Dekorasyonda Yeşiliğin tazeliği ve güvenliği: 130+ İç mekandaki yeşil mutfağın fotoğrafları. Bu doğal rengi ne veriyor?

Doğa rahatlık verir ve yeşil renkteki çeşitli tonları dinlendirir. Güvenliği ve tazeliği, sıcak saflığı kişiselleştirir, rahatlamaya ve çevredeki sorunlardan uzak durmaya yardımcı olur. Odanın işlevselliği ve çekiciliği renge bağlı olabilir mi? İç mekandaki yeşil mutfağın hayatı nasıl dönüştürdüğünü öğrenin.

İçerik:

Köşe mutfak - işlevsellik ve rahatlık

Çalışma düzleminin veya tüm mutfak setinin bu yerleştirme şekli çekici bir oda düzenlemenize yardımcı olur. Bu neden önemlidir? Mutfak yapması imkansız olan tek oda. Ayrı bir düzenleyemezsiniz yatak odası, kreşbir ofis veya kış bahçesi, ancak mutfak ünitesi olmadan yaşam için gerekli yiyecekleri hazırlamak mümkün değildir.

L şeklindeki seçenek

L şeklindeki seçenek

Ancak, bir işyeri kurucusu değil örgütlenmemiz gerekiyor. Tüm daireyi veya evi dekore etmek için konforlu mobilyalara, modern dekorasyona ihtiyacınız var.

L şeklindeki kulaklıkların çeşitli özellikleri:

Kulaklık:

 • Köşede dolapları "Sihirli köşe" nin kurulması gerekir.
 • Vykatny kutuları, sepetleri kullanın.
 • Menteşeli kullanmayın kapılar köşelerde açıldıklarında birbirlerine engel olmazlar.

Rahat mobilya

Rahat mobilya

Kurulu
Pencere eşiklerini çıkartın ve alt parçayı takın masa yakın pencereler. Doğal renk, ruh halinizi iyileştirir, elektrik tasarrufuna yardımcı olur. Oda özel bir görünüm alır.

Zemin boşluğu kullanımını en üst düzeye çıkarmak için, tavana pencerenin yakınındaki bir köşeye bir kalem kutusu yerleştirin. Sipariş yüksekliği raflarmutfak ekipmanını buna takmak için. Masadan ya da asma çekmeceden daha kolay elde edersiniz.

Bireysel bir projeyi satın alırken veya sipariş verirken, odanın büyüklüğünü hesaba katmak gerekir, böylece yerleşik mobilyaların tüm bağlantıları hava geçirmezdir.

Duvarlar için dekoratif süpürgelikler kullandığınızdan emin olun. Duvara iyi oturan lastik parçaları var. masa üstü ve su ve döküntülerin mobilyaya girmesini önleyin.

Doğal renk canlandırıcı

Doğal renk canlandırıcı

Alana bağlı olarak, ana mutfak aletlerinin nereye monte edileceğine karar verirler. Uygun seçenek: köşelere yerleştirin fayans - yıkama - buzdolabıve aralarında çalışma yüzeyleri var. Bu durumda, bulaşık yıkamak, yemek pişirmek için daha az zaman harcanır. Buzdolabı sobanın yüksek sıcaklıklarına maruz kalmaz ve bu cihazları su sıçratmaz.

Peki ya mutfak alanı minyatür ise?

Kurulu
Buzdolabı ve soba arasına ısı yalıtımı olan bir alçıpan duvar monte edin veya pişirme ve bulaşıkları bir araya getirin. Bu durumda, bulaşıkları yıkamak için kurutuculu bir lavabo seçin: Sobanın su sıçramasından silmesi gerekmez.
Duvarlar için dekoratif süpürgelik kullanın

Duvarlar için dekoratif süpürgelik kullanın

Bu tür mobilyaların avantajı açıktır. Dolu bir mini organize etmek mümkündür bölge ziyafetler için, ve standart dairelerde olduğu gibi mutfağa giriş ve buzdolabı arasında sıkmama. Küçük odalar için yemek masasının ilginç bir çeşidi: nikel kaplı bacaklar ve yeşilimsi bir renk tonu olan bir cam masa.

Çekmeceleri, rafları, masalar için iç aksesuarların, dönüş mekanizmalı kapıların seçilmesini seçin. Dinamik dünyamızda ideal olan modern donanımlar. Zaman kazandırır, kolaylık ve işlevsellik artar.

Bu düzenleme sadece minyatür için kabul edilebilir değildir Kruşçev. Evlerde ve evler o da kabul edilebilir. Bu durumda, altın kaplama oymalı elemanlara, bağlantı elemanlarına ve cam raflara sahip neoklasik versiyonlara izin verilir.

Odadan en iyi şekilde yararlanın.

Odadan en iyi şekilde yararlanın.

İç mekanlarda ücretsiz planlama adası elemanları bulunan mutfak alanını mutfaktan ayırmak oturma odası. Bu eleman sadece sınır olarak değil, mutfak işleri için de uygundur.

Kurulu
Güvende tutun: köşe raflarını ve masaları takın. Konforlu bir geçiş sağlanmış ve çizgiler yumuşatılmıştır. Oda güvenli hale gelir ve küçük alanlar için önemli olan gerçek boyutunu kaybeder.
menüye dön ↑

Yeşilin çiçek arkadaşı ile kombinasyonu

Yeşil neredeyse statik değil. Meyvelerin yaprak ve çimen tonlarının nasıl değiştiğini, derinlik veya hassasiyet kazandığını hayal edin.

İç yeşil mutfak

İç yeşil mutfak

Bu özellikler iç dekorasyonda kullanılabilir. Rengin çoğu doğal analoglarla ilişkilendirilen ilginç nüansları var:

 • Egzotik Kireç
 • Nane, tazelik veriyor.
 • Parlak tenli sulu elma.
 • Zeytinin Akdeniz inceliği.
 • Taze kivi
 • Salata kolaylığı.
 • Antep fıstığı zarafeti.
 • Gizemli bataklık.
 • Muhteşem malakit.

Renk güvenliği ve tazeliği temsil eder.

Renk güvenliği ve tazeliği temsil eder.

Böyle bir çeşitlilik, yüksek konut maliyetini yatıştıran, pasifleştiren veya vurgulayan özel bir tasarım seçmenize izin verir.

Temel prensibi kullanın: mobilya yeşil, duvarlar ek renk ve yeşil ton duvarları, mobilya ekstra tonu tersi.

Temel rengi tamamlayıcı renk tonlarıyla birleştirin:

 • Kivi veya kireç ile mor (az ya da çok doygunlukta).
 • Kahverengi ile nane: açık, koyu, bej.
 • Kırmızı: mor, hafif yeşil renkte bordo.
 • Antep fıstıklı, geniş bir pembe ve altın rengi.
 • Turuncu ile şişelenmiş, sarı.
 • Yeşil bezelye ile beyaz çeşitli nüansları.

Rengin birçok tonu var

Rengin birçok tonu var

Rengin psikolojik özelliği: İştahı boğar. Bu mutfakta, diyet yapmadan ve ağır fiziksel egzersiz yapmadan kilo verebilirsiniz.
menüye dön ↑

Sarı-yeşil renkte neşeli bir ruh hali

Sarı, en parlak spektral renktir. Hiç şüphe yok ki güneşin bir sembolü. Kuzeye bakan odalar sarı ve sakin yeşil ile yumuşatılmıştır. Oda ısınır ve parlak bir dokunuş verir. Konfor havasıyla sizi koruyacaksınız.

Sarı ve yeşil renklerde

Sarı ve yeşil renklerde

Güneye bakan mutfak iyi aydınlatılmış. Ancak bu, iç mekanlarda sarı kullanamayacağınız anlamına gelmez. Parlak güneş ışığının sesini kısmak, klasik, neoklasik stiller için altın kaplamalı aksesuarlarla şişe renkli kulaklıklara yardımcı olacaktır.

Modern ritmik ve tasarım trendleri sarı aksesuarlar ile desteklenecek, panjur. Bir çift kapı rafa asılı, çekmeceler limon yapar. Cephelerin ana rengi fıstık - özel ve parlaklık garantisi.

Bu doğal renkler ve tonları iyi bir şekilde birleştirilmiştir. Limon, altın, yeşilin sinir sistemi üzerindeki tonik etkisini arttırır.Kivi ve yeşil elmanın rengi parlak cepheler için yeni bir trend.
Sarı - en parlak spektral renk

Sarı - en parlak spektral renk

Limon ve nane renginde parlak cam kapılar trend. İç çeşitlendirmek istiyorum. Farklı renkteki kapıların asimetrik düzenine sahip bir kulaklık modeli seçin. Böylece, renk lekeleri odanın etrafına dağılmış, oranlarını değiştirmiş ve küçük boyları maskeleymişlerdir.

Böyle bir bağlantı, aileler için mükemmel bir seçenek haline gelir. Kadınlar için tercih edilen şey erkekleri alamaz.

Sıcak sarı renk tonu iştah üzerinde iyi bir etkiye sahiptir ve yeşil, boğucu bir açlık hissini dengeler.

Kurulu
Sarı-yeşil renkli mutfak misafirperverliği verir. Huzur ve rahatlık istiyorsanız yeşilin iç kısmına limon ve sarı aksesuarlar ekleyin. Parlak güneş ışığı gündelik hayatı gri olarak aydınlatır ve yeşil bir huzur hissi sağlar.
Bu doğal renkler ve tonları iyi uyum sağlar.

Bu doğal renkler ve tonları iyi uyum sağlar.

Neoklasik stiller için malakit veya mermer desenli üstleri uygulayın. Bu deseni kapılar için kullanmayın. cepheleri tek sesli bırakın. Örneğin, gri-yeşil tonları ve büyük altın kalemler.

Sosyal eğlenceli insanlar için harika renk ikilemi. Hayattan nasıl zevk alacağınızı biliyorsunuz, bazen duygular akla hakimdir, çok fazla enerjiniz vardır ve sevdiklerinizle paylaşırsınız. Dare, bu senin için.
menüye dön ↑

Zarif beyaz ve yeşil iç

Konutun sofistike görüntüsünün vurgulanması, mutfağın beyaz-yeşil renk düzeninde tasarlanmasına yardımcı olacaktır. Beyaz, paletin ana rengidir ve klasik tasarım trendlerine karşılık gelir. Huzur ve temizlik hissi verir.

Beyaz ve yeşil tonlarda

Beyaz ve yeşil tonlarda

Notta
Küçük bir mutfak için ilginç bir seçenek: dolapların ve masaların kapıları nane rengindedir ve önlük ile masa üstü beyazdır. Bu teknik, alanı görsel olarak çözmeye yardımcı olur. Oda hacim kazanıyor ve ana dezavantajdan kurtuluyor: küçük bir alan.

Marul duvarları için fayans önlük beyaz baskı ile iç kısmı aşırı yüklenmez. mobilya zeytin veya pişmiş süt renkleri olabilir. Modern özlü iç mekanlar için seçenek.

Küçük bir mutfak için ilginç bir seçenek

Küçük bir mutfak için ilginç bir seçenek

Tasarımcıların numaralarını kullanın ve standart olmayan bağlantı uygulayın:

 • Fıstık grisi Tavan.
 • Küçük klasik desenli seramikler.
 • Geniş tavanlı beyaz friz.
 • Muhtasar hafif fıstık desenli beyaz duvarlar.
 • Antep fıstığı resim çerçeveleri.
 • Ahşap aksesuarlar ve masa üstü beyaz mobilya.

Friz görsel olarak tavanı yükseltir, mecazi olarak odanın üzerine gelir. Antep fıstığı tonları, klasik dekor unsurlarının ihtişamını vurgular.

Bu kombinasyon huzur ve temizlik hissi sağlar.

Bu kombinasyon huzur ve temizlik hissi sağlar.

Böyle bir bağlantı kesin oranlar gerektirmez. Beyaz renk hile yapacak ve hatta doymuş şişe veya malakit dengelemek olacaktır. İç kısmın sert veya soğuk olmasını önlemek için, parçalanmış soluk pembe veya leylak girin.

Kurulu
Kuzey tarafında bir mutfağınız var ya da daire evin alt katlarında bulunuyor, bu da yeterli ışık olmadığı anlamına geliyor. Beyaz ve yeşil süslemeler uygulayın. Parlak bir palet sizi karanlık bir odanın havasından koruyacaktır.
menüye dön ↑

Turuncu-yeşil hayatı parlaklaştırır

Dünyayı değiştirmek ister misiniz? Bu kombinasyon sıradışı. Büyük odalarda iki rengin farklı tonları parlak bir palet oluşturur. Sınırlı bir alanda adaçayı (masalar) ve portakal rengi (menteşeli raflar) yumuşaklığı ve güneş parlaklığını birleştirir.

Turuncu-yeşil tonlarda

Turuncu-yeşil tonlarda

Gençlik dekor yönü. Parlak yüzeyli dolaplar turuncu, pop art için mat fıstık masaları, kitsch. katlar Nötr: Bir ağacın dokusuyla veya soyut bir desenle kahverengi.

Şablondan uzaklaşmaktan korkmayın. Mutfağınızı doğal renklerle dekore edin: mandalina mobilyaları Olağandışı bir şey yükleyin bar sayacı: tezgah üstü mandalina ve raflar veya zeytinyağı Parlak goblen döşemeli saklama kutuları olan köşe mutfak kanepeleri.

Küçük olanlarda, iç mekanı aşırı yüklemeyecek şekilde bir fayans baskısı seçin.Genel olarak, büyük, göz alıcı bir rakam elde edebilirsiniz.. Parlak detay: frizleri alışılmadık şekilde yerleştiriniz - dikey olarak.

Büyük odalarda iki rengin farklı tonları parlak bir palet oluşturur.

Büyük odalarda iki rengin farklı tonları parlak bir palet oluşturur.

Nane notaları ile lezzetli bir portakal ve mandalina rahatlığı yaratın. Bahar havası odaya yerleşti. Renkli motifler, oturma odalarının iç ciddiyetini minimalist bir tarzda iyi bir şekilde sulandırıyor.

duvar kağıdı koyu yeşil renkli ve gri desenli aksesuarların turuncu tazeliğini tamamlar, tonları fikstürler, resim çerçeveleri, mutfak kavanozları. Zeminleri turuncu bir friz ile gri çinilerle dekore edin.

menüye dön ↑

Yeşil ve siyah - zarif asalet

Bu zor kombinasyonu vurgulamak istiyorum. Odanın kasvetli görünmemesi için iki rengin ince bir karışımı gerekir. siyah- yeşil iç, rengin zenginliğini azaltan, parçalanmış parlak vurgular gerektirir. Bu kapasitede gümüş, altın, bronz donanım, beyaz mermer masa üstü bulunmaktadır.

Yeşil ve siyah tonlarında

Yeşil ve siyah tonlarında

Pencerelerin güneye veya güneydoğuya bakması ve büyük ağaçların gölgelenmemesi tavsiye edilir. Çarpıcı etki yeşil mutfak mobilyaları, siyah harçlı beyaz karo ve siyah zemin ile verilir.

Detaylar çok önemlidir: kapı kolları ve diğer aksesuarlar. Seçtiğiniz stile bağlı olarak, şunları seçin:

yol tarifi stilleri Donanım Özellikleri
modern japon yüksek teknoloji nikel kaplama, mat
çevre dostu ahşap veya taklit
Provence, Ülke bağbozumu
klasik Barok altın
İmparatorluk, klasik karmaşık metal şekiller
arkaik yaşlı metal
Mısırlı pürüzsüz, özlü
Yunan üç boyutlu desenli yuvarlak şekil
Siyah-yeşil bir iç kısımda parçalanmış parlak vurgular gereklidir.

Siyah-yeşil bir iç kısımda parçalanmış parlak vurgular gereklidir.

Nikel kaplı ayakları zeminin üzerinde yükselen modeller ve bu renklerle dekore edilmiş odanın parametrelerini değiştirir.

menüye dön ↑

Doğal kahverengi-yeşil kombinasyonu

Doğa birçok fikir verir. Ahşabın gölgesinde ve dokusunda farklı olarak, maruldan koyu yosuna kadar olan çeşitlilik, konutun iç dünyasını yaratmak için kullanılır. Bu iç mekan can sıkıcı değil, can sıkıcı değil, uzun süredir trend içinde kalıyor. Küçük dekoratif öğeler veya parlak renkteki mutfak aksesuarları sayesinde dekoru değiştirmek kolaydır.

Kahverengi ve yeşil tonlarda

Kahverengi ve yeşil tonlarda

Temel açık bej renkli duvarlar: desensiz duvar kağıdı, boyama duvarları. En iyi ilave, malakit çalışma düzlemi ve kahverengi ocak ile donatılmış kahverengi mobilyalardır. İç mekan duvarların titizliğini ve mobilyaların güzelliğini birleştiriyor. Neoklasik tasarım ilkesinin sevenler için kazanan bir seçenek.

Açık üst, karanlık alt - türün klasiği trend olarak kalır. Ancak birkaç nüans ile. Örneğin, kahverengi zemin, şişelenmiş masalar ve fıstık rafları. Klasik odalar için: malakit zeminler, malakit masa üstleri ile koyu kahverengi masalar ve bej kutular.

Dekorasyonda Yeşiliğin tazeliği ve güvenliği: 130+ İç mekandaki yeşil mutfağın fotoğrafları. Bu doğal rengi ne veriyor?

Bu iç mekan can sıkıcı değil, can sıkıcı değil, uzun süredir trend içinde kalıyor.

Tarihe haraç. Klasik kanunları ve mutfağı doldurma konusunda yenilikçi fikirleri birleştirin.

İşlevsellik sağlayın:

 • iplik;
 • değerli ağaç türleri;
 • yaldız;
 • yaşlı elemanlar;
 • yuvarlanma mekanizmaları;

Modern tarz, farklı yönlere bağlanmayı mümkün kılar.Ancak klasik palet uygulanmalıdır. Yeşil döşemeli ahşap mutfak köşesi, cam kapaklı kapılar, eski aksesuarlar tarihi cazibeyi tamamlar.

İç duvarların ve mobilyaların titizliğini birleştiriyor.

İç duvarların ve mobilyaların titizliğini birleştiriyor.

Açık kahverengi Provence ve country müziği için önemlidir. Kabul edilebilir: bej ve kahverengi doygun renkler, zeytin. Harika aydınlık zemin, duvar, tavan ve koyu renk mobilyalar, tavan kirişleri gibi görünüyor. Zeytin duvarının çalışma apronunun dekoratif taşlarını boyamak, ahşap mobilyaları düzenlemek, odayı patiska perdeleri ile dekore etmek ve kır tarzı hazırdır.

Kurulu
Siyah renkte olduğu gibi, özen gerekir. Büyük odalarda kahverengi, yeşil ve bej renkli renkler bulunur. Küçük, açık tonları tercih eder.
menüye dön ↑

Gri-yeşil tonda klasik notlar

Klasik iç mekanlar tarihi çekicilik, antik çağın bir dokunuşuyla ilişkilidir. Yüzyılın iç kısmına giriş vurgulamak, gri-yeşil bir tonun iç kısmına giriş yapılmasına yardımcı olur.

Sessiz, sanki tozlu tonlar tasarımın kesin yönleri için uygundur: modern, erkek, minimalist ve tarihi iç mekanların yaratılması. Asitli renklerden farklı olarak sakin bir yüzey sıkılmaz.

Gri-yeşil tonda

Gri-yeşil tonda

Kırsal yol tarifi: Provence, ülke gri gölgeli. Mobilya dokulu. Küçük çiçek ve çiçek motifli duvarlar. Altın ve parlak sarıdan kaçının.

Sanayinin ayırt edici işareti çatı katı: duvarlı duvarlar veya onu taklit eden duvar kağıdı kullanımı. Alışılmadık bir yöntem sunuyoruz: gri tuğla, yeşilimsi döşemeli mobilyalar ve nikel kaplı bacaklar, kolçaklar. İçini siyah lambalar ve mat dokudan bir zemin lambasıyla tamamlayın. Renk nüanslarını oyna. Gri zemini köşegen üzerinde farklı tonlarla döşeyin ve oda yeni parametreler edinir.

Sessiz, sanki tozlu tonlar sıkı tasarım talimatları için uygun.

Sessiz, sanki tozlu tonlar sıkı tasarım talimatları için uygun.

Laconic iç mekanlarda, resmi ve frizleri terk edin. Ancak bu detaylar klasik tasarımda saray ihtişamı yaratmak için gereklidir.

menüye dön ↑

Perdeler iç mekanı nasıl değiştirir?

Çeşitli tonlardaki yeşil perdeler, dokular ahenkle ahenkli bir şekilde dekore edilmiştir. Neredeyse tüm iç dekorasyon renklerine uygundur:

 • bej;
 • kahve;
 • mavi;
 • siyah;
 • beyaz;
 • gri.

Yeşil perdeler ahenkle ahenkli bir şekilde dekore ediyor

Yeşil perdeler ahenkle ahenkli bir şekilde dekore ediyor

Büyük mutfaklı evler ve evler oldukça uygundur:

 • kadife;
 • halısı;
 • tafta;
 • Dokulu tıklama.

Standart dairelerde: keten, chintz ve bu kumaşların taklidi. Güney tarafı olsa bile küçük koyu gölgeleri seçmeyin. Güneşlikler panjurları daha iyi korur.

Kurulu
Kuzey tarafı için perdeleri tercih edin - zeytin veya nane ve turuncu-sarı renkli perdeler. Oda ısınacak ve yetersiz doğal renk miktarını telafi edecektir.

Dokulu mat desenli ipek modelleri sayesinde klasik iç mekanlar dikkat çekiyor. İğneler, gümüş veya altın kordon kullanın. Seçenekleri olan geniş odalarda lambrequins.

İç dekorasyonun hemen hemen tüm ana renklerine yaklaşma

İç dekorasyonun hemen hemen tüm ana renklerine yaklaşma

Ülke stilleri, ekolojik, Provence, arkaik, doğal perdeleri çiçek desenli tamamlar. Duvarlar açık renklerle dekore edilmişse, keten veya tek renkli patiskalar renk isyanını dengeler. Her durumda, yeşil iç mekanlar için tekstil ürünlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

menüye dön ↑

Yeşil kullanım özellikleri

Mutfak çekici olmalı, temizlenmesi zor olmamalıdır.Lezzetli yemekler pişirmeyi sevenler için, yemekler ve aletler için çok fazla depolama sistemine ihtiyacınız var.

Kurulu
Masaüstleri ve rafları olan standart bir kulaklık yerine, tavandan zemine bir dolap sipariş edin; masalarda düz raflar açın; isterseniz mikrodalga, yavaş ocak, kahve makinesi, ekmek makinesi veya ekmek kızartma makinesi kullanabilirsiniz.
Mutfak çekici olmalı, temizlenmesi zor olmamalı

Mutfak çekici olmalı, temizlenmesi zor olmamalı

Bir dekorasyon seçmeden önce düşünmelisiniz:

 • Oda ayrı veya bir oturma odası ile birleştirilmiştir veya Koridorda
 • Odanın büyüklüğü.
 • Şekle.
 • Tavan yüksekliği

İşlevsel alanları farklı doygunluk renkleriyle ayırın. Ancak, dekoratif elemanlar ve aynı tip aksesuarlar. Dolapların ve iç mekanın işlevsel içeriğini kullanın:

 • Butylochnitsy.
 • Rafları ve sepetleri açın.
 • Mutfak eşyaları için kancalı dirsek.
 • Kapıları dikey ve yatay olarak kapatınız.

İşlevsel alanları farklı renklerle ayırın.

İşlevsel alanları farklı renklerle ayırın.

Yeşil Mutfak

Zıt iç

8 Toplam puan
Çok fazla yeşil olmaz

Eşiğin güzel yeşil mutfağında misafirlerin ilgisini çekecek. İçinde olmak güzel olacak. Ayrıntılar sayesinde, herhangi bir köşesini vurgulayabilirsiniz. Önemli olan tam olarak neye odaklanmanız gerektiğini seçmektir. Bilgileri inceledikten sonra, yorumlarınızı yorumlardaki tartışmalara bırakınız. Diğer okuyucular için faydalı olacaktır. Fikriniz bizim için çok önemlidir. Katılımınız için teşekkürler. Her inceleme ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Bilginin alaka düzeyi
7.5
Uygulamanın kullanılabilirliği
7.5
Konu açıklaması
8
Bilginin güvenilirliği
8
şekerleme
 • Doğal tonları yatıştırır
 • Bu odalar uzun süre tahriş olmaz ve değiştirilmeleri gerekmez.
 • Yeşil tonlar hemen hemen tüm renklerle birleştirilmiştir.
eksileri
 • Yeşil iştahı azaltır
 • Koyu yeşil alan çaldı
 • Yalnızca büyük odalarda siyahla bağlantı kurun.
Yorumunuzu ekleyin

Avatar

Ben sadece eğitimle değil, aynı zamanda duşta da tasarımcıyım. Güzellik ve rahatlık yaratmayı severim. Tavsiyem, tasarımın modern yönlerini anlamanıza ve çevrenizde şık bir iç mekan oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Memnun olacağız ve fikriniz

Cevap bırak

Genel değerlendirmeniz

tr2.decorexpro.com - Günlük Tasarım, Mimarlık, İç Tasarım Dergisi

Odaların

Avlu ve bahçe

dizayn