2019 Yeni Yılı için El Sanatları Kendin Yap (120+ Fotoğraf) - Hayal gücünle sevdiklerinize sürpriz yapın (+ Yorumlar)

Hayal gücünüzü gerçekleştirin, 2019 Yeni Yılı için el sanatları yapın, minimum para ve gerçek para harcayın. Bugün size çoraptan bir kardan adam yapmayı anlatacağız, Noel Baba, bir makarna ağacı ve çok daha fazlası. Ayrıntılı atölyeler her şeyi hızlı ve doğru yapmanıza yardımcı olacaktır.

Bu makalenin içeriği:

El yapımı ürünlerin avantajları

Bazıları için, herhangi bir ev yapımı el sanatları, anaokulunda veya okulda öğretmenlerin ustalık yapmak zorunda kaldıklarında geçmişten gelen bir hatıradır. Onlar için derecelendirildiler, ancak ebeveynleri sık sık bu işi çocukları için yapıyorlar, bu yüzden büyüdüklerinde kendi elleriyle takı yapmayı bilmiyorlar.

Yeni Yıl için el sanatları kendin yap

Yeni Yıl için el sanatları kendin yap

Aslında, el yapımı birçok gelişmiş ülkede çok popüler. Bir ev dekorasyon el sanatları sadece becerilerini göstermekle kalmaz, aynı zamanda sevdiklerinize sevgi gösterir. Ek olarak, el yapımı Noel el sanatlarının diğer avantajları vardır:

 • özgünlük. Yeni Yıl arifesinde birçok mağazada, aynı fiyatların sadece fiyatların farklı olduğunu nasıl sattığınızı fark ettiniz. Arkadaşlarını, akrabalarını ziyarete gelen biri “klasikler” i izleyebilir: bazı yağmurlar, figürinler, takvimler ve diğer satın alınan nitelikler. Onlarla karşılaştırıldığında, el yapımı ürünler orijinaldir ve tüm konukların görüşlerini alır.
 • ekonomi. El sanatlarının çoğu hurda malzemelerden yapılabilir ve bazılarını satın almanız gerekiyorsa, kural olarak pahalı değildir.
 • bakım. Tembel değilseniz ve Yeni Yıl el sanatları yapmak için zaman ayırın, aileniz onları takdir edecektir. İşyerini dekore etmek veya çocuğu okula vermek için bitmiş işi taşırsanız, diğerleri işinizi takdir edecektir.

Uygun maliyetli ve kendi kendine yapılan kişilik

Uygun maliyetli ve kendi kendine yapılan kişilik

Noel el sanatları sadece bir yıl için değil, birkaç kişi için kullanılabilir ve satın alınanlardan daha kötü saklanmaz. Bu nedenle, bunları yapmanın anlamsız veya pratik olmadığını düşünmeyin.

Senin için ilginç olacak:İNCELEME: 175+ Fotoğraf Yeni Yıl İçin El Sanatları Yaptı Do-it-yourself Köpekler: Yeni başlayanlar için desenler ve desenler

menüye dön ↑ menüye dön ↑

Keçe Dekorasyonu

Bir köpeği kendi elinizle yapmak için sağlam görünmesi için taklit kürk yardımıyla yapabilirsiniz. Kesinlikle böyle bir malzemeye sahip olmadığınızı ve satın almayacağınızı söyleyerek reddetmek için acele etmeyin. Aslında, gereksiz kürkler hemen hemen her evde bulunabilir, atmak üzücü olan en az bir çift eski bot, eski dedenin ceketine gider, büyük olasılıkla, kesinlikle olacaktır.

El sanatları için beyaz taklit kürk kullanın

El sanatları için beyaz taklit kürk kullanın

Beyaz taklit kürk kullanmak en iyisidir, çünkü bu tür köpekler özellikle şenlikli görünecektir.

Bu tür malzemelerin hazırlanması gereklidir:

 • taklit kürk;

Gelecekteki el sanatları için suni kürk

Gelecekteki el sanatları için suni kürk

 • keçe;

El sanatlarının ana kısmı için gri keçe

El sanatlarının ana kısmı için gri keçe

 • Ağız, burun ve gözetleme deliği düğmeleri;

Köpekler için göz ve burun seçme

Köpekler için göz ve burun seçme

 • superglue.

Bileşenler eski şeylerden elde edilebilir. Evde herkes için düğmeler mevcuttur, bu yüzden uygun olanları bulmak kolaydır. Keçe bulmak daha zordur ve kendi başına bu malzeme pahalıdır.. Dolayısıyla, başka yollarla, örneğin temizlik için kullanılan bir viskon peçeteyle değiştirilebilir. Ucuzdur ve his hissedilmeye çok benzer.

Keçeyi viskon peçeteyle değiştirebilirsiniz

Keçeyi viskon peçeteyle değiştirebilirsiniz

Üretim birkaç aşamada gerçekleştirilir:

Bir köpek şeklinde desenler arayın. Çizebilirseniz, bu kadar basit bir çizim yapmak sizin için kolaydır. Değilse, hazır şablonları Internet'te bulmak kolaydır. Bitmiş numuneyi keçeye uygulayıp kesip alırız. Bir köpek şeklinde keçe temeli hazırdır.
Keçeden bir şablon kesin

Keçeden bir şablon kesin

Hazırlanan bölgeye yavaşça uygulayın ve nazikçe cımbızla yapın, kürk parçalarını yapıştırın.
Düğmeleri diker, bir hayvanın ağzını sileriz. Burada fantaziyi açabilirsiniz: sadece standart gözler, ağız ve burun eklemeyin, aynı zamanda güzel bir yaka veya yay yapın. Birkaç köpek başlangıçta görünüyor: kelebek olan bir çocuk + fiyonklu bir kız.
Bitmiş el sanatlarını kendi elleriyle alıyoruz

Bitmiş el sanatlarını kendi elleriyle alıyoruz

Tabii ki, böyle bir işi yapmak, özellikle özel dikiş becerileri olmadan kolay değildir. Bu nedenle, öncelikle aşamaları dikkatlice incelemek, gücünüzü dürüst bir şekilde değerlendirmek ve gerekirse ürünün taslak versiyonunda pratik yapmak daha iyidir. Sonuç, çabayı tam anlamıyla haklı kılıyor çünkü yılın simgesi olan hediyelik eşyalar daima trendde.

Keçe oyuncağı yapmak için tüm adımları öğrenin.

Keçe oyuncağı yapmak için tüm adımları öğrenin.

Senin için ilginç olacak:İNCELEME: Yeni 2018: 170+ Fotoğraf Fikirlerini kullanmak için dekorasyon pencereleri

menüye dön ↑ menüye dön ↑

Bir kaşık ve sünger dan Noel Baba

Noel Baba'yı yapmak gibi basit bir fikir, en basitlerinden biridir, ancak aynı zamanda orijinaldir. Her şeyi doğru yaparsanız, hangi malzemenin kullandığınızı tahmin etmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Bu işi çocuğunuzla yapabilirsiniz ve süreç birkaç aşamadan geçer:

Tek kullanımlık bir kaşık hazırlayın, hem şeffaf hem de beyaz olabilir. Noel Baba'nın yüzü yediğimiz geniş kısım olacak ve kalemin kendine özgü bir şapkası olacak.
Plastik bir kaşık alacak

Plastik bir kaşık alacak

Yapıştırıcı ile lekeliyoruz (süper yapıştırıcı kullanılması tavsiye edilir, sonra tek bir Yılbaşı tatili bir hatıra olarak hizmet etmez) içeride bir kaşık, hepsi değil, bir kalem ve geniş kısmının başlangıcı. Yukarıdan kırmızı bir iplik sarıyoruz. Bir yün veya başka herhangi bir geniş götürmek için tavsiye edilir, o zaman rüzgar kolay olacak ve daha düzgün görünecek.
Kırmızı ipliği kaşık üzerine sarın

Kırmızı ipliği kaşık üzerine sarın

Dişin kenarları yapıştırılmış kalemle sabitlenir ve bunları önceden yapıştırılmış katmanların altına hafifçe yapıştırır.
İki sünger alırız, birleştiririz, bir tanesi bükülür, ancak yarı yarıya değil ve böylece bir kısmı daha küçük olur. Dipte olacak ve kırmızı bir işaretleyici çizmeniz gerekecek ve onları katlama çizgisi boyunca çekmeniz gereken bir gülümseme olacak.
Noel Baba'nın geleceğine bir gülümseme çizin

Noel Baba'nın geleceğine bir gülümseme çizin

Tutkal, kaşığın geniş kısmına süngerler, böylece "başlık" veya kırmızı iplik düz durur. Noel Baba için tipik olan gözleri ve kırmızı bir burnu takıyoruz.
Noel Baba kendi elleriyle

Noel Baba kendi elleriyle

Senin için ilginç olacak:GENEL BAKIŞ: Yeni Yıl için Dekupaj şişeleri (170+ Fotoğraf). DIY takı Yeni fikirler ve atölye çalışmaları

menüye dön ↑ menüye dön ↑

Tuzlu hamur oyuncaklar

Bazıları için Yeni Yıl hamurları yapabilmeniz şaşırtıcı. simsarlık. Aslında, bu malzeme genellikle hediyelik eşya yapmak için kullanılır, bununla çalışmak kil ya da kille modellemeye benzer. Yani, testin hazırlanması için ihtiyaç duyulacak:

 • 6 yemek kaşığı un;
 • 12 yemek kaşığı tuz;
 • 3 çay kaşığı su.

Tüm malzemeleri birleştiriyoruz

Tüm malzemeleri birleştiriyoruz

Bu kadar büyük miktarda tuz, hamurun elastik olacağının garantisidir. Yoğurmak için önce kuru malzemeleri karıştırın, sonra da porsiyonlara su ekleyin, her şeyi karıştırın. Sonuç yumuşak, homojen bir kütledir.
Yumuşak ve yumuşak kütleye kadar yoğurun

Yumuşak ve yumuşak kütleye kadar yoğurun

Bazı un türleri katıdır, bu nedenle gerekirse su miktarı artabilir.

Hamuru, kalınlığı 4-5 mm olana kadar yuvarlayın. Bundan sonra, onun için uygun bir oyuk seçiyoruz. Yılbaşı tatilinde pek çok mağazada tatiller Noel ağaçları, kardan adamlar, oyuncaklar ve diğer tematik figürler şeklinde kalıplar satıyorlar. Bunlardan en az birini satın alarak, her sonraki tatilde tuzlu hamurdan el sanatları yapabilirsiniz.

Kalıpları kullanarak şekilleri verin.

Kalıpları kullanarak şekilleri verin.

İğne kadınlarının çoğu, doğru şekli seçerek, bir Noel ağacı heykelcik yapmayı çok sever. Kullandıktan sonra, hamurdan bir miktar sıkılır, düzgün kuruması için bir gün bırakılmalıdır.

Bu süre beklemezseniz, ürün uzun süre dayanmaz, büyük ihtimalle birkaç gün içinde tamamen parçalanır.
Renkli tuzlu hamurdan balıksırtı

Renkli tuzlu hamurdan balıksırtı

Bir gün bekledikten sonra, ürünü boyalarla süslemeye başlayabilirsiniz, örneğin kalın guaj, en iyisi guaj seçmektir. Tuzlu hamurdan yapılan hatıra bir Noel ağacı şeklinde ise, önce bir temel olarak yeşil bir arka plan uygulanır ve sonra desenler yapmak için parlak renkler kullanılır.

Ürün çabuk kurur, böylece yarım saat içinde okula taşınabilir, pencere pervazına bir dekorasyon olarak ya da hatta şenlikli bir masaya yerleştirilebilir.

Çocuğunuzla birlikte Noel ağacını spreyleyin

Çocuğunuzla birlikte Noel ağacını spreyleyin

Senin için ilginç olacak:İNCELEME: 180+ Fotoğraf fikirleri: Yeni 2019 yılı için ofisi kendi elinizle dekore etmek ne kadar güzel ve Orijinal

menüye dön ↑ menüye dön ↑

Çorap kardan adam

Kendi elleriyle şenlikli bir hatıra için başka bir orijinal fikir. Tüm işlemleri dikkatli bir şekilde gerçekleştirirseniz, kimse bunun satın alınan bir knick knack olmadığını tahmin edemez. Bunun için ihtiyacımız var:

 • beyaz çorap;
 • süper yapıştırıcı;
 • pirinç;
 • Bir dekor için düğmeler, iplikler, iğneler.

Tüm listeyi hazırla

Tüm listeyi hazırla

Öncelikle, bir çorap hazırlarız: iki parçayı kesiyoruz, böylece bir tanesi bir top, bir topuk ve bir kaç santimetre ayağı olacak. Çorapların temiz, kar beyazı olması önemlidir, çünkü eski, iyi giyilmiş olursanız, kardan adam uygun olacaktır. Küçük bir kumaş miktarını yukarıdan ayırarak, kesme çizgisinin geçtiği çorabın ucunu bağlarız.

Çorapları fotoğrafta gösterildiği gibi kesin.

Çorapları fotoğrafta gösterildiği gibi kesin.

Bundan sonra kardan adamı pirinçle doldurun, yuvarlakların dışarı çıkmaması için yuvarlak seçilmesi önerilir.. Herhangi bir gevrek kullanabilirsiniz, ancak pirinç en iyi şekilde dağıtılır ve ürüne istenen şekli vermek kolaydır.

Çorabı pirinçle doldurun

Çorabı pirinçle doldurun

Kardan adamı masaya koyduk, eliyle iki parçaya böldük, ortasındaki çorapları sıkarak burayı tutturduk. Sonra başları oluştururuz, aynı zamanda başları birleştiririz.

Bir kardan adam vücudunu ve başını oluştururuz

Bir kardan adam vücudunu ve başını oluştururuz

Dekora gidin: dikiş düğmeleri, gözler, burun ve ağız yapın, ayrıca bacakları ve hayal gücü olan her şeyi yapabilirsiniz. Küçük bir kumaş parçası alarak, bir eşarp yapabilir, böylece bağlı ipliği gizleyebilirsiniz. Kalan çorabın bir şapka çıkarılarak da uygulanabilir, daha sonra üstteki örme kuyruk da gizlenir.

Göz, burun ve ağız yapmak

Göz, burun ve ağız yapmak

Bir çoraptan kardan adam yaparken, eşleşecek konuları seçmek gerekir: eğer bir şey beyazsa, o zaman böyle olmalılar. Bu kuralın, diğer el sanatlarının üretiminde düzenli olmaları gerekir.
Yeni Yıl için yeni dekor hazır

Yeni Yıl için yeni dekor hazır

Senin için ilginç olacak:İNCELEME: Kendi elinizle Yeni Yıl için bir DIY ağacı nasıl yapılır? Tatilden önce evi dekore ediyoruz (185+ Fotoğraf)

menüye dön ↑ menüye dön ↑

Makarna Noel ağacı

Bazı el sanatları mevcut ürünlerden yapılabilir. Makarna farklı şekillerde gelir ve bazıları el işi için kullanılabilir, yaylar orijinal görünür. Ne tür bir ürün kullanılacak olursa olsun, en ucuzları bile güzel görünecek, en önemli şey bibloyu doğru bir şekilde süslemektir.

El sanatları için gerekli malzemeleri hazırlayın

El sanatları için gerekli malzemeleri hazırlayın

Temel olarak, koni şeklinde yuvarlanan, daha sonra zımba ya da süper yapıştırıcı ile tutturulmuş normal bir karton kullanabilirsiniz. Evde plastik bir bardak varsa, bacağını da kaldırarak da kullanabilirsiniz. PTabanı seçtikten sonra, makarnaları yapıştırmaya devam edin, birbirlerine mümkün olduğunca yakın tutun.

Makarnayı sıkıca birbirine koyarız

Makarnayı sıkıca birbirine koyarız

Fiyonk makarnayı boşluklardan kaçınmak için dama tahtası desenine yerleştirmek gerekir.

Koni makarna ile yapıştırın

Koni makarna ile yapıştırın

Ardından, Noel ağacını, tercihen siyah veya kahverengi olan küçük bir şamdan veya bir iplik makarası olarak işlev görebilecek bir stand üzerine yerleştirin.

Camın dibi bir stand görevi görür.

Camın dibi bir stand görevi görür.

Ondan sonra Noel ağacını yeşil boya.

Yeşil balıksırtı boyar

Yeşil balıksırtı boyar

Böyle bir makalenin şenlikli görünmesini sağlamak için, örneğin yağmurdaki cicili bicili ile süsleyebilirsiniz. Farklı bir şekilli makarnanız varsa, farklı bir renkte, tercihen altın veya gümüşü boyamak suretiyle de kullanılabilirler.

Diğer şekillerde makarna, altın renkli

Diğer şekillerde makarna, altın renkli

Noel ağacı makarna fiyonklarından yapılmışsa, makarna tekerlekleri üzerinde orijinal görünecektir.

Kendi ellerimizle akıllı bir Noel ağacı elde ediyoruz

Kendi ellerimizle akıllı bir Noel ağacı elde ediyoruz

Senin için ilginç olacak:GENEL BAKIŞ: Yeni 2018 için Noel ağacını dekore etmek ne kadar şık ve güzel? Ne tür oyuncaklara ihtiyacın var? (175+ Fotoğraf)

menüye dön ↑ menüye dön ↑

Ampullerden el sanatları

Bütün yıl boyunca yanan ampuller atılmazsa, ancak toplanırsa, Aralık ayına kadar yeterli miktarda biriktirebilirler. Hepsi, Noel ağacına asılmasının yanı sıra, odayı süslemek için kullanılabilecek orijinal el sanatları oluşturmak için kullanılabilir.

Noel ağacı için DIY dekor

Noel ağacı için DIY dekor

Ampul kullanmanın en kolay yolu, nasıl göründüklerini hayal etmektir. Bu fikri başarıyla uygulayanların birçoğu, ampulden kardan adam veya penguen yapmanın en kolay olduğunu söylemektedir, çünkü lambanın dış hatları bu Noel karakterlerinin dış hatlarına benzemektedir. Dekorasyonu bitirmek için boyayı almanız ve sadece doğru renklerle dekore etmeniz gerekir.

Geleneksel bir ampulden kartopu

Geleneksel bir ampulden kartopu

Yukarıda, bir boya tabakasının sabitlenmesi gerekir, bunun için inşaat cilasını ya da saç için kullanılanları kullanabilirsiniz. Bu tür tekniklerin avantajı hiç şablon olmamasıdır ve gereken tek şey hayal gücünüzdür. Kendinizi çizmek zorsa, internette bir şablon veya sadece kontürleri tekrarlayarak çizmesi kolay bir çizim bulabilirsiniz.
Bir Noel ağacı üzerinde bir ampul gelen harika bir penguen

Bir Noel ağacı üzerinde bir ampul gelen harika bir penguen

Ayrıca parıldıyor ile dekore edilmiş parlak ampulleri görün. Orijinal bir çelenk haline getirerek bir ipliğe asılabilirler ve Noel ağacına asabilirsiniz. Bu şekilde, basit bir dikdörtgen şekle sahip küçük lambalar düzenleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Yeni parlaklık ile eski ışık

Yeni parlaklık ile eski ışık

Bunu yapmak için, lambanın tamamını tutkalla yaymak, ardından hızla kıvılcım içeren bir kaba daldırmak gerekir. Boncuk, rhinestones, örneğin, ufalanan ve hiçbir yerde kullanılmayacak olan herhangi bir Noel cicili bicili ekleyebilirsiniz.
Bireysel parlak kar tanesi elemanları

Bireysel parlak kar tanesi elemanları

Gereksiz ampulleri tasarlamanın bir başka basit yolu da iplikleri olan bir yazıdır. Bunu yapmak için, renkli iplikleri alın, lambayı tutkalla sürün, çevreye doyurarak farklı renklere bürünün. Örneğin yün gibi geniş bir iplik olarak kullanılabilir, o zaman iş daha az zaman alır ve ince, akrilik olabilir, sonra el sanatları daha parlak ve daha renkli görünür.

menüye dön ↑

VİDEO: Güzel kardan adam kendin yap

Yeni Yıl için El Sanatları

Sevimli bir kardan adam yapmak

menüye dön ↑ menüye dön ↑

FOTO GALERİ (120'den fazla fotoğraf)

8.5 Toplam puan
Yeni Yıl için güzel el sanatları

Bilgileri inceledikten sonra, yorumlarınızı yorumlardaki tartışmalara bırakınız. Diğer okuyucular için faydalı olacaktır. Fikriniz bizim için çok önemlidir. Katılımınız için teşekkürler. Her inceleme ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

8.5Uzman puanı
Bilginin alaka düzeyi
8.5
Uygulamanın kullanılabilirliği
8.5
Konu açıklaması
8.5
Bilginin güvenilirliği
8.5
8.5Kullanıcı oyu
Bilginin alaka düzeyi
8
Uygulamanın kullanılabilirliği
9
Konu açıklaması
9
Bilginin güvenilirliği
8
Yorumunuzu ekleyin  |  Yorumları ve yorumları okuyun
1 yorum
 1. 4.25
  Bilginin alaka düzeyi
  80
  Uygulamanın kullanılabilirliği
  90
  Konu açıklaması
  90
  Bilginin güvenilirliği
  80

  Noel ağacında makarnanın yapılabileceğine asla inanmazdım. Detaylı bir ustalık sınıfı sayesinde Noel ağacı üzerindeki sevdiklerimi şaşırtmayı başardım. Dahası, arkadaşlarımdan böyle bir şey hiç görmedim. Dekorlarına gerçekten lezzet katmak isteyenler ve nasıl yapılacağını bilmeyenler için iyi bir yazı.

  + Artıları: Çok detaylı ve çok
  - Eksileri: hayır
  yararlı(2) Hayır iyi(0)Zaten oy verdin

Cevap bırak

Genel değerlendirmeniz

tr2.decorexpro.com - Tasarım, Mimarlık, İç Tasarım üzerine Günlük Dergi

Odaların

Avlu ve bahçe

dizayn