, ancak az miktarda kullanılmalıdır.

Böyle bir mutfakta ev aletleri teknolojik olarak gelişmiş, şık ve pahalı

Böyle bir mutfakta ev aletleri teknolojik olarak gelişmiş, şık ve pahalı

High Tech'in iç tasarımı, minimalist tasarımla ortak bir noktaya sahiptir.

Minimalist tasarımlar gibi, High Tech tasarımı zarafet, sofistike, minimal dekorasyon, desen ve her ne pahasına olursa olsun karışıklığı önleme ile ayırt edilir.

Bu, bu şık ve modern görünümü beğenir ve zevkinize uygun bir bütçeniz varsa, High Tech kesinlikle sizin içindir.

menüye dön ↑

Yatak odası iç

Yüksek teknoloji yatak odası Teknik elemanların tasarıma dahil edilmesi nedeniyle sertlik ve sağlamlık hissi verir. Minimalizme yakın bir stil gibi yüksek teknoloji ürünü bir iç mekanda, genellikle tek renkli renk şemaları kullanılır. Sıradan, ana renkler ile birleştirilebilir:

 • kırmızı;
 • mavi;
 • yeşil;
 • Sarı.

Çizimler, dekoratif elemanlar, yüksek teknoloji iç tasarımında neredeyse yok.

Minimalizme yakın bir stil gibi yüksek teknoloji ürünü iç mekan

Minimalizme yakın bir stil gibi yüksek teknoloji ürünü iç mekan

Döşeme ya aynı renkte olmalıdır halıveya halılar duvarlarla örtüşmelidir. Leopard suni deri zemin kaplamaları da kabul edilebilir, ilginç bir çözümdür. Aynı yüzey yapısına sahip mobilyalarla birleştirilebilir.

menüye dön ↑

Salon tasarımı

Oturma odası yüksek teknoloji tarzında başka bir tarzda dekore edilmiş oturma odasından ayırt etmek kolaydır. Örneğin, menekşe aydınlatmasının çift kombinasyonunun olağandışı çözümünü yanınıza alın. tavan zıt bir mor renkte bir zemin kaplaması ile.

Cam ve metal bölmelerin bolluğu, düz çizgiler, berrak geometrik şekiller, asma tavanlar, çeşitli aydınlatma ve aydınlatma türleri - tüm bunlar, yüksek teknolojiye sahip iç tasarımın özelliğidir.
Daha fazla cam ve metal bölme kullanın

Daha fazla cam ve metal bölme kullanın

Mobilya seçimi yere uygun olmalıdır. Basit geometrik şekiller ve tek renkli malzemeler ile kullanışlı mobilyalar. Aksan öğesi olarak işlev görecek bir renk patlaması, parlak bir renk kullanılarak oluşturulabilir. kanepeÖrneğin, genel arka planı canlandırabilen kırmızı.

Parlak odak sadece bir olmalıdır. Modüllerini farklı renklere sahipse, şeklini değiştiren modüler bir kanepe kullanabilir ve belki de farklı bir renk kombinasyonu oluşturabilirsiniz. Uygun iç elemanlar masa camlı tezgah üstü, metal ayaklı ve arkada sandalyeler, tekerlekli sehpalar, modern cam raflardan raflar.

Yüksek teknoloji tarzındaki oturma odası, başka bir tarzda dekore edilmiş olan oturma odasından kolayca ayırt edilebilir.

Yüksek teknoloji tarzındaki oturma odası, başka bir tarzda dekore edilmiş olan oturma odasından kolayca ayırt edilebilir.

menüye dön ↑

Fidanlıkta yüksek teknoloji

Çocuk odasıyüksek teknoloji ürünü iç tasarım fikirleri kullanılarak dekore edilmiş, küçük fütüristik şeyleri sevindirecek bir mekandır. Karakteristik nötr kaplamalar sayesinde, bir değişiklik gerektiğinde odanın içini değiştirmek kolaydır.

Çocukların ileri teknoloji tarzı

Çocukların ileri teknoloji tarzı

Ancak, fidanlık yüksek teknoloji iç sadece çekici bir tasarım değildir. Konseptin özü, fidanlıkta özel bir anlam edinen teknolojinin tüm faydalarını sağlamaktır.. Şu anda, çocuğunuzla ilgilenen entegre, birbirine bağlı, yüksek teknoloji ürünü Wi-Fi özellikli araç sıkıntısı yoktur.

Hareketlerini, kalp atışı, nefes alma, hava kalitesi, uyku ve gelişmeyi izleyen akıllı bir cihaz edinin. Daha sonra, çocuğunuzun (ve, sizinki gibi) yaşam kalitenizi arttırmak için verileri kullanabilir veya durumu endişe etmeden ve uzaktan kontrol etmeden işe başlayabilirsiniz.

Bu, fütüristik şeylerin küçük aşıklarını memnun edecek bir alan.

Bu, fütüristik şeylerin küçük aşıklarını memnun edecek bir alan.

menüye dön ↑

Banyo için

banyo yüksek teknoloji tarzında modernite tüm faydaları getirecektir. Bu stilin temel prensibi çok az aksesuar veya mobilya ile yüksek pratikliktir.:

 • lavabolar. Geleneksel lavabolar genellikle çok az estetik çekiciliğe sahip olsa da, ileri teknoloji banyo lavaboları genç kuşağın şüphesiz takdir edeceği bazı modern teknolojik dokunuşlar ekler;

Yüksek teknoloji banyo

Yüksek teknoloji banyo

 • el gerektirmeyen yüksek teknolojili tuvaletler veya kâğıt. Bu tuvaletler sıcaklık kontrollü suya ve otomatik kurutuculara sahiptir (zaten Asya'da kullanılmaktadır ve yaygın olarak kullanılmaktadır);
 • klozet ısıtıcılar ve LED lambalar;
 • kendi kendini temizleyen tuvaletler ve antimikrobiyal koltuklar;
 • klozet kapağını kaldırırken ve indirirken hareket sensörleri;

Yüksek teknoloji mekanı tarzında banyonun içi modernitenin tüm faydalarını getirecek.

Yüksek teknoloji mekanı tarzında banyonun içi modernitenin tüm faydalarını getirecek.

 • çevre dostu dijital musluklar su ve enerji tasarrufu için harika bir yoldur. Dijital bir musluktan bekleyeceğiniz özelliklerden bazıları şunlardır: su tüketimini ve dijital sıcaklık kontrol ayarlarını azaltma;
 • kullanıcıyı "okuyan" ve eller musluğun altında olmadığında kapanabilen temassız kızılötesi dokunma teknolojisi;
 • sabah egzersiz süresinin ayarlanması veya seçilen bir zaman aralığında çalışan diş fırçalama seçeneği gibi programlanabilir fonksiyonlar;
 • banyo tekrar geliyor duşakabin.

Bu stilin prensibi yüksek pratikliktir.

Bu stilin prensibi yüksek pratikliktir.

Yeni banyolardan bekleyebileceğiniz şeyler:

 • duşsuz ayrı banyolar;
 • küçük Japon tarzı hamamlar;
 • Banyo için, çoğu yerden çıkan ve banyoya dökülen zarif, modern armatürler;
 • masaj elemanlarına sahip küvetler, hava kanalları sabit bir ılık masaj köpüğü akışı sağlar;
 • renk terapisi veya ortam geliştirici aydınlatma.

Kural olarak, banyo, duş alanlarına hakim

Kural olarak, banyo, duş alanlarına hakim

Yeni malzemeler ve banyo formları dikdörtgen biçimlerin yanı sıra oyulmuş taş ve bakır sunar. Yüksek teknoloji ürünü banyoda ayrıca akıllı araçlar bulunur. Başka bir teknoloji seviyesi ekleyen bazı ilginç unsurlar:

 • ilaçları veya soğuk içecekleri serin bir yerde saklayan banyo için buzdolabı dolapları;
 • Duştaki sıcaklığı, su, buhar, müzik ve renk terapisinin akışını kontrol etmenizi sağlayan LCD paneller;
 • su geçirmez televizyonlar. Banyo yapmak ve TV izlemek hoş bir kombinasyondur ve bu bir filme girdiğinizde iPad'i banyoya bırakma şansını ortadan kaldırır.

Dikdörtgen malzemeler ve şekiller

Dikdörtgen malzemeler ve şekiller

Bir çağda, teknoloji insanların günlük yaşamlarının önemli bir parçası haline gelir. Bu yüzden bu yüksek teknoloji ürünü banyo aksesuarları, teknolojik aletler insanların yaşamının her yönüne girdiğinden kesinlikle gerekli olacak. Duyusaldan MP3 musluklarına ve yüksek teknolojiye sahip tuvaletlere kadar, bu modern aksesuarlar kesinlikle banyo zamanını daha eğlenceli hale getirecek.

menüye dön ↑

Yüksek teknoloji mutfak tasarımı

İç tasarımın yüksek teknoloji unsurlarını içeren herhangi bir mutfak “gelecekten mutfak” tır. Tüm büyük ev aletleri, modern teknolojiyi kullanarak en gelişmiş olmalıdır. Düzen mümkün olduğunca basitleştirilmelidir.

Ofis alanına benzeyen bir mutfak oluşturmamak için, fazla krom ve parlaklık en aza indirilmelidir.
Gelecekten mutfak

Gelecekten mutfak

Birisi geleceğin mutfağından bahsettiğinde, ne düşünüyorsun? Ses komutlarına cevap veren cihazlar mı konuşuyor? Günümüz mutfağında teknoloji büyük bir rol oynamaktadır. Yaşam tarzımız değişti ve mutfağın işlevi değişti, teknoloji ihtiyaçlarımız doğrultusunda ilerliyor.

Mutfak artık sadece bir yemek odası değil.. Hanehalkı işleri, fatura ödemeleri, çamaşırhane, programlanmış eğlence ve mutfağa taşınan diğer yemek pişirme faaliyetleri, büyüklüğüne kavuşmuş ve bazı modern düzenler mutfağı ev için merkezi bir yer yapmıştır.

Eğlence ve bilgi sistemleri, diğer aile üyelerini mutfağa gelmeleri, oturmaları ve yemek yemeleri için motive ediyor. Mutfakta bir bilgisayar, özellikle önemli bir mesaj beklerken tarifleri aramanız, faturalarınızı ödemeniz veya bir e-postayı takip etmeniz gerektiğinde de faydalı olacaktır. Yoğun bir programa sahip olanlar için, ileri teknoloji mutfak teknolojileri hızlı bir şekilde yemek hazırlamaya, uzaktan yemek pişirmeye ve yemeğin ne zaman değiştirileceğini size hatırlatmaya yardımcı olur.

Mutfak artık sadece bir yemek odası değil.

Mutfak artık sadece bir yemek odası değil.

menüye dön ↑

Giriş salonu

Evin girişi zorla döşenmemelidir. Yüksek teknoloji tasarımı piyasaya sürülmeye katkıda bulunuyor koridor mobilyalardan, duvarların aynı renklerini düşünerek dikkat çekmeyiniz. dolapları. Duvarların dekorasyonunda ise pürüzsüz ve sağlam olmalı, küçük fotoğraflarla süslenmelidir. Yüksek teknoloji aynı zamanda aydınlatma kurallarını da belirler.

Minimum miktarda mobilya içeren şık giriş holü

Minimum miktarda mobilya içeren şık giriş holü

Lambader avizeler burada yasaklandı, ancak dahili aydınlatma oldukça uygun. Sarkıt aydınlatma veya halojen lamba kullanın. Yüksek teknoloji dünyasında, sadece metal ve cam değil, aynı zamanda:

Genel olarak, yüksek teknolojiye sahip iç mekanlar için malzeme seçimi konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur. Sadece işlevselliği hatırlamak gereklidir.

Bu tarz, koridorun ekstra mobilyalardan serbest bırakılmasına katkıda bulunur.

Bu tarz, koridorun ekstra mobilyalardan serbest bırakılmasına katkıda bulunur.

menüye dön ↑

panjur

Yüksek teknoloji tarzı, kendine güvenen ve şık gençler tarafından kullanılıyor ve kullanılıyor. Bu tarzın ana özelliği odadaki alanın bolluğu. Burada asla sevimli ya da muhteşem göremezsin perdeler. Bunun yerine yatay veya dikey perde var. Tabii ki, şans odanıza benzeyecek ofis Böylece, odanızın daha konforlu görünmesini sağlamak için merdane ve diğer minimalist perde tiplerini kullanabilirsiniz.

Bu tarzın ana özelliği odadaki alanın bolluğu.

Bu tarzın ana özelliği odadaki alanın bolluğu.

menüye dön ↑

Küçük daireler için tasarım

Kayıt sırasında stüdyo Daireler, yüksek teknoloji tasarım ilkelerini takip etmek için faydalı olabilir, çünkü bu tarz küçük bir alana çok daha fazla olduğu yanılsamasını verir. Kendinizi sıkışık olmayacak küçük bir odada bulacaksınız.

Mutfak ve oturma odası kombinasyonu seçeneği

Mutfak ve oturma odası kombinasyonu seçeneği

menüye dön ↑

Stüdyo daire için

Küçük alanlar için uygun yüksek teknoloji. Temiz, soğuk renkler ve ilave mobilyaların olmaması, odada daha fazla alanın yanılsamasını yaratmaya yardımcı olacaktır.

stüdyo uzay özgürlüğü ile karakterize.

Kurulu
Küçük dairelerde bu tarzı kullanmaktan korkmayın. Cam objelerin ve açık renklerin bolluğu, en küçük stüdyo daireyi bile daha geniş hale getirebilir.
Stüdyo daire seçeneği

Stüdyo daire seçeneği

menüye dön ↑

Çocuk odaları için

Yüksek teknoloji tarzı, sadece geniş odalar için değil küçük olanlar için de çok pratik bir tasarım seçeneğidir. Temel mobilyaların açık renk şemaları ile birleştirilmesini içerir.

Küçük, stilize çocuklar

Küçük, stilize çocuklar

menüye dön ↑

Banyo için

Yüksek teknoloji ürünü banyo, konfor ve romantizmi şık bir şekilde bir araya getiremiyor. Provence, Ülke veya Modern. Ancak aynı zamanda banyoda ihtiyaç duyulan tüm fonksiyonel bileşenleri de içerecektir. Tüm sıradan günlük aktiviteler daha basit ve daha doğal hale getirilmelidir.

Bu tarzda küçük bir banyo seçeneği

Bu tarzda küçük bir banyo seçeneği

menüye dön ↑

Mutfak için

Bar sayacı Küçük bir yüksek teknoloji mutfağında olduğu gibi, 6 kişi mi yoksa 2 kişi mi barındırması gerektiğine bağlı olarak ayarlanabilen kompakt bir cam veya sürgülü masa için idealdir. Sandalyeler şunlardan yapılabilir:

 • bükülmüş kontrplak;
 • ağaç;
 • metal;
 • plastik;
 • şeffaf polikarbonat.

Küçük bir ileri teknoloji mutfak için mobilya seçiminde temel kriterler minimal tasarım, çok yönlülük ve şıklıktır.

Küçük bir mutfak için yer tasarrufu seçeneği

Küçük bir mutfak için yer tasarrufu seçeneği

Yüksek teknoloji ürünü iç tasarım, cesur, düz renkler ve gereksiz mobilyaların bulunmaması sayesinde odayı görsel olarak genişletmeye yardımcı olacaktır.

menüye dön ↑

İç öğeleri

Yüksek teknoloji ürünü iç tasarım genellikle ek dekoratif elemanlar gerektirmez, çünkü kural olarak büyük miktarda ışık krom ve parlak yüzeyler tarafından kırılır ve aynalara yansıtılır.

Kurulu
Bununla birlikte, iç mekana bireysellik duygusu eklemek istiyorsanız, doğru dekoratif unsurları kullanmanız gerekir.
Mümkün olduğunca az dekorasyon kullanmaya çalışın.

Mümkün olduğunca az dekorasyon kullanmaya çalışın.

Duvarlar metal çerçevelerde büyük fotoğraf portreleri ile süslenebilir. Siyah beyaz fotoğraflara bakmak uygun olur.İlginç metal figürlerin yanı sıra dekoratif cam objeler de tasarıma uygun olacaktır.

menüye dön ↑

Stilin ayırt edici özellikleri

İleri teknoloji tarzı için bir başka konuşma adı "akıllı ev" terimidir.. Bu sadece yüksek teknolojinin varlığı değil aynı zamanda işlevsel bir cihaz anlamına da geliyor. Birlikte, tüm sıradan günlük aktivitelerin daha basit ve daha doğal hale geleceği şekilde kullanılmaları gerekir.

Stil, yüksek teknolojiye işaret ediyor

Stil, yüksek teknolojiye işaret ediyor

Bu ev gerçekten birçok durumda akıllı ve yüksek rahatlık sunuyor. Bu, ısıtma, soğutma, güvenlik ve hatta odanın tadına bakmak için otomatik sistemler içerir.

Kurulu
Akıllı evler mobil iletişim yoluyla ses kontrolü de yapabilir ve ekonomik kullanımda ve çevrenin korunmasında yaşayabilmemiz için yaşamlarımızı optimize etmek üzere tasarlanmıştır.
Akıllı ev sistemi

Akıllı ev sistemi

menüye dön ↑

Karakteristik renk paleti

Karakteristik yüksek akım renk paleti, çoğunlukla gri ve beyazın yanı sıra tüm nüanslarını da içerir. Ana arka plandan çok farklı olan zıt tonlar bazen kullanılır.

menüye dön ↑

Çok fonksiyonlu mobilya

Yüksek teknoloji ürünü iç fikirler bize çok işlevli mobilyalar önermektedir. Hepsinden iyisi, modern bir tasarımla çalışacak.

Renk paleti çoğunlukla gri ve beyazı içerir.

Renk paleti çoğunlukla gri ve beyazı içerir.

menüye dön ↑

Çok katmanlı aydınlatma

Çok katmanlı, bol, muhteşem aydınlatma, yüksek teknolojiye sahip bir iç mekanın başka bir tipik özelliğidir. Duvar ve tavanlarda bulunur. Aydınlatma açık imarda önemli bir rol oynar düzen.

En uygun, muhtemelen farklı yüksekliklerde, küçük halojen süspansiyonlu lambalarla birlikte sarkıt lambalardır. Temel gereksinim, formun basitliğidir. İyi bir fikir, farklı yüksekliklerde halojen lambalı asma tavan avizesidir - iç mekan tasarımına rahatlık ve çekicilik verirdi. Egzotik balıklı şık bir akvaryum, genel bir iç düzenlemeye estetik, ileri teknoloji bir görünüm kazandıracak ideal bir dekorasyondur.

Çok işlevli mobilyalar kullanın

Çok işlevli mobilyalar kullanın

menüye dön ↑

şömineler

Yüksek teknolojili şömineler genellikle baca içermez ve elektrik, alkol yakıcı ve diğer yakıtlar üzerinde çalışır:

 • Hollandalı üretici şömineler Helex, Full HD TV ile modern bir şömineyi birleştirdi. TV İnce bir cam veya siyah panel ile kaplı şömine alanına tamamen girmek için tasarlanmış düz ekranlı;

Şık bir şömine seçeneği

Şık bir şömine seçeneği

 • duvara monte edilmiş şömine, düz plazma TV'lerden biri olarak duvara monte edilebilir. Küçük katalitik dönüştürücüler kullanılarak, duvara monte edilmiş şömine kokuları yakma, iç mekan havasında bayat yapma, etkin ılık ve nötr havayı tekrar hava sahasına geri döndürme kabiliyetine sahiptir;
 • Yüksek teknolojili elektrikli şöminenin yakacak odunla doldurulması gerekmez ve geleneksel şömineler için tipik olan külün uzaklaştırılması, tasarımına yüksek teknoloji dokunuşu katacaktır. Bu modeller aynı zamanda duvara monte edilmiş bir plazma paneline ya da cam bir ekranın arkasında yanan bir alevi olan genel bir resme benzer. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir;

Stil düz çizgiler ve geometrik şekillerden oluşur.

Stil düz çizgiler ve geometrik şekillerden oluşur.

Yaşayan bir alevin etkisi, bu şöminelerin en önemli özelliğidir.

 • Mobil elektrikli dökme demir plakalar endüstriyel tasarıma daha yakındır, ancak aynı zamanda yüksek teknolojiye de uyacaklardır. Dökme demir plakalar, genellikle el emeği ile yapılan, size estetik ve sıcaklık getirebilecek gerçek bir sanat eseridir. Elektrikli bir vantilatör kullanmak yerine, bu mobil elektrikli şömine sessiz ve yumuşak bir ısı kaynağı sağlayarak yukarıdan ısı sağlar;
 • Modern gaz şömineleri, ocaktan çıkmadan önce yalnızca atmosfere salınımları temizlemekle kalmayıp aynı zamanda evdeki kokuların giderilmesine ve toz akarları gibi havayla taşınan partiküllerin nötrleştirilmesine, daha temiz ve sağlıklı bir ev ortamı yaratılmasına yardımcı olan en son katalitik teknolojisine de sahiptir. Bacaya hiçbir enerji boşa harcanmayacağından, üretilen tüm ısı odayı ısıtmak için kullanılacak ve bu da işletme maliyetlerini düşürecektir;

Plazma paneli genellikle güzel bir resmi andırıyor.

Bu modeller aynı zamanda duvara monte edilmiş bir plazma paneline ya da alevi olan genel bir resme benzer.

Bu modeller aynı zamanda duvara monte edilmiş bir plazma paneline ya da alevi olan genel bir resme benzer.

 • Şöminelerin portatif olamayacağını düşündüğünüzde hayatınızda bir masa üstü şömine görünebilir. Masanın üzerindeki şömine, bir mum alevi andıran daha da küçük bir kopyasıdır. Bu minyatür, geleneksel olanın yerine tam teşekküllü bir alternatif olmayacak olsa da, romantik bir akşam yemeğinde ortağınızı kesinlikle hayrete düşürecek. Sıvı parafin yağı ile çalışır.
 • Bacaları olan bir şömine, yüksek teknolojili tasarımınız için bacaları olmayanlardan daha az ilginç olamaz. Baca, yalnızca bir ısıtma cihazı olarak değil, aynı zamanda cam raflar için bir tutucu olarak da kullanılmak üzere tasarıma sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir.

Bu stil düz çizgiler ve geometrik şekillerden oluşur, bu nedenle dikdörtgen, kare veya dairesel şekilde bir şömine seçin.

Akıllı rüya evi

Soğuk tonları kullanın

Bu tarz oldukça özlü olduğundan şömine de basit olmalıdır.

Stil, modern teknolojideki son gelişmelerin somutlaşmış örneğidir.

Stil, modern teknolojideki son gelişmelerin somutlaşmış örneğidir.

İntikam çekecek bir vurgu nesnesi yapmak için alışılmadık bir renk seçin.

İç yüksek teknoloji

Tasarımdaki stiller

9 Toplam puan
Laconic yüksek teknoloji

Hi-tech, liderliğe yatkın herhangi bir karakter için mükemmel bir çözümdür. Eviniz size yeni zaferlere ilham verecek. Bu tarz aynı zamanda, iç mekanda maksimum işlevsellik arıyorsanız, özlü renk ve kontrast kavramları, dekorasyon eksikliği ve günlük işlerde yaratıcılığı görebiliyorsanız dikkat çekiyorsunuz. Bilgileri inceledikten sonra, yorumlarınızı yorumlardaki tartışmalara bırakınız. Diğer okuyucular için faydalı olacaktır. Fikriniz bizim için çok önemlidir. Katılımınız için teşekkürler. Her inceleme ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Bilginin alaka düzeyi
8.5
Uygulamanın kullanılabilirliği
8.5
Konu açıklaması
8.5
Bilginin güvenilirliği
9
şekerleme
 • Stil, modern teknolojideki son gelişmelerin somutlaşmış örneğidir.
 • Bununla beraber, iç kısımdan maksimum işlevsellik elde etmek kolaydır.
 • İlginç malzemelerin ve ışıklandırmanın birkaç seviyede kullanılması alanı ilginç ve çok yönlü hale getirir.
eksileri
 • Soğuk tonların ve dokuların kullanımı, “soğuk” ve “ihtiyatlı” bir alanın etkisine sahiptir ve doğru hesaplanmadığı takdirde hatların doğrudanlığı ve netliği bir konutu kolayca bir ofise dönüştürebilir.
 • Tasarım küçük çocuklar için tasarlanmamıştır ve birçok sert ve potansiyel olarak tehlikeli yüzeye (cam) sahiptir.
 • Bu, var olan çeşitliliğin en az konforlu tasarımıdır ve yalnızlık düşüncelerini zorlayabilir. Bu nedenle, aşırı etkilenebilir insanlar ve depresyona yatkın insanlar için uygun değildir.
Yorumunuzu ekleyin

Novozhenina Anna

Merhaba, buradayım çünkü iç tasarım benim zayıflığım. Düzenli olarak pınardan ayrılıyorum, ilgi alanlara ilham veriyorum ve Ikea'yı unutmuyorum))

Memnun olacağız ve fikriniz

Cevap bırak

Genel değerlendirmeniz

tr2.decorexpro.com - Günlük Tasarım, Mimarlık, İç Tasarım Dergisi

Odaların

Avlu ve bahçe

dizayn