Cam masalar - iç mekanın güvenilirliği ve özelliği. Tasarım zevkinize uygun 285+ (Fotoğraf) seçenek

İç mekanı dekore etmek için alışılmadık nitelikler, fotoğrafları şekil ve ebatları vurgulayan cam masalardır. Mekanları nasıl değiştirebilirler? Makaleyi okuyun, şaşıracaksınız.

İçerik:

İç cam tablaları

Cam kırılgan bir malzeme ise, o zaman mutfak tezgahı olarak kullanmak için tehlikeli olduğunu düşünebilirsiniz. Birçok yaygın efsanevi varsayımı yok et. Pencere, mobilya veya iç mekanlarda kullanılan ince camdan bahsetmeyeceğiz. kapılar.

Tezgahlar için, modern teknolojilere göre yapılmış olan yüksek kaliteli cam uygulayın. İyi işlenmiş kenarlara sahip kalın yiyecek ve ev güvenliği standartlarını karşılar. Bu modeller kapsamlı bir kalite kontrolünden geçirilir.

Tezgahlarda kaliteli cam kullanılır.

Tezgahlarda kaliteli cam kullanılır.

Tezgah üstü, orta kuvvetli bir darbeden veya üzerlerine düşen tabaklardan bile kopmaz. Kenarlar, pürüzsüz ya da hafif pürüzlüdür, bu da yaralanmaları önler, keser. Masanın üstünü bacaklara sabitlemek güvenilirdir, üst kısmı ilk dokunuşta uçmaz.

Kural olarak, temperli cam uygulanır. Dayanıklı, estetik açıdan hoş ve güvenli. Size yukarıdaki avantajları veren nedir? Karmaşık modellerin üretimi için olumsuz kısıtlamalar.

Mutfak için yuvarlak model

Mutfak için yuvarlak model

Bu tür bir malzeme iç tasarım için geniş bir yelpazede fantezi verir. Özellikleri hakkında konuşalım. Çoğu zaman, cam sözcüğü, ışığı kendi içinden geçiren, engel oluşturmayan, nesneleri ve parçaları gizlemeyen saydam bir yüzeyin görüntüsünü yaratır. Evet öyle. İnşaat sektörü, özel masa üretimi için çeşitli cam türleri üretmektedir:

 • Yüksek mukavemet özelliklerine sahip şeffaf.
 • Sertleştirilmiş.
 • Kumlanmış kalıp
 • Tonda.
 • Renk.
 • Fotoğraf baskısı ile.
 • Renkli taşlarla dekore edilmiştir.
 • Vitray

Neoklasik veya modern tarzda dekore edilmiş odalar için camdan eşsiz tezgahlar yaratılmıştır. Şeffaf tezgahlar yer çalmaz. Mobilya uzayda çözülür.

Ancak bu, yalnızca kamuflaj niteliklerini kullanmanız gerektiği anlamına gelmez. Sıra dışı bir etki, camın dövme ve ahşap oymacılı ayaklarla birleştirilmesidir. Camdan izlenirler ve odanın ek bir dekorasyonu olurlar.

Benzersiz tezgahı camdan yapılmıştır.

Benzersiz tezgahı camdan yapılmıştır.

Laconic formda, nikel kaplama ayaklar nesneleri yansıtır ve iç aydınlatmayı sağlar.Genel tasarım konseptine uygun bir malzeme veya renk seçilirse, tablonun tabanı ek bir dekoratif unsur haline gelir.

Bu durumda, duvarlara, ana mobilyalara veya oyun vurgularına uyması için bir taban rengi seçebilirsiniz. Örneğin beyaz renkli tek renkli bir mutfakta, masanın siyah, kırmızı veya koyu gri tabanını kullanın.

menüye dön ↑

avantajları

Yumuşak ve zarif bir rahatlık alanı yaratmanız mı gerekiyor? Cam yüzeyli mobilyalar, mutfak için ideal bir seçenek haline gelir. Bu mobilyaların avantajları nelerdir:

Oturma odası için dekorasyon

Oturma odası için dekorasyon

 • Nemden etkilenmez, bu nedenle üzerinde küf veya mantar yoktur.
 • Yüksek sıcaklıklara dayanır: güvenli bir şekilde sıcak nesneler koyabilirsiniz.
 • Çalışma sırasındaki güvenlik (temperli cam yüksek şok direnci özelliklerine sahiptir) kırılması zordur.
 • Evrensel malzeme Cam, çeşitli iç stilleri dekore etmek için kullanılabilir. Tasarımcılar sıradışı modeller yaratır.
 • Çevre güvenliği - mutfak tezgahı, mikropları emmeyen, zararlı bileşikler içeren, çocuklar için bile hipoalerjenik ve güvenli bir malzemeden yapılmıştır.
 • Cam yüzey ışığı iletir ve odanın alanını arttırır, bu da onu büyütür.
 • Kimyasal bileşiklerin etkisinden vazgeçmez, agresif deterjanlar onu bozmaz.

Evrensel malzeme

Evrensel malzeme

Bahçe balkonunda açık balkonlarda, sundurmalarda, teraslarda masa ayarlayabilir, dinlenme yerleri düzenleyebilirsiniz.

menüye dön ↑

Bacaklar nasıl seçilir?

Bu önemli bir soru. Bir greft olarak bir cam masa ile tablolar. Ayaklar masaların temeli olduğundan, emniyet güvenilirliğine bağlıdır. Mutfağın tarzını göz önünde bulundurmak gerekir:

 • Klasikler ve neoklasik için - Ahşap, oyma, ayakkabılı, doğal taştan.
 • Yüksek teknoloji - nikel kaplama.
 • çatı katı - metalik siyah.
 • Japon - siyah mat ahşap kaplama.
 • Akdeniz - metalik hafif gölge.
 • Ülke ve Eko Stilleri - ahşap, boyasız, hasır
 • modern - kavisli çizgilerle.
 • minimalizm - plastik.
 • modern tasarım yönleri - taş.

Standart olmayan, şık seçenek

Standart olmayan, şık seçenek

İlginç bir etki, dekoratif ayakları görebileceğiniz saydam bir yüzey verir. Her durumda, düşmelerini ve bozulmalarını önlemek için masaya sıkıca bağlanmaları gerekir.

Kurulu
İç mekanın birliğini vurgulamak istiyorsanız, aynı malzemeden ayakları ve masa üstünü seçin.
menüye dön ↑

Şekil ve boyut

Malzemenin benzersiz bir özelliği şeffaflıktır. Bir yandan, bu bir avantajdır. Ancak tüm mobilya parçalarının sergilenmesi gerekmez. Her durumda saydam yüzey gerçekleşir. Bu nedenle, masa odanın hareketine engel olmamalıdır. Bu nedenle, odanın büyüklüğüne uygun bir boyut seçin.

Yuvarlak kare odalarda ayarlayın. Uzun odalar için uygun oval dikdörtgen şekli. Kare minyatür çok yönlü. Dikdörtgen, işlevsel alanların sınırı haline gelir. Bir ailede iki veya üç kişi ve arkadaşlarıyla kafe ve eğlence yerlerinde buluşmayı tercih ederse, küçük bir yarım daire veya dikdörtgen model yeterlidir.
Art Nouveau

Art Nouveau

Tatil bayramlarının organizasyonu için katlanır masalar vazgeçilmez hale geliyor. Çay için rahat bir yer düzenlemek ister misiniz? İki kişilik küçük bir yuvarlak masa alın.

Çeşitli stiller için üniversal malzeme:

 • Barok - Bir akantus şeklinde özenle oyulmuş bezemeli, küçük çaplı yuvarlak bir masa tablası, bacaklar ahşap.
 • Rokoko - kabukları taklit eden elementler ile metal ayaklar, metal bir çerçevede cam.
 • klasik - ipli ve dumanlı bir masa tablasına sahip masif taş bacaklı dikdörtgen şeklinde modeller.
 • modern - Vitray, "haşere" şeklinde bacaklar, dökme demir veya çelik dövme.
 • Yüksek teknoloji - Metal veya plastik ayaklar özlü şekil ve buzlu cam.
 • Pop art - Renkli camlar. Oldukça uygulanabilir kırmızı, siyah renktir. Taban, merkezdeki tek ayaktır.
 • minimalizm - Laconic bazında, ahşap veya metal çerçeveli camlar, aşısız, dövme ve oymacılık ile ilgili detaylar.
 • Hint - metal, bambudan yapılmış bacaklar, odun. Üst kısım, stilistik bir desenle çerçevelenmiştir. taş.
 • Chebbie chic Provence ahşap bir tabana, dövme formda rafine ayaklara sahiptir.
 • Ülke müziği ahşap çerçeveleme gerektirir. Hasır mobilyalar uygun olacaktır.

menüye dön ↑

Mutfakta cam tezgah kullanmak mümkün mü?

Birileri kesinlikle düşünmeyecek. Kırılgan malzeme, damlamaları gidermek için sürekli olarak bir bez parçası ile yürümek gerekir. Ancak, efsane: masa üstü cam kolayca atıyor, ben çoktan kovuldum. Şimdi farklı mobilyalar hakkında konuşalım. gıdave sonra operasyonun nasıl kolaylaştıracağı ve sık sık yapılan temizliklerden kaçınılması.

"Masa için stilistik peçeteler" bölümünde, damlamayı önlemeye ve yüzeyi korumaya yardımcı olacak ipuçları vereceğim. Bu seçenek kesinlikle işe yarıyor.

Küçük odalarda dokular oynayabilirsiniz. Çalışma yüzeyi için, renkli temperli camlardan birini seçin ve yemek alanını şeffaf malzemelerden yapın.

Retro tarzı

Retro tarzı

Renkli cam vermek için ilginç bir fırsat. Odanın dekoruna bağlı olarak, bir gölge seçin:

Kurulu
Küçük odalar için, parçalı parlak ve koyu tonları uygulayın. Büyük odalarda, parlak siyah camlı büyük bir yemek masası harika görünüyor.

İlginç bir etki; şeffaf, buzlu veya renkli camların bir kombinasyonudur.a. Oda zarifleşir ve masa, tek renkli iç mekanlarda bile çeşitlilik sunar.

Cam masa üstü ve aynı alt

Cam masa üstü ve aynı alt

Tahta ayaklı masalar aynı sandalyeleri tamamlar. Klasik bir iç mekan için, peçeteler ve koltuk döşemeleri ile uyumlu koltuk kılıfları sipariş edin.

Masanın altındaki plastik taban, benzer yapıdaki ve renkli sandalyelerle dikkat çekici bir şekilde uyum sağlar. Dantelli mutfağı, şeffaf bir masa ve camdan hafif hasır sandalyelerle döşenmiş cam cephelerle tamamlayın. Etkisi sizi memnun edecek.

"Uzayda çözünmüş" yemek alanı ister misiniz? Kalın plastikten yapılmış şeffaf koltuk ve arkalıkları olan nikel kaplı ayakları ve sandalyeleri olan bir cam tezgah seçin.

Ahşap ile birlikte

Ahşap ile birlikte

Tavan avizesini veya aplikini, yüzeyde parlama oluşturmayacak şekilde yerleştirin. Aksi takdirde, lambanın parlaması gözleri tahriş eder.

menüye dön ↑

Masa türleri

İç mekanda en alakalı ve sık karşılaşılan masa türlerini düşünün. Hangisini seçeceğiniz bir zevk ve tercih meselesidir.

menüye dön ↑

Şık sehpalar

Normal sehpa modellerini seçmek istemiyor musunuz? Cam üstleriyle mobilya seçenekleri, alışılmadık bir şekilde içini değiştirir. Sıra dışı bu malzeme nedir? Sadece şeffaf cam yüzeyi çözer ve renk harika bir parlak yüzeye sahiptir.

Kare odalarda, rekreasyon alanının merkezi olan yuvarlak, dikdörtgen modeller kullanıyorlar. Bu tür mobilyalar mekanı aşırı yüklemez, ağırlıksız ve şıktır.

Klasik tarzda

Klasik tarzda

Dikdörtgen odalar için oval veya yuvarlak ürünler gereklidir. Düzgün çizgiler uyum sağlar, odanın büyüklüğü algısını değiştirir. Böyle bir mobilya seçerseniz, masif kanepeler ve koltuklar bile yerinden çıkmayacak.

Cam yüzeyler büyük iç öğeleri dengeler. Şeffaf yüzeylerden korkmayın. Sertleştirilmiş cam sadece bardak ağırlığına değil, aynı zamanda daha ağır nesnelere de dayanabilir: vazolar, porselen figürinler.

Kurulu
Aynaların aksine, cam yüzeyler gözleri tahriş etmez ve rahatsızlığa neden olmaz.Düzgün cam, iç mekanın ve mobilya donanımının güzelliğini vurgular. Farklı iç stilleri için geçerlidir.
Bu tür yüzeyler gözleri tahriş etmez.

Bu tür yüzeyler gözleri tahriş etmez.

menüye dön ↑

Kayar - yerden tasarruf

Masa transformatörleri, küçük mobilyaların “göz açıp kapayıncaya kadar” genişlemesine yardımcı olan uygun mekanizmalara sahiptir. Geçmişte bunlar sunta kitaplıklardı. Bu tür mobilyalar çoktan unutulmaya başlamıştır. Şeffaf yüzeyi olan tabloların modern versiyonları işlevsel ve çekici.

Kelebek tablası, üst kapağı 90 ° döndürerek boyutunu arttırır. Modern tasarımların masa alanını arttırma mekanizmaları vardır. Bu nedenle, bu tür tasarımlar küçük daireler ve büyük evler veya evler için popülerdir. Tablolar yarım metreden metreye kadar genişletilebilir.

Üreticiler dergiden yemeğe kolayca dönüştürülen ilginç modeller sunuyor. Bu durumda, masa üstü yükselir. Bu tür yemek mobilyaları, iki mobilya parçasının yerini alır.

Masa transformatörleri uygun mekanizmalara sahiptir

Masa transformatörleri uygun mekanizmalara sahiptir

Ormandaki, bozkırdaki, denizdeki veya okyanustaki duygularını hatırla. Büyük boş alanlarda rahat hissetmek insan doğasıdır. Mobilyalar ne kadar küçük ve belirgin olursa o kadar göze çarpmaz hale gelir: göze çarpmaz, görsel olarak yer kaplamaz, baskın olmaz ve tahrişe neden olmaz.

İç dekoru tamamlamıyoruz. Tasarım konutları ailenin ihtiyaçları için gelişir. Mobilya, evi domine etmek yerine hayatı tamamlar. Bu nedenle cam masalar dekorasyon için idealdir.

Ayrı olarak yuvarlak seçenekler hakkında konuşun. Katlanmış pozisyonda, iki yuvarlatılmış kenarlı uzun bir şekle sahiptirler. Açılmış halde yeniden doğarlar, tamamen yuvarlaklaşırlar.

Mobilya, evi domine etmek yerine hayatı tamamlar.

Mobilya, evi domine etmek yerine hayatı tamamlar.

Bu tür yemek masaları hızlı ve kolay bir şekilde dönüştürülür. Tabloları dönüştürmek günlük kullanım için fazla yer kaplamaz. Gerekirse, çok sayıda konuğun ağırlanmasına yardımcı olan ek ayrıntılar nedeniyle hızlıca ayrılın veya artırın.

menüye dön ↑

Ergonomik bilgisayar

Genellikle masaüstü bilgisayarlar için apartmanda bir yer çıkarmak zorunda. Standart mobilya takımlarında satılmazlar, bu nedenle diğer mobilya parçalarına uygun modeller seçmeniz gerekir. Bu durumda, cam bilgisayar masaları ideal hale gelir. Ne düşünüyorsun, neden? Bunun birkaç nedeni var:

 • İşyeri neredeyse algılanamaz hale gelir, iç kısımda çözülür.
 • Malzeme çevre dostudur, kokuları ve sıvıları emmez.
 • Çeşitli iç stiller için iyi.

Bilgisayarın altındaki seçenek

Bilgisayarın altındaki seçenek

Malzemenin ilginç bir özelliği. Odadaki mobilyaları değiştirebilir veya odadan odaya böylesi bir masayı yeniden düzenleyebilirsiniz ve herhangi bir iç mekanı uyumlu bir şekilde tamamlar. Ürünün çevresi, kesim ve yaralanmaları önleyen dikkatle parlatılır.

Sıcaklık işleminden geçen cam kimyasal etkiye neden olmaz. Artmış şok direnci. Bilgisayar donanımını yerleştirebilir, eğilebilir, masaya oturabilirsiniz ve üzerinde hiçbir çatlak görünmez. Malzeme dökülen sıcak kahve veya çaydan bozulmaz, küflenmez, soğuktan korkmaz.

Kurulu
Klavye için çok sayıda çekmeceli ve bir çekmeceli ürünler seçin. Satın almadan önce, masaüstünün hangi boyutta en uygun olacağını düşünün ve yalnızca bir satın alma işleminden sonra.
Malzeme dökülen sıcak kahve veya çaydan bozulmaz

Malzeme dökülen sıcak kahve veya çaydan bozulmaz

menüye dön ↑

Fotoğraf baskısı ile cam tezgahlar

Fotoğraf baskı teknolojisi, mobilyaların neredeyse her desenle dekore edilmesini mümkün kılar. Katalog ile bir resim seçebilirsiniz. Seçenekleri listelemek mümkün değil. Ana alanları düşünün:

 • Floristik (çiçekler, yapraklar).
 • Kentsel (şehir manzaraları).
 • Özet (geometrik şekiller).
 • Hareketli.

Çizim bir UV yazıcı ile uygulanır (UV mürekkep kullanılır) veya özel bir film fotoğrafla yapıştırılır. Desen çizme, paspaslama, herhangi bir rengin doldurulması, seçilen stili vurgulayan veya eşsiz sanat nesnesi haline gelen pansuman oluşturmaya olanak sağlar.

Provence tarzında

Provence tarzında

menüye dön ↑

Kendi ellerinle masa yapmak

Özel bir model yapmak, inşaat araçlarıyla çalışma becerisine sahip olmak ister misiniz? Bir daire için kendi elimle cam tablalı bir masa yapmayı anlatacağım. kulübe, tatil evi.

Eviniz neoklasik tarzda dekore edilmişse, bina süpermarketteki ayaklar için metal dövme parçalar satın alın. Modele bağlı olarak, bu üç veya dört elementten oluşan merkezi bir destek olabilir. Bu montaj yuvarlak veya oval tablalarla tamamlanmıştır. Ayrı dekoratif bacaklar iyi dikdörtgen masa yüzeyini tamamlar.

Seçilen stile bağlı olarak ahşap stand seçilir. Laconic elementler minimalizm tarzına karşılık gelir.

"Eco" un şık tarzını vurgulamak istiyorsanız, kabuğu çıkarmayın. Takmadan önce, bacaklara ahşap delicinin zarar görmesini önleyen bir bileşik uygulayın. Bacakları mat siyah boya ile kaplayın ve Japon tarzı etkisini görün.
Orijinal kitap standı

Orijinal kitap standı

Bacaklar, masanın üstüne cıvatalı bağlantılar veya güvenilir profesyonel tutkalla tutturulmuş düz bir tabana sahip olmalıdır. Tezgahı monte etmeden önce, yatay yapı seviyesini kontrol edin. Bu aşamayı geçerseniz, yemekler kayar ve kırılır.

Kurulu
Sondaj sırasında camın patlamasını önlemek için, üst katmanı zımpara kağıdı ile bağlantı noktasında çıkarın ve sonra elmas uçlu bir matkapla delin.

Özel teklif sevenler için açık hava rekreasyonu için bir masa yapmak. Yazlık ya da kır evi için olağandışı bir mobilya parçası, güdük ya da kalın bir ağaç gövdesinden yapılır. Kütüğün alt kısmında, nokta noktalarının beslendiği yarım daire şeklindeki bir deliğin oyulması gerekir. fenerler. etki şömine sağladı. Üst istiflenmiş temperli cam ve bir kır evinin doğal ortamına karşılık gelen sıradışı bir tablo olsun.

Bacakların üstünde düz bir taban bulunmalıdır.

Bacakların üstünde düz bir taban bulunmalıdır.

Bir iç mekan için bu tür mobilyalar, bir konutun öne çıkmasına neden oluyor teraslar veya iç saha. El yapımı masaların analogları yoktur. Evleri ve arazileri eşsiz kılıyorlar.

menüye dön ↑

Farklı stiller için TV modelleri

Modern modeller TV'ler nispeten hafif. Bu nedenle, bunları bir cam masaya monte etmek uygundur. Modern teknolojinin ağırlığını bozmaz ve korur. Birden fazla katman ve kapalı çekmeceli seçenekleri seçin. Film izlemek için gerekli ses yükseltici ekipmanları veya diğer ekipmanları yerleştirmeniz kolay olacaktır. 60 kg'a kadar birçok varyant:

 • Kare.
 • Yuvarlak kenarlı
 • Poligon.
 • Dikdörtgen.
 • Yığılmış.
 • Birkaç rafla birlikte.

TV modeli

TV modeli

Modern TV'ler duvara monte edilmiştir. Bu durumda, masa dekoratif işlevleri yerine getirir.

Kurulu
Rafları kirletmeyin. Dergiler, tabutlar, vazolar, hediyelik eşyalar, küçük figürinler, çok sayıda fotoğraf, görsel olarak alanı çalıyor ve oda düzensiz bir görünüm alıyor.

Tekerleklerde bir ürün seçebilirsiniz. Bu temizlik kolaylaştırır. Masa, masayı kolayca hareket ettirir ve hızla yeni bir iç tasarım odası oluşturur. Küçük odalar için muazzam seçenekler seçmek mümkündür. Saydam yüzeyler uzayda çözünür.

Bu tür mobilyalar, bu sezon modaya uygun slaytlar, dekoratif asma raflar, döşemeli mobilyalarla iyi uyum sağlar. Kanepelersandalyeler herhangi bir döşemeyle tercih edilir: deri, duvar halısı ve diğer malzemelerden. Şeffaf veya buzlu cam, farklı malzemelerle "çatışmaz" hale gelmez.

Modern TV'ler nispeten hafiftir.

Modern TV'ler nispeten hafiftir.

Stilin yönünü vurgulamak istiyorsanız, hafif bir teknolojik hile var. Ahşabın dokusunu taklit eden bir film ile süslenmiş bir masa üstü seçin.

menüye dön ↑

Bakım özellikleri

İç mekanın uyumu temizlik olmadan imkansızdır. Cam yüzeyler sürekli dikkat gerektirir. Düzgün bir şekilde organize edilmiş bakım çok zaman alıyorsa:

 • Gökkuşağı lekesi bırakmayan yüksek kaliteli deterjan kullanın.
 • Ayda bir kez, yüzeyi su ve bulaşık deterjanı ile yıkayın.
 • Mikrofiber bezler kullanın.
 • Taze damlamaları temizleyin ve hemen camı ovalayın.
 • Yüzeyi dekoratif peçeteler veya bardak altlıkları ile koruyun.

Cam yüzeyler sürekli dikkat gerektirir.

Cam yüzeyler sürekli dikkat gerektirir.

Bu basit hileler, cam yüzeylerin mükemmel görünümünü korumanıza yardımcı olur. Açıklama. Siyah yüzeylerde kirlenme, açık veya saf beyazdan daha belirgindir.

Şeffaf tezgahların mükemmel temizliğini sağlamak için "hayatı bırakmaya" hazır değil misiniz? Buzlu cam ve fotoğraf baskısı seçin. Kir ve toz daha az fark edilir. daire hafifliği birleştiren özel bir görünüm edinir ve mobilya yer çalmayın.

menüye dön ↑

Şık peçeteler

Cam, yüksek kalitede bile çizilmelere ve yongalara karşı koruma gerektirir. Peçeteler, küçük cam yüzey eksi alanlarını nötralize etmeye yardımcı olur:

Peçeteler yüzeyi korur

Peçeteler yüzeyi korur

 • Cam yüzeyin soğukluğunu yumuşatın.
 • Yüzey temizliğinin korunmasına yardımcı olun ve yıkamayı en aza indirin.
 • Masanın etrafında hareket ederken bulaşıkları yıkayan gıcırtılara ve sazlara izin vermeyin.
 • Peçeteler servis düzenlemede yardımcı olur: her gün veya bayram.
 • Rahatça oturan oturma yerinin bacaklarını görsel olarak gizleyin.

Bu yıl doğal malzemeler trendde:

 • keten;
 • pamuk;
 • doğal ipek;
 • çuval.

İlginç bir etki, çuval bezi peçeteler ile yeşilimsi bir renkten temperlenmiş camdan yapılmış masa üstü eklenmesidir. Şunlarla dekore edilmiştir:

 • nakış;
 • proshvoy;
 • dantel;
 • delikli;
 • yaylar;
 • kurdeleler.

Farklı durumlar için birkaç takımın olması gerekir: günlük öğle yemekleri, çay partileri, arkadaşlarla toplantılar, özel günler. Ancak, sınırlamalar vardır.

Kurulu
Peçete malzemesini ve desenini odanın temel tarzına göre seçin. Aksi takdirde, ev bezleri görkemli neoklasik tarzlarda doğal olmayacaktır. Narin dantel ipek Japon tarzı vahşi görünüyor.
Trendde doğal malzemeler

Trendde doğal malzemeler

Peçetelerin büyüklüğü hakkında konuşalım. Bu konuda kesin bir kural yoktur. Tüm bu kalbe gerekecek:

 • yuvarlak;
 • kare;
 • oval;
 • bir elmas şeklinde.

Dikdörtgen, uzun şekil, iki için hizmet için iyi görünüyorsun. Bu teknik iki kişiyi birleştiriyor, kalpten kalbe duygusal bir yol yaratıyor.

menüye dön ↑

Servis ne olmalı?

Neden böyle bir soru soruyoruz? Cam yüzey özel bir huzur ortamı yaratır. Bu tür mobilyalar için birkaç tip kullanın servis. Eko stillerin hayranları yaz aylarında yaşamayı önerecek çiçekler ve bitkiler (sarmaşık dallar, küçük çiçek demetleri, yapraklar).

Bu yüzey özel bir barış havası yaratıyor.

Bu yüzey özel bir barış havası yaratıyor.

stil minimalizm Japonca, bambu veya hasırdan yapılmış bardak altlıkları içerir. Bu seçenek çizilmelere karşı korur ve bulaşıkların yüzeyde kaymasını önler. Özlü baharatlar için vazo, sofra takımı, kapları seçin.

klasik iç tamamlayıcı zarif şamdanlar, dayanmak peçetelergümüş çatal bıçak takımı:

 • bıçaklar;
 • fişleri;
 • kaşık;
 • tuz çalkalayıcıları;
 • biberlik

Tabaklar, salata kaseleri mecazi olarak havada asılı durur ve muhteşem bir harikalık atmosferi yaratır.

Kurulu
Şeffaf yüzey özelliğinden yararlanın. Masa örtüsü olmadan yapabilirsiniz. Tablo ayarı fantezi olacak. İç mekanın renk tarzına uygun bulaşık ve aletleri almanız gerekiyor. Onlar da tamamlıyor masa üstü ruh yaratmak için mükemmel bir tuval haline gelir.
Masa örtüsü isteğe bağlıdır

Masa örtüsü isteğe bağlıdır

Kurulu
Sağlıklı yemek ve diyet sevenler için, yeşilimsi bir renk tonu olan cam uygun bir seçenek haline gelir. Bu renk sakinleşir ve iştahı azaltır.

Sürgülü masa

Cam masa seçimi

8.5 Toplam puan
İç mekanınız için cam masalar

Cam masa, herhangi bir evin veya dairenin ana özelliklerinden biridir. Tam olarak ne olacak - sen seç. İç mekanınızı süsleyebilecek tüm cam masa seçeneklerinden bahsedeceğiz. Bilgileri inceledikten sonra, yorumlarınızı yorumlardaki tartışmalara bırakınız. Diğer okuyucular için faydalı olacaktır. Fikriniz bizim için çok önemlidir. Katılımınız için teşekkürler. Her inceleme ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Bilginin alaka düzeyi
8.5
Uygulamanın kullanılabilirliği
9
Konu açıklaması
8
Bilginin güvenilirliği
9
şekerleme
 • Malzeme küf ve küf dayanıklı
 • Pahalı deterjan gerektirmez
 • Uzun süredir sömürülen
 • Odun gibi çürümez, metal gibi paslanmaz.
eksileri
 • Sıvı lekeleri, parmak izleri ile uğraşmak gerekir
 • Soğuk yüzeyi tahriş edebilir.
 • Kir ve yiyecek tortularını masa ile çerçeve veya montaj ayakları arasındaki derzlerden çıkarmak zordur
Yorumunuzu ekleyin

Avatar

Ben sadece eğitimle değil, aynı zamanda duşta da tasarımcıyım. Güzellik ve rahatlık yaratmayı severim. Tavsiyem, tasarımın modern yönlerini anlamanıza ve çevrenizde şık bir iç mekan oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Memnun olacağız ve fikriniz

Cevap bırak

Genel değerlendirmeniz

tr2.decorexpro.com - Tasarım, Mimarlık, İç Tasarım üzerine Günlük Dergi

Odaların

Avlu ve bahçe

dizayn